CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane etui ze zdjęciem

Doskonała ochrona z osobistym akcentem. Do wszystkich modeli smartfonów. Już od 89,99 zł!

Zobacz

Podkreśl swój styl z oryginalnym etui!

Wybierz odpowiednie etui na swojego smartfona!

Unikatowy projekt z Twoim zdjęciem

Wybierz swój model!

Personalizowane etui ze zdjęciem

Praktyczne i osobiste

Zaprojektuj samodzielnie etui na smartfona z własnym zdjęciem

Smartfon jest dla nas bardzo ważny, pomaga nam się zorganizować w codziennym życiu, dostarcza rozrywki, a także pozwala utrzymać kontakt z najbliższymi. Towarzyszy nam każdego dnia przez większość czasu. Warto zadbać o to, by w odpowiedni sposób go chronić. Warto zdecydować się na ochronne etui. Może chciałbyś, by zdobiło je właśnie Twoje ulubione zdjęcie? W CEWE możesz stworzyć takie wyjątkowe etui. Dzięki temu zyskasz nie tylko niezawodną ochronę dla Twojego towarzysza, ale także piękny i designerski gadżet, który podkreśli Twoją osobowość. Oferujemy wiele rodzajów etui od silikonowego po drewniane. Najważniejszą jego częścią jest jednak Twoje zdjęcie. Możesz wybrać rodziną fotografię, by zawsze mieć przy sobie tych, których kochasz. Świetnie wyglądają również fotografie przedstawiające domowe zwierzaki, a także piękne krajobrazy uwiecznione w czasie letniej wyprawy. W CEWE znajdziesz etui ze zdjęciem w wielu różnych wzorach i łatwo stworzysz idealny projekt.

Indywidualne ochrona - etui na smartfony do każdego modelu

Niezależnie od tego, czy masz Samsunga Galaxy, najnowszego iPhone'a, Xiaomi czy zupełnie inny smartfon, w CEWE znajdziesz etui do wielu telefonów od różnych producentów. Precyzyjne dopasowanie, wysoka jakość nadruku i wiele opcji projektowych to cechy charakterystyczne etui na smartfon CEWE - podobnie jak ogromny wybór różnych typów etui. Wytrzymałe, twarde etui, eleganckie skórzane etui na smartfona, praktyczne etui otwierane do dołu, czy etui ochronne wykonane z drewna to tylko niektóre z dostępnych opcji.

Zaprojektuj własne etui ze zdjęciem na smartfona: tak to działa

Dzięki CEWE bardzo łatwo jest zaprojektować spersonalizowane etui na Twojego smartfona.

  • Najpierw wybierz model Twojego smartfona; następnie rodzaj obudowy i, jeśli to konieczne, kolor.
  • Teraz określ układ projektu i wstaw jedno lub więcej zdjęć.
  • Jeśli chcesz, możesz teraz dodać do projektu krótkie teksty lub cliparty.
  • Ostatnim krokiem jest sprawdzenie wyglądu etui, a następnie zatwierdzenie go do druku.

Bezpośrednio po załadowaniu system automatycznie sprawdza, czy rozdzielczość wybranego zdjęcia jest wystarczająca. Możesz cofnąć każdy krok projektowy od momentu składania zamówienia. Daje Ci to możliwość wypróbowania kilku różnych układów, aż osiągniesz 100% zadowolenia.

Personalizowane etui ze zdjęciem

Praktyczne i osobiste