Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Hexxas: kombinacja zdjęć zwierząt z Afryki.

Fototrendy i inspiracje

Modne wnętrze

Cztery pomysły, jak stworzyć aranżację z hexxas

Obecnie bardzo modne w aranżacji wnętrz są kolaże złożone z wielu pojedynczych zdjęć. Dzięki hexxas możesz przenieść ten trend do własnego domu, a później dowolnie go rozbudowywać. Poznaj nasze cztery pomysły na projekt tych ciekawych fotoobrazów, zainspiruj się i uwolnij kreatywność. Sprawdź także nasz wyjątkowy produkt, jakim jest fotoksiążka!

Aktualne międzynarodowe trendy dekoratorskie pokazują: mniej znaczy więcej. Coraz więcej osób zamiast bogatych mebli stawia na minimalistyczny styl w aranżacji wnętrza. Białe ściany, proste meble tworzą neutralną atmosferę. W takim wnętrzu można pokazać swoją indywidualność, hobby dzięki dodatkom taki jak zdjęcia. Ciekawym skupiającym uwagę pomysłem w tego typu wnętrzach jest również włączenie do dekoracji elementów geometrycznych, w szczególności formaty heksagonalne prezentują się niezwykle intrygująco.

Do tego trendu idealnie pasują hexxas: Płytki ze zdjęciami w nowoczesnym sześciokątnym formacie, które można elastycznie łączyć i układać w celu stworzenia stylowej dekoracji. Możliwości jest naprawdę wiele. Co powiesz o tym, aby stworzyć nowoczesne drzewo genealogiczne? Albo galerię ze zdjęciami przyjaciół na ścianie?

Wypróbowaliśmy różne pomysły - i zebraliśmy dla Ciebie nasze najlepsze wskazówki dotyczące hexxas. Sprawdź również: Dekoracja z hexxas jako letnie wspomnienie.

Rodzinne zdjęcia pełne miłości - stwórz nowoczesne drzewo genealogiczne

Kreatywne drzewo genealogiczne z fotoobrazami hexxas od CEWE
Drzewo genealogiczne w nowoczesnym stylu z nowymi hexxasami

Cała rodzina razem, dzięki hexxas. Wykorzystując sześciokątne płytki, połączysz wszystkich członków rodziny, od najmłodszych do najstarszych. Ułóż je w dowolnym miejscu na ścianie, na przykład nad sofą. Galeria przodków będzie wyglądała jeszcze bardziej interesująco, jeśli uformujesz ją w kształt drzewa. Możesz zacząć od pradziadków na dole jako pień i pozwól kolażowi rozchodzić się ku górze jak wierzchołkowi drzewa. Praktyczna zaleta: jeśli Twoja rodzina się powiększy, możesz łatwo dodać jedną lub więcej płytek do drzewa genealogicznego.

A propos: ten pomysł z hexxas doskonale nadaje się również do krótkiego fragmentu historii rodziny - na małej wysokości w pokoju dziecięcym. W ten sposób dzieci w ciekawy sposób poznają wszystkich członków rodziny. Hexxas nadają się również jako obrazki do szatni lub tabliczki na drzwi: dzięki elastycznemu mocowaniu za pomocą rzepów można je przymocować prawie wszędzie.

Best Friends Forever: księga przyjaciół na ścianę

Przed Facebookiem był ...? Oczywiście pamiętnik. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu prawie każde dziecko go miało. Wspomnienia o przyjaciołach utrwalało się właśnie w notatniku, który zawsze nosiłeś przy sobie.

Hexxas: nowoczesna księga przyjaciół na ścianie.
Dzięki hexxas możesz umieścić księgę znajomych na ścianie

Dzięki hexxas możesz utrwalić i zaprezentować najpiękniejsze wspomnienia z Tobą i Twoimi przyjaciółmi. Możesz wykorzystać fotografie zrobione na festiwalu, na wakacjach, na przyjęciu w ogrodzie, zdjęcia z weekendu lub fotografie, na których zachowaliście wspomnienia sprzed 20 lat. W Twoim osobistym kolażu z modnych płytek hexxas jest miejsce na najpiękniejsze chwile w gronie przyjaciół.

