CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Wielkie otwarcie salonu CEWE FOTOJOKER w Bydgoszczy! Świętuj razem z nami >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Fotoobraz - obraz ze zdjęcia na ścianę

Wykorzystaj najpiękniejsze kadry i udekoruj nimi swoją przestrzeń, tworząc własny fotoobraz! Dodaj ciepła domowemu ognisku i przywołaj ulubione chwile, nie tylko od święta!

Zaprojektuj fotoobraz dla siebie lub bliskich

Twoje najpiękniejsze fotografie w dużym formacie

Poznaj inne kreatywne możliwości!

Wykorzystaj ulubione kadry i odśwież swoją przestrzeń

Opinie naszych Klientów

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

– Urszula W. z Sosnowca

– Anna S. z Warszawy

– Jolanta S. z Mrzeżyna

– Tomasz B. z Koziegłowy

– Natalia P. z Bydgoszczy

– Dariusz C. z Wrząsowic

– Andrzej P. z Bydgoszczy

Jak złożyć zamówienie ?

Wybierz zdjęcia

W pierwszym kroku wybierz rodzaj fotoobrazu, który chcesz stworzyć. Następnie dobierz zdjęcie – ulubiony kadr z chwil wartych zapamiętania na dłużej, który sprawdzi się także jako dekoracja.

Stwórz projekt

Następnie rozpocznij projektowanie w kreatorze online, programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Spersonalizuj fotoobraz dodając napisy, ramki czy cliparty. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu tworzenia sprawdź projekt, umieść go w koszyku, opłać zamówienie i gotowe! Za kilka dni Twój fotoobraz będzie u Ciebie. Twórz z CEWE – twórz z pasją!

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
  • bądź na bieżącą z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.

Często zadawane pytania

Fotoobrazy i plakaty ze zdjęciami zyskują na znaczeniu dzięki dużym formatom. W przypadku druku ściennego masz do wyboru materiały, za pomocą których można uzyskać bardzo różne efekty. Oprócz podstawowych opcji selekcji, takich jak format, ramka czy materiał, istnieją inne możliwości stworzenia niepowtarzalnego fotooobrazu. Na przykład kolaże, obrazy kilkuczęściowe lub plakaty XXL nie stanowią problemu i można je zamówić bezpośrednio za pomocą oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT.

Samodzielnie projektowane fotoobrazy idealnie nadają się do zagospodarowania wolnych przestrzeni na ścianach. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia z ostatnich letnich wakacji, pierwsze zdjęcia Twojego dziecka, czy zdjęcie Twojego zwierzaka: po prostu wybierz odpowiednie zdjęcie i uwieść je na fotoobrazie.

Trudno ci zdecydować się na najodpowiedniejszy motyw?

Przykłady naszych Klientów dostarczają Ci wielu inspiracji.

Przy wyborze zdjęcia należy wziąć pod uwagę lokalizację, gdzie zostanie zawieszony. Najlepiej jak kolory obrazu zharmonizują się z kolorami ściany i mebli. Twój dom zyska osobowość dzięki osobistym i niepowtarzalnym kadrom.

Po znalezieniu odpowiedniego motywu możesz samodzielnie zaprojektować swój fotoobraz i zamówić go w CEWE prosto ze swojego salonu.

Używając naszych systemów mocowania, możesz być pewien, że Twoje obrazy, bezpiecznie zawisną na ścianie. W naszej ofercie proponujemy różne formy mocowania.

Mocowanie zaciskowe

Składa się z 4 ozdobnych uchwytów ściennych, którymi przymocujesz swój obraz na ścianie bez konieczności wiercenia w produkcie otworów. Odległość obrazu od ściany wynosi ok. 20 mm. System jest dostępny dla zdjęć na Alu-Dibond, Szkle akrylowym, Gallery Print, oraz dla Pianki utwardzanej.

Mocowanie na wkręty

Obraz jest mocowany czterema ozdobnymi śrubami, które przechodzą na przód obrazu. Odległość obrazu od ściany wynosi ok 20 mm. System jest dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Szkle akrylowym (druk bezpośredni), Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki.

