CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Fotonaklejki
Fotonaklejki
Fotonaklejki
Fotonaklejki

Fotonaklejki

Szukasz pomysłu, aby w użyteczny i jednocześnie oryginalny sposób spersonalizować wyprawkę szkolną swojego dziecka? Postaw na fotonaklejki z Twoich własnych zdjęć, dzięki którym podpiszesz podręczniki, zeszyty czy pudełka śniadaniowe swojego dziecka. Radosna naklejka z ulubioną fotografią czy grafiką Twojego dziecka z pewnością każdorazowo wywoła uśmiech na jego twarzy.

 • na arkuszu z 4, 8 lub 16 zdjęciami
 • idealne do podpisania zeszytów czy jako zastępstwo karteczki z nazwiskiem przy prezentach
 • z szerokimi możliwościami projektowymi
od 14,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

arkusz: 18 cm x 12,7 cm

okrągła: średnica 4 cm (8 szt.)

kwadratowa: 4 cm x 4 cm (8 szt.)

prostokątna:

 • 8,2 cm x 5,7 cm (4 szt.)
 • 5,8 cm x 3,8 cm (8 szt.)
 • 4 cm x 2,9 cm (16 szt.)

Materiał:

 • Papier kredowy błyszczący

Stwórz naklejki - fotonaklejki z własną grafiką na zamówienie!

Kreatywne naklejki na walizkę, zeszyty i wiele innych

Naklejki minifotki - zaprojektuj swoje fotonaklejki w CEWE!

Fotonaklejki to jeden z najmniejszych formatów, które wykonujemy. Jednak tak jak na wszystkich innych fotografiach, możesz dokonać na nich personalizacji i stworzyć z nich piękne grafiki. Fotonaklejki to doskonały sposób, aby podpisać lub ozdobić różnego rodzaju przedmioty. Mają odpowiednie wymiary oraz pokryte są mocnym klejem, dzięki czemu nie będą się zsuwać lub odklejać. Drukujemy je na estetycznym papierze fotograficznym wysokiej jakości, dlatego wyglądają pięknie, porządnie i elegancko.

Własne naklejki ze zdjęciem - wykonaj je na dwa sposoby

Projekt własnych, niepowtarzalnych naklejek możesz wykonać na dwa sposoby.

Pierwszy z nich to pobranie Programu CEWE FOTOŚWIAT. Znajdziesz w nim gotowe szablony, cliparty oraz filtry. Zaletą skorzystania z naszego programu jest fakt, że możesz projektować fotonaklejki, kiedy nie masz połączenia z Internetem. Co więcej, swoje projekty możesz zapisać na komputerze. To wygodne rozwiązanie, jeśli nie możesz się zdecydować na to, która wersja naklejek najbardziej Ci się podoba i potrzebujesz więcej czasu.

Drugi sposób to tworzenie autorskich fotonaklejek na naszej stronie internetowej. Nie wymaga to żadnej instalacji i jest bardzo szybkie. W kreatorze online także znajdziesz setki clipartów, które ozdobią Twój projekt. Jeśli założysz konto, stworzone projekty naklejek będziesz mógł zapisać na 6 miesięcy.

Naklejki z własną grafiką lub zdjęciem - ogromne możliwości personalizacji

Za jednym razem możesz zamówić 4, 8 lub 16 naklejek z wybranymi zdjęciami. Wszystkie z nich wydrukujemy na wysokiej jakości papierze fotograficznym premium, dzięki czemu będą bardzo odporne na warunki zewnętrzne (na przykład częste dotykanie). Wyślemy do Ciebie zrealizowany projekt własnych naklejek na arkuszu o wymiarach ok. 13x18 cm.

W zależności od tego, ile naklejek na nim będzie, będą miały takie wymiary:

 • 4 duże naklejki (rozmiar fotonaklejki 6 x 8 cm),
 • 8 średnich naklejek (rozmiar fotonaklejki 4 x 6 cm),
 • 16 małych naklejek (rozmiar fotonaklejki 3 x 4 cm).