Nasza wskazówka: pozwól swoim znajomym podpisać pozdrowienia na kafelkach przy następnej wizycie! Nawiasem mówiąc, jest to również świetny pomysł na prezent na rocznicę lub ślub. Każdy przynosi kafelek z kilkoma miłymi słowami - a wszyscy goście układają kolaż kawałek po kawałku. Gdy tylko ponownie doświadczycie razem czegoś niezwykłego, po prostu dodaj więcej hexxas do kolażu.

Wielka sztuka z kafelkami: utwórz nowoczesne dzieło sztuki

Ci, którzy lubią kreatywność, mogą zaprojektować niezwykły fotoobraz za pomocą hexxas: każda pojedyncza płytka o sześciokątnym kształcie wnosi coś nowego i ciekawego. Idealne do artystycznej zabawy z formatami!

Hexxas można doskonale łączyć z modnymi materiałami, takimi jak korek
Hexxas można doskonale łączyć z modnymi materiałami, takimi jak korek

A może chciałbyś nadać swojemu mieszkaniu artystycznego sznytu? Świetny efekt możesz uzyskać wykorzystując hexxas. Wybierz prostą metodę utrzymania tej samej tonacji kolorystycznej - dobierz fotografie w podobnej gamie kolorystycznej lub wzorze. Wybierz Twoje ulubione kolory lub te, które pasują do Twojego wnętrza. Ponadto możesz edytować fotografie z użyciem odpowiedniego gradientu kolorów, aby poszczególne płytki stały się ekscytującym dziełem sztuki.

Fotografie to nie jedyna opcja, zaprojektuj także kolorowe sześciokąty z powiedzeniami, grafikami lub innymi elementami. Wykaż się kreatywnością - maluj, rysuj, skanuj i twórz wyjątkowe aranżacje według własnego gustu.

Dla globtroterów: zaprezentuj zdjęcia z podróży w niezwykły sposób

Każda podróż, każda wycieczka niesie ze sobą wiele wspomnień, ekscytacji, radosnych chwil. hexxas są idealne, aby spojrzeć na odwiedzone miejsca z nowej, ciekawej perspektywy. Sześciokątny format nadaje zdjęciom z wakacji fascynującej ekspresji.

Zdjęcia z podróży w nurcie miejskiej dżungli z fotoobrazami hexxas
Twoje zdjęcia z podróży w modnym trendzie "Urban Jungle"

Malownicze kanały Amsterdamu, panorama Nowego Jorku, złote świątynie w takim małym miejscu w Tajlandii, które odkryłeś przez przypadek. Gdziekolwiek byłeś, każde wyjątkowe wrażenie nie tylko dopełnia Twój obraz świata, ale także uzupełnia Twój kolaż w domu. Miejska galeria z Twoimi najpiękniejszymi fotografiami jako hexxas - każda płytka sama w sobie jest wyjątkową pamiątką z podróży, a ich kreatywne połączenie sprawia, że Twój dom zyskuje ciekawą aranżację pełną wspomnień i emocji związanych z podróżowaniem.

Niezwykłe wakacje - takie jak daleka wycieczka do Azji lub safari w Afryce dostarczają wielu przeżyć. Oprócz wyjątkowych wspomnień wracamy również z ciekawymi zdjęciami. Twoja fotografia tworzy prawdziwy efekt wow, jeśli rozmieszczasz ją na różnych hexxach. Wystarczy jedno kliknięcie myszą, aby nasze oprogramowanie rozmieściło obraz na kilku kafelkach. Wskazówka: umieść też mapę odwiedzanego kraju na kafelku!

hexxas z obrazami Afryki
Efektowna grafika na ścianie - dzięki temu Twoje zdjęcia z podróży będą pięknie wyeksponowane.

Czy poczułeś przypływ kreatywności? Nie wahaj się napisać do nas, jak projektujesz Twoje hexxasy. Możesz też zamieścić Twoje zdjęcia na Facebooku lub Instagramie pod hashtagiem #hexxas i zainspirować innych Twoim pomysłem.

Warto również przeczytać:


Data publikacji: 26.08.2020 r.

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
  • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.