Wyniki testów jakości

Fotoprezenty personalizowane zdjęciami

Produkty na smartfony

ETUI NA SMARTFONY

Smartfon taki jak Ty.

Smartfon taki jak Ty. Chroń swoje urządzenie i dopasuj je do siebie dzięki możliwości naniesienia ne etui dowolnego zdjęcia. Etui na smartfon to coś zarówno dla Ciebie, jak i na prezent dla bliskich. 

od 79,99 zł*
Biuro

BIURO

Więcej przyjemności na stanowisku pracy!

Praca w biurowa nie musi być monotonna, jeśli znajdziesz sobie przestrzeń i chwilę na jej urozmaicenie. Podkładka pod mysz lub inny gadżet z Twoim dowolnym zdjęciem czasami poprawia humor nawet po jednym spojrzeniu.

od 25,99 zł*
materiały biurowe

ARTYKUŁY PAPIERNICZE

Bądź kreatywny z naszymi artykułami papierniczymi

Zaprojektuj sobie wyjątkowe artykuły papiernicze - wizytówki, blok czy notatnik. To cząstka Twojej kreatywności, którą zabierzesz na uczelnię, do szkoły czy do pracy. Twórz używając własnych zdjęć - dla siebie lub na prezent.

od 15,99 zł*
Kula śnieżna i kula z sercami

DEKORACJE

Prezent od serca!

Zaprojektuj coś, co idealnie podkreśli klimat i wystrój Twojego mieszkania. Zdjęcia w kreatywnych szablonach albo szklane kule, zegary, podkładki śniadaniowe czy szyld na drzwi - wszystko to spersonalizujesz swoimi ulubionymi zdjęciami.

od 29,99 zł*
Lunch box i piórnik

SZKOŁA

Tak chodzenie do szkoły sprawia więcej przyjemności!

Notatnik, bidon aluminiowy, pojemnik na śniadanie, fotonaklejki lub podkładka pod myszkę - te gadżety ucznia możesz zaprojektować dla niego z pomocą dowolnego zdjęcia. Nadaj codzienności niecodziennych zalet. 

od 9,99 zł*
Zabawki

ZABAWKI

Idelane prezenty nie tylko dla dzieci!

Frajda nie tylko dla dzieci. Sympatyczny prezent w postaci maskotki z Twoim zdjęciem. Unikatowe puzzle z dowolnej fotografii. Unikatowa talia kart do gry w pokera czy skata. Efekt zależy tylko od Twojego pomysłu.

od 35,99 zł*
Tekstylia

TEKSTYLIA

Najwyższa jakość i doskonały wydruk!

Tekstylia nie są tekstem, ale też możesz nimi dużo przekazać, jeśli wysilisz odrobinę kreatywność. Użyj ulubionych zdjęć do ozdobienia zamawianych u nas toreb, koszulek czy poduszek i spraw komuś przyjemność unikalnym fotoprezentem.

od 22,99 zł*
Na Napoje

NA NAPOJE

Nie tylko na śniadanie!

Uprzyjemnij sobie przerwy w pracy, oglądaj mecze z jeszcze większą przyjemnością lub zabieraj w trasę ukochany bidon - oto akcesoria na napoje, na których na Twoje życzenie umieścimy dowolne zdjęcie. Kubek, kufel czy bidon? 

od 29,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej