CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla nauczyciela

Podziękuj nauczycielowi za czas, który poświęcił Twojemu dziecku, za uwagę, z jaką przypatrywał się jego rozwojowi i niejedną trafną wskazówkę. Zbierz zdjęcia z całej klasy i stwórz wyjątkową fotoksiążkę dla nauczyciela. Ten prezent z pewnością wywoła niejeden uśmiech, a nawet łzę wzruszenia.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka dla nauczyciela

Wzruszenie gwarantowane

Prezent, który połączy wspomnienia i wyjątkowe chwile

Nauczyciele odgrywają ważną rolę w naszym życiu i inspirują nas do osiągania sukcesów. Często są wyjątkowymi osobami, które poświęcają wiele czasu i energii na edukację oraz rozwój swoich uczniów. Dlatego, gdy nadchodzi czas podziękowań nauczycielom za ich trud, warto znaleźć prezent, który wyrazi naszą wdzięczność w szczególny sposób.

Fotoksiążka dla nauczyciela to doskonały prezent, który połączy wspomnienia i wyjątkowe chwile spędzone razem w szkole czy na uczelni. Dzięki umieszczeniu w niej zdjęć z klasowych wydarzeń, wyjazdów, uroczystości czy rysunków uczniów, nauczyciel poczuje się doceniony. Własnoręcznie zaprojektowana książka ze zdjęciami dla nauczyciela to nie tylko prezent materialny, ale także wyraz uznania i podziękowania, ale także oryginalny upominek, który wywołuje wzruszenie i uśmiech.

Kiedy warto wręczyć fotoksiążkę nauczycielowi?

Fotoksiążkę możesz wręczyć nauczycielowi niezależnie od okazji. Czy będzie to koniec roku szkolnego, Dzień Nauczyciela, urodziny czy inna specjalna okazja, fotoksiążka dla nauczyciela jest wyjątkowym sposobem na wyrażenie wdzięczności za cenne nauki i wkład w rozwój młodego człowieka.

Fotoksiążka dla wychowawcy od całej klasy - jak ją wypełnić?

Fotoksiążka dla wychowawcy od całej klasy to niezwykły prezent wykonany od serca. Istnieje wiele kreatywnych sposobów, jak wypełnić tę fotoksiążkę, aby stworzyć niezapomnianą pamiątkę.

Zdjęcia z klasowych wydarzeń

Dodajcie do fotoksiążki zdjęcia z różnych klasowych wydarzeń, takich jak wycieczki, przedstawienia, zawody sportowe czy uroczystości szkolne. To pozwoli wychowawcy przypomnieć sobie te wyjątkowe chwile spędzone razem.

Wywiady z uczniami i listy z podziękowaniami

Jeśli szukacie kreatywnego pomysłu, każdy z uczniów może powiedzieć, które chwile spędzone z klasą i nauczycielem wspomina najmilej. Może również złożyć swoje osobiste życzenia i podziękowania, które zostaną zapisane na kartach fotoksiążki. Każda strona może być poświęcona jednemu uczniowi z klasy, dzięki czemu nauczyciel będzie mógł w jeszcze łatwiej i w każdej chwili wrócić do wspomnień związanych z każdym z Was.

O nauczycielu/wychowawcy

Możecie również poprosić wychowawczynię lub innego nauczyciela o udzielenie Wam wywiadu. Zapytajcie o ulubione książki czy najlepsze wspomnienia. Dzięki temu nauczyciel dostanie fotoksiążkę nie tylko wypełnioną wspólnymi zdjęciami, ale także taką, w której przeczyta swoje wypowiedzi. Pokaże mu to, jak ważną osobą jest dla Was i jak chętnie go słuchacie.

Wspólne wspomnienia

Jako klasa, zgromadźcie różne pamiątki ze szkolnych lat, które spędziliście pod opieką swojej wychowawczyni lub wychowawcy. Mogą to być zdjęcia do legitymacji, notatki, rysunki, dekoracje, które tworzyliście z okazji jakiegoś wydarzenia czy inne drobne przedmioty, które mają znaczenie dla klasy. Umieśćcie je w fotoksiążce dla nauczyciela, aby stworzyć nostalgiczny przegląd waszych wspólnych chwil.

Kreatywne wyzwanie

Wszyscy uczniowie z klasy mogą tworzyć rysunki, kolaże lub pisemne wyzwania, które potem sfotografujecie z zamieścicie w fotoksiążce dla nauczyciela. Dzięki temu nigdy się one nie zgubią i nie zajmą tyle miejsca, ile zajęłyby przekazane na osobnych kartkach. Inny kreatywny pomysł to stworzenie ilustracji swojego ulubionego momentu z lekcji lub napisanie krótkiej historii z wychowawcą w roli głównej.

Fotoksiążka dla wychowawczyni - osobista pamiątka na całe życie

Każdy uczeń może przygotować dla swojej wychowawczyni coś wyjątkowego tylko od siebie. W ramach podziękowań, doskonale sprawdzi się fotoksiążka, która może zawierać kilka, kilkanaście, a nawet więcej fotografii z okresu wychowawstwa. Doskonałym pomysłem może być zapisanie osobistych życzeń dla nauczycielki na pierwszej stronie fotoksiążki. Na kolejnych kartach mogą zostać nadrukowane wybrane zdjęcia, zrobione podczas wspólnych wyjazdów, uroczystości szkolnych i innych wyjątkowych momentów w życiu szkoły.