CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Terminarz rodzinny
Kalendarz rodzinny
Kalendarz rodzinny
Kalendarz rodzinny
Kalendarz rodzinny
Kalendarz rodzinny

Terminarz ścienny z planem rodzinnym

Planuj czas z najbliższymi! Wspólne planowanie czasu ułatwi Wam codzienną logistykę, a co najważniejsze przygotuje Wasze dzieci do samodzielności. Szukasz rozwiązań, które w estetyczny i użyteczny sposób pomogą Ci lepiej zarządzać czasem wszystkich członków rodziny? Stwórz kalendarz rodzinny i zobacz, jakie to proste. Dobierz ulubione zdjęcie na każdy miesiąc i ciesz się z każdego dnia!

 • możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
 • miejsce na Twoje notatki
od 74,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • Mały: A4 (ok. 21×30 cm)

 • Duży: A3 (ok. 30×42 cm)

Zakres dostawy:

 • Dwanaście stron kalendarza plus okładka

 • Bindowanie spiralne włącznie z elementem do zawieszenia

Rodzaj papieru:

 • Papier kredowy matowy

 • Możliwość pisania po dowolnych stronach

Kalendarz rodzinny - organizer codziennego życia

Ciesz się zdjęciami i wygodnie planuj czas

Kalendarz ze zdjęciami rodzinnymi

Nowoczesne, eleganckie wnętrza wymagają nowoczesnych rozwiązań. Połącz piękne z pożytecznym i zaprojektuj funkcjonalny planer rodzinny do zawieszenia na ścianie. Jest w nim miejsce zarówno na Twoje ulubione fotografie, jak i na notatki, ułatwiające organizację czasu wszystkich domowników. Przekonaj się, jak dużym ułatwieniem jest rozpisanie zadań oraz priorytetów w czytelnej i przejrzystej formie.

Kalendarz ścienny rodzinny możesz w pełni dostosować do potrzeb, tworząc różne rodzaje tabel, dedykowanych poszczególnym osobom z Twojego otoczenia. Dzięki temu, każdy z członków rodziny będzie mógł w tym rodzinnym organizerze na bieżąco notować ważne zadania, jakie ma do wykonania.

Planer rodzinny na ścianę – idealny do porządkowania zadań

Mycie okien, układanie naczyń, pielęgnacja kwiatów, czyszczenie klatki chomika… W obrębie rodziny jest do wykonania wiele obowiązków, które często dzielone są według grafiku.

Zamiast rozpisywać poszczególne działania na kartkach i przyklejać je do lodówki, możesz notować je bezpośrednio na kartach rodzinnego terminarza ściennego, wyeksponowanego w widocznym miejscu. Dzięki temu wszyscy członkowie rodziny będą wiedzieli, jakie zadania mają do wykonania w danym miesiącu.

Kalendarz dla rodziny pomoże Ci też kontrolować ilość prac przydzielonych poszczególnym domownikom – tak, by każdy czuł się w pełni komfortowo.

Jak rozplanować kalendarz rodzinny? Poznaj inspiracje

 • W rodzinnym planerze Możesz podzielić przestrzeń zadruku na kolumny, a następnie zatytułować je, np. „mama, tata, Piotruś, Kasia”. W ten sposób każdy z domowników będzie dysponował własnym obszarem na notatki.
 • Dobrym pomysłem jest też dodanie kolumny z napisem „Wszyscy”. Tutaj będziecie notować pomysły na wspólne aktywności, takie jak weekendowy wyjazd za miasto czy odwiedziny u dziadków.
 • Inną opcją jest pozostawienie kolumn bez nagłówków. W ten sposób każdy z domowników będzie mógł wpisać w kalendarzu rodzinnym własne notatki na wybrany dzień.

Jak dobrać zdjęcia do rodzinnego kalendarza ściennego?

W kwestii doboru zdjęć do kalendarza planera rodzinnego masz pełną dowolność. Ważne, by wybrane fotografie przywoływały najpiękniejsze wspomnienia, poprawiając nastrój każdego dnia.

W kreatorze tygodniowego planera dla rodziny, możesz ułożyć zdjęcia adekwatnie do pór roku – na przykład w styczniu niech będą to zimowe aktywności, które sprawiły całej rodzinie mnóstwo radości: jazda na sankach, lepienie bałwana, bitwa na śnieżki.

Wakacje to piękna pogoda i wypoczynek na łonie natury: gra w piłkę, chodzenie po górach, kąpiele w morzu. Jesień to czas pięknych kolorów: feeria barwnych liści w parku, leśne krajobrazy, wielkie rodzinne grzybobranie… Wiosnę przepełnia zachwyt nad pięknem przyrody – po długiej zimie drzewa puszczają pąki, a kwiaty oczarowują tysiącami zapachów.

Odkryj wśród swoich fotografii z różnych pór roku te, które lubisz szczególnie. Takie zdjęcia, zamieszczone w kalendarzu rodziny, sprawią, że czas będzie płynął harmonijnie, a szczęśliwe chwile staną się naturalną kontynuacją Waszych idealnych momentów, spędzonych razem.

Fotokalendarz to wyjątkowy produkt - już dziś go zamów, by móc w kolejnym roku cieszyć się własnym, personalizowanym kalendarium!