Mocowanie aluminiowe

Klasyczny system mocowania, polegający na przyklejeniu aluminiowych profili w tylnej części obrazu. Odległość od ściany wynosi 10 mm. System dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki. Do obrazów Gallery Print, aluminiowy system mocowania, jest dodawany bezpłatnie.

W interesie naszych Klientów dążymy do osiągnięcia jak najkrótszych terminów realizacji zamówień. Dlatego, dokonywanie jakichkolwiek zmian w przesłanych do realizacji zamówieniach nie jest możliwe. Prosimy o zrozumienie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem obsługi Klienta.

Laboratorium nie ingeruje w projekty przesłane przez Klientów. Jeśli chcemy z kolorowego zdjęcia uzyskać czarno-biały obraz, jeszcze przed złożeniem zamówienia, należy zmienić kolor pliku w dowolnym programie graficznym lub naszym edytorze zdjęć.

Jeśli po zamieszczeniu wybranego ujęcia stwierdzisz, że chcesz zmienić produkt na inny, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru materiału.

W przypadku niektórych produktów istnieje możliwość wybrania dowolnego, niestandardowego wymiaru do max. 100cm x150cm. Konfigurując zamówienie, w sekcji „Format” wybierz „Format na życzenie” i wpisz odpowiednie wartości.

Opcja dostępna jest dla Gallery Print, szkła akrylowego, Allu-dibond oraz pianki PCV.

Fotoobraz zamówisz na stronie www.cewe.pl korzystając z kreatora online dostępnego w przeglądarce. Fotoobraz stworzysz i zamówisz także przy pomocy bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat, a także aplikacji mobilnej. Wybierz sposób najwygodniejszy dla siebie i stwórz wyjątkowy obraz z Twoich zdjęć.

Obraz na płótnie od CEWE oprawiany jest przed wysyłką do klienta. Fotoobrazy naciągane są bezpośrednio na drewnianą ramę o grubości od 2 do 4 cm. Od CEWE otrzymujesz finalny produkt, gotowy do zawieszenia na ścianę.

Koszt stworzenia obrazu ze zdjęciem wynosi od 44,99 zł i zależy od wyboru materiału, na którym zostanie on wydrukowany oraz od ilości elementów (w przypadku obrazów wieloczęściowych).

Im większy format obrazu, tym większa wymagana jest rozdzielczość zdjęcia. Podczas ładowania zdjęcia, nasz kreator online oraz program projektowy CEWE Fotoświat każdorazowo wskazują czy rozdzielczość zdjęcia jest wystarczająca, aby nadruk był poprawny i zadowalający.

  • Plakaty: 3-5 dni roboczych
  • Kolaż: 4-6 dni roboczych
  • Fotoobrazy: 5-7 dni roboczych
  • Plakaty na szklem akrylowym: 4-6 dni roboczych
  • Fotoplakaty na płycie alu-dibond: 4-6 dni roboczych

Czas wysyłki w przypadku usług pocztowych i kurierskich może się różnić. Niestety nie mamy na to wpływu.

Możesz bez większego wysiłku zaprojektować własną dekorację ścienną. Dzięki darmowemu oprogramowaniu CEWE FOTOŚWIAT zaprojektujesz i zamówisz fotoobraz jak prawdziwy profesjonalista. Masz szeroki wybór pomiędzy różnymi materiałami, formatami i ramkami. Możesz również tworzyć wyjątkowe i nietypowe obrazy ścienne z dodatkowymi opcjami, takimi jak panele wieloczęściowe i kolaże.

Odpowiedni system mocowań należy dobrać w zależności od zamawianego produktu oraz formatu. Nie wszystkie mocowania możemy zastosować do wszystkich fotoobrazów. Informację o dostępnych możliwościach znajdziesz na naszej stronie internetowej, bezpośrednio pod opisem danego produktu oraz podczas konfigurowania zamówienia.

