CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

sześciokątne płytki
Obrazy hexxas
sześciokątne kafelki
obraz heksagonalny ze zdjęciami

hexxas

Odkryj magiczny świat nieograniczonej kreatywności dzięki hexxas! Eksponuj piękno natury, przechowaj wspomnienia z podróży, uwiecznij bliskość rodzinnych chwil, wyraź swoją artystyczną duszę lub oddaj hołd swoim ukochanym zwierzętom – wykorzystaj ulubione fotografie zamknięte w pamięci telefonu lub aparatu. Eksperymentuj z różnymi układami, kształtami i wielkościami, tworząc unikatowe dzieło sztuki, które podkreśli indywidualność Twojego wnętrza.

 • zdobywca nagrody TIPA World Awards
 • możliwość skomponowania dowolnego zestawu
 • doskonały pomysł na oryginalną i stylową aranżację wnętrza
od 79,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • 18×15,6 cm
 • 27×23,4 cm

Materiał:

 • Drukowane bezpośrednio na płycie piankowej o grubości 5 mm
 • Druk w 7 kolorach

Mocowanie:

 • Mocowanie magnetyczne
 • Element dystansowy Y

Film o produkcie

Dowiedz się więcej na temat naszych hexxas!

Włącz kreatywność z hexxas

Zaprojektuj swoje osobiste hexxas, które możesz dowolnie łączyć
Cewe fotoobrazy Hexxas właściwości produktu rozmiary Cewe fotoobrazy Hexxas właściwości produktu rozmiary Wszystkie formaty w zestawieniu

Pokaż jedno zdjęcie na kilku płytkach lub połącz różne hexxasy w rozmiarach 18×15,6 lub 27×23,4 cm jako kreatywny kolaż.

cewe fotoobrazy hexxas właściwości produktu wieszak naścienny cewe fotoobrazy hexxas właściwości produktu wieszak naścienny Uchwyt ścienny i mocowanie

Dzięki elementowi w kształcie litery Y i mocowaniu magnetycznemu możesz dowolnie łączyć swoje indywidualne płytki ze zdjęciami w kompletne dzieło sztuki, a także powiększyć je w dowolnym momencie.

cewe fotoobrazy hexxas właściwości produktu pianka utwardzana cewe fotoobrazy hexxas właściwości produktu pianka utwardzana Hexxas na piance utwardzanej

Nadaj swoim zdjęciom niezwykłego wyglądu, dzięki genialnemu nadrukowi na sześciokątnych płytkach wykonanych z wysokiej jakości pianki utwardzanej!

Kolaż wysokiej jakości

Pozwól się zainspirować!

Wskazówki projektowe

Tutaj znajdziesz pomysły na swój innowacyjny projekt ścian

Pokaż zdjęcia w wyjątkowej formie – heksagonalnych obrazów z Twoimi zdjęciami

Indywidualne i elastyczne - po prostu zaprojektuj Hexxas

Twórz z własnych zdjęć sześciokątne płytki ścienne

Zaprezentuj na ścianie swoje ulubione zdjęcia w wyjątkowy sposób - jako hexagony na ścianę. Możesz rozłożyć obraz na kilka elementów, a także ułożyć kolaż z pojedynczych zdjęć na osobnych płytkach w kształcie sześciokąta. Projektując, określasz liczbę heksagonalnych obrazów i decydujesz, jaki mają przyjąć wymiar:

 • 18×15,6 cm;
 • 27×23,4 cm.

Jeśli chcesz, na sześciokątnych płytkach możesz także umieścić własne teksty oraz cliparty.

Zaprojektuj własne płytki heksagonalne ze zdjęciami na ścianę

Projektowanie heksagonalnych obrazów ze zdjęciami jest łatwe i bardzo intuicyjne. Ponadto uzyskujesz następujące korzyści podczas projektowania:

Dowolna i zmienna aranżacja sześciokątnych obrazów

 • 7-kolorowy nadruk bezpośredni UV na usztywnianej piance – która jest lekka, stabilna i trwała;
 • Kafelki można łatwo i elastycznie ustawiać za pomocą zawieszenia magnetycznego;
 • Trójnik w kształcie litery Y zapewnia idealną odległość między hexxasami;
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe sześciokątne kafelki ze zdjęciami.

Inną cechą charakterystyczną naszych płytek heksagonalnych na ścianę jest to, że ze względu na swój wyjątkowy kształt można łączyć różne zdjęcia w harmonijną całość. Na przykład Ci, którzy lubią podróżować, mogą ułożyć kolaż ze swoich ulubionych fotografii — z różnych miejsc, jakie udało im się odwiedzić. A jeśli masz dużą rodzinę, w której pobliżu lubisz przebywać, możesz zadedykować kafelek każdemu członkowi rodziny, aby na koniec dnia na ścianie prezentował się wyjątkowy portret rodzinny.

Od zdjęcia po heksagonalne obrazy ze zdjęciami

Nawet jeśli nigdy nie projektowałeś fotoobrazu, plakatu ze zdjęciem czy innego fotoproduktu, na pewno z łatwością uda Ci się zaprojektować te sześciokątne kafelki. Po prostu:

 1. Wybierz idealny rozmiar elementu.
 2. Prześlij swoje zdjęcia przez Internet.
 3. Zaprojektuj własne heksagonalne obrazy.

Dzięki podglądowi produktu wiesz dokładnie, jak będzie wyglądało Twoje dzieło i czy będzie pasować do pomieszczenia.

Jak tylko wszystko będzie już idealne, zamów swoje osobiste sześciokątne płytki Hexxas. Jeśli pojawią się zupełnie nowe ulubione zdjęcia, możesz w dowolnym momencie zaprojektować dodatkowe kafelki i powiększyć swoje osobiste dzieło o następne sześciokątne elementy.

Heksagony na ścianę w salonie

Heksagony z nadrukiem zdjęć to unikalny i personalizowany dodatek do wystroju salonu, który pozwala zamienić wspomnienia w dzieła sztuki. Każdy sześciokątny panel może być ozdobiony wybranym przez Ciebie zdjęciem, co umożliwia stworzenie spersonalizowanej mozaiki na ścianie. Można je zestawiać w dowolne konfiguracje, tworząc indywidualne kompozycje, od pojedynczego heksagonu do pełnej, zajmującej całą ścianę, galerii zdjęć. Jest to doskonały sposób, aby nadać salonowi wyjątkowy charakter i uczynić go bardziej przytulnym.