CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zdjęcie na szkle
Zdjęcie na szkle
Glas_Foto

Zdjęcie za grubym szkłem

Utrwal swoje najpiekniejsze chwile w postaci gustownej ozdoby jaką jest zdjęcie nadrukowane na grubym szkle. Ponadczasowy charakter takiej dekoracji sprawia, że jest ona idealnym prezentem na urodziny czy Święta dla rodziny i przyjaciół. Pozwól im cieszyć się wspomnieniami w eleganckiej formie jaką jest szklana płyta dodająca fotografiom głębi i efektu trójwymiarowości.

 • nadruk bezpośredni na 19-milimetrowym szkle
 • dostępne w dwóch rozmiarach
 • doskonały element dekoracyjny
od 109,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

 • Zdjęcie małe:
  8×10,5×1,9 cm
 • Zdjęcie duże:
  10,5×14×1,9 cm

Materiał:

 • Szkło

Zalecana rozdzielczość:

 • 740×564 pikseli

Eleganckie szklane zdjęcia z wyjątkowymi wspomnieniami

Uwiecznij swoje najpiękniejsze przeżycia na zdjęciu na szkle

Utwórz zdjęcie na szkle: idealna dekoracja

Sposobów na udekorowanie mieszkania jest wiele. Ci, którzy lubią prostą elegancję, pokochają zdjęcie na szkle. Stwórz ozdobę do Twojego mieszkania na kanwie bezcennych chwil z wakacji lub rodzinnego zdjęcia. Postaw indywidualne akcenty lub zaprojektuj kilka zdjęć na szkle, które możesz ze sobą skomponować pod względem kolorystycznym lub tematycznym.

Zdjęcie na szkle to niezapomniane wrażenia

Zaprojektuj własne zdjęcie na szkle i nadaj Twoim ulubionym fotografiom niezwykły efekt głębi. Wybrany obraz jest drukowany bezpośrednio na szklanej płycie.

Dzięki grubości szkła ok. 19 mm uzyskujesz efekt trójwymiarowości, który w szczególnie imponujący sposób wydobywa kolorystykę zdjęcia. Zdjęcie stanowi samodzielny element i dlatego można je umieścić w dowolnym miejscu - na przykład na biurku.

Doskonały pomysł na indywidualny prezent

Wysokiej jakości zdjęcie na szkle to bardzo osobisty prezent na święta lub urodziny dla przyjaciół i członków rodziny. Na przykład dziadkowie chętnie otrzymują zdjęcia swoich wnuków; Ciocie i wujkowie zdjęcia ich siostrzeńców i siostrzenic. Oczywiście możesz również stworzyć niepowtarzalne zdjęcie na szkle ze zdjęciami pięknego krajobrazu lub panoramy Twojego ulubionego miasta.

Utwórz zdjęcie na szkle i zamów w CEWE

Unikalne zdjęcie na szkle ma wymiary 8 x 10,5 cm. Skorzystaj z szybkiego i łatwego projektu online w CEWE i zrób własne zdjęcie na szkle. Dostępne są między innymi różne cliparty z wielu różnych dziedzin tematycznych. Na życzenie zdjęcie może być również opatrzone własnym tekstem lub elementami graficznymi. Program projektowy pokazuje podczas tworzenia, czy rozdzielczość zdjęcia jest wystarczająca. W ten sposób masz gwarancję otrzymania produktu fotograficznego najwyższej jakości.