Fotoobraz na płótnie jest wykonywany przez nas jako produkt gotowy do zawieszenia na ścianę. Nie ma możliwości zamówienia go bez blejtramy. Prosimy o zrozumienie.

Jeśli po zamieszczeniu wybranego ujęcia stwierdzisz, że chcesz zmienić format obrazu, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru formatu.

W naszym edytorze on-line, podczas wyboru produktu możesz przesłać wybrane zdjęcie korzystając z opcji „wybierz zdjęcie” - system pomoże Ci wybrać odpowiedni format. Jeśli wybierzesz zbyt duży format w stosunku do zamieszczonego pliku, pokaże się ostrzeżenie o zbyt niskiej rozdzielczości.

W programie Fotoświat, po wstawieniu pliku w pole zdjęciowe, skorzystaj z opcji „Edycja” ➞ „Jakość”. Jakość wydruku będzie oceniona za pomocą emotikony.

Fotoobrazy to obrazy ze zdjęć nadrukowane na płótnie, szkle akrylowym, płycie Alu-Dibond, drewnie czy piance, a także Gallery Print czy hexxas. To nic innego jak wybrane przez Ciebie zdjęcie w większym formacie nadrukowane na odpowiednim materiale.

Fotoobraz zrobisz na stronie www.cewe.pl korzystając z kreatora online dostępnego w przeglądarce. Fotoobraz stworzysz i zamówisz także przy pomocy bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat, a także aplikacji mobilnej. Wybierz zdjęcia, skorzystaj z dostępnych szablonów, clipartów, ramek. Możesz także dodać własny tekst.

Fotoobraz możesz nadrukować na płótnie, szkle akrylowym, płycie Alu-Dibond, drewnie czy piance, a także jako Gallery Print czy hexxas. Wybór materiału determinuje prezentację Twojego zdjęcia, może podkreślić jego atuty, a także utrwalić jego piękno na dłużej.

Z Twoich zdjęć możesz wykonać wiele fotoproduktów, w tym obraz. Wybierz ulubioną fotografię, rozpocznij projekt i dobierz materiał, na którym ma ona być nadrukowana. Stwórz obraz ze zdjęciem w większym formacie korzystając z kreatora online dostępnego w przeglądarce, bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej.

Obraz ze zdjęciem może być ozdobą Twojego salonu, sypialni, pokoju gościnnego czy korytarza. To też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Dobierz kolorystykę oraz styl fotoobrazu do wnętrza, które ma zdobić i ciesz się tym, co przedstawia, przez długie lata.

Obraz ze zdjęcia

Obrazy ze zdjęć na zamówienie - idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Twoje zdjęcie jako obraz - pamiątka na długie lata

Chcesz urozmaicić swój dom wyjątkowymi dekoracjami na ścianach? Szukasz sposobu na wyeksponowanie swoich ulubionych fotografii, dlatego marzy Ci się galeria zdjęć? A może zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem dla najbliższych? Postaw na fotoobraz, czyli obraz z fotografii!

Zdjęcie w formie obrazu to niepowtarzalna dekoracja, która pozwoli Ci na urozmaicenie mieszkania z wykorzystaniem Twoich najwspanialszych wspomnień. Najwyższa jakość wydruku Twoich zdjęć jest gwarancją, że zarówno barwy, jak i detale zostaną wiernie odwzorowane. Twój własny obraz na ścianę ze zdjęcia będzie wyglądał jak małe dzieło sztuki, przyciągając wzrok i wywołując emocje.

Fotoobraz - Twoje zdjęcie w formie obrazu

Ujęcia z wakacji, portrety rodzinne czy zdjęcia zwierzaków… każdą fotografię możesz zamówić w formie różnego rodzaju obrazów i plakatów. Nie musisz ograniczać się do jednego zdjęcia. Projektując kolaż z fotografii wykreujesz piękny fotoobraz z wielu ujęć. Możesz dowolnie łączyć, modyfikować formy i materiały, ozdabiać je ramą lub listwą. Szerokie możliwości projektowania fotoobrazów pozwolą na znalezienie rozwiązań idealnych do Twoich zdjęć!

Pomysły i inspiracje na oryginalne fotoobrazy na ścianie

Dzięki wielu opcjom personalizowania fotoobrazów możesz stworzyć unikalne, nietuzinkowe obrazy ze zdjęcia.

Obrazy na płótnie ze zdjęcia

Jedną z często wybieranych form obrazów ze zdjęcia na zamówienie jest fotoobraz na płótnie. Druk na płótnie jest wykonywany przy użyciu najnowszych technologii druku i wysokiej jakości tuszy, co zapewnia trwałość i intensywność kolorów.

Heksagony na ścianę – hexxas

Nowoczesnym oraz często wybieranym wariantem są także zdjęcia na ścianie w formie hexxasu, czyli sześciokątnych płyt tworzących jedną całość. Rozbudowane możliwości projektowania i łączenia sprawiają, że możesz produkt ten możesz wykorzystać do niezwykłego ozdobienia ściany.

Zdjęcie na ścianę na szkle akrylowym

Również zdjęcia na ścianę za szkłem akrylowym cieszą się doskonałą popularnością. Żywe kolory oraz głębia i pewnego rodzaju trójwymiarowość fotografii sprawiają, że tego typu dekoracje można spotkać w niejednym wnętrzu.

Szeroki wybór form i materiałów pozwala Ci na dopasowanie obrazu do własnych potrzeb oraz stylu, który panuje w Twoim mieszkaniu. Możesz umieścić zdjęcie w antyramie bądź zaprojektować duże zdjęcie na ścianę na przykład w salonie czy korytarzu. Zamów obraz ze zdjęcia już dziś!

Mały, a może duży fotoobraz?

Dzięki możliwościom nowoczesnej technologii fotoobrazy mogą przybierać nie tylko różne formy i kształty, ale także wymiary. Zaczynając od najmniejszego, czyli 20x20 cm, w każdej kategorii dostępny jest szeroki wybór rozmiarów, które dostosujesz do własnych potrzeb. Największe obrazy ze zdjęcia sięgają nawet 150x225 cm! Możesz zaprojektować kilkanaście małych fotoobrazów w ramkach lub dwa czy trzy o większych rozmiarach na płótnie.

Na naszej stronie możliwe jest także tworzenie kolaży fotograficznych w różnych wymiarach i formach, takich, jak fotolistwa, lub projektowanie obrazów składających się z kilku części (obrazy wieloczęściowe z Twoich zdjęć).

Jak zrobić obraz ze zdjęć?

Jeżeli chcesz zaprojektować obrazy na ścianę z własnymi fotografiami, skorzystaj z naszego programu CEWE Fotoświat! Wybierając jeden z wielu szablonów i uzupełniając go swoimi zdjęciami, bez trudu opracujesz plan swojej własnej dekoracji ściennej.

Projektowanie własnego fotoobrazu nie zajmie Ci wiele czasu, a bezpośrednio z programu możesz od razu złożyć zamówienie na dany produkt.

  1. Najpierw skup się na tym, aby wybrać odpowiednie zdjęcie. Przeanalizuj swój zbiór fotografii, a następnie wybierz takie zdjęcie, które jest dla Ciebie po prostu magiczne i przywołuje wiele wspomnień. Zastanów się, które ulubione zdjęcia mają pojawić się na ścianach. Do pokoju dziecięcego idealnie sprawdzi się Wasza wspólna fotografia z dzieckiem czy zdjęcie z narodzin.
  2. Następnie wybierz format, rozmiar. Możesz dodać tekst, napisy i inne grafiki.

Podgląd pozwoli Ci podejrzeć efekt końcowy oraz zmienić wszystkie szczegóły zgodnie z Twoimi preferencjami.

Dzięki oferowanym przez nas możliwościom zaprojektujesz idealne foto obrazy na ścianę, które sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Możesz stworzyć galerię czarno-białej odsłonie, a do powieszenia na ścianie użyć np. sznurka albo innych rozwiązań DIY. Zdjęcie na płótnie może stanowić również wspaniały upominek z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy Dnia Matki.