Szablon czy własny projekt?

W Cewe wierzymy że, kreatywność i wyobraźnia jest w każdym z nas. Dostarczyliśmy Ci narzędzia i gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, Ty zaś możesz się skupić na zaprojektowaniu niepowtarzalnych naklejek z własną grafiką. Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas szablonów albo zaprojektować wszystko od zera samodzielnie. Dobieraj elementy ozdobne do naklejek ze zdjęciami w oparciu o to, dla kogo one będą, z jakiej okazji je tworzysz lub gdzie będą naklejane.

Znajdziesz w kreatorze setki clipartów o przeróżnej tematyce. Dostępne są kategorie związane z porami roku, podróżami lub imprezami. Znajdziesz również mnóstwo ozdób związanych z uroczystościami rodzinnymi - chrzcinami, komunią, ślubami lub jubileuszami. Na każdej z fotonaklejek możesz także dodać podpis lub datę. Stworzenie własnej serii naklejek to przyjemne wyzwanie dla każdego, ale zwłaszcza dla dzieci.

Jak wykorzystać własne naklejki ze zdjęcia?

Możliwości wykorzystania naklejek ze zdjęciami jest bardzo dużo. Mogą się przydać w wielu sytuacjach związanych z życiem codziennym, wyjątkowymi okazjami w domu lub w pracy. Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji, którymi możesz się zainspirować.

 • Dzieci, które chodzą do szkoły mają wiele przedmiotów, które muszą być odpowiednio podpisane, aby się nie zgubiły. To między innymi pudełko na drugie śniadanie, bidon lub butelka na wodę, zeszyty przedmiotowe lub przybory szkolne trzymane w szafkach. Możesz tworzyć własne naklejki ze zdjęciem np. Twojego dziecka i przykleić je w odpowiednich miejscach.
 • Stwórz najpiękniejszy bullet journal, czyli zeszyt, który traktuje się jednocześnie jako notatnik, kalendarz, planer, miejsce do tworzenia list zadań, pamiętnik itd. tego typu produkty zazwyczaj prowadzone są w bardzo estetyczny, ozdobny sposób. Naklejki ze zdjęciem będą świetnym pomysłem, aby jeszcze bardziej spersonalizować swój bullet journal, opisać swoją podróż lub inne wyjątkowe wydarzenie.
 • Minifotki naklejki to świetny pomysł na to, by zastąpić nimi klasyczne bileciki, którymi podpisuje się prezenty świąteczne lub urodzinowe.
 • Możesz stworzyć oryginalny kolaż, poprzez naklejenie minifotek na wykonane różnymi metodami prace plastyczne. Będzie to interesujące i bardzo kreatywne połączenie wielu metod artystycznych.
 • Wykorzystaj naklejki na zamówienie i ozdabiaj nimi swoje przedmioty osobiste - kalendarz, notes, etui smartfona lub portfel. Wizerunki ważnych dla Ciebie osób będą zawsze przy Tobie. Możesz nimi udekorować także lodówkę, samochód i inne większe rzeczy. Jeśli dzielisz z kimś mieszkanie, oznacz naklejkami np. swoją część szafek kuchennych lub półkę z kosmetykami w łazience.
 • Uporządkuj swoją przestrzeń - własne projekty naklejek na zamówienie mogą także posłużyć jako oznaczenia pudeł z zimowymi kurtkami, segregatorów z dokumentami i innych ważnych rzeczy w domu.
 • Oznacz swoją walizkę, aby szybciej rozpoznać ją na lotnisku podczas odbierania bagażu. Wybierz naklejki z własną grafiką!

Własne naklejki - podsumowanie

CEWE zajmuje się wykonywaniem doskonałej jakości wydruków zdjęć od ponad 50 lat. Zdobyliśmy zaufanie milionów klientów w Europie. Możesz, dzięki temu mieć pewność, że wydrukowane przez nas naklejki własnego projektu spełnią Twoje najwyższe oczekiwania.