Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Podaruj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na urodziny!

Fotoksiążka to nie tylko idealny prezent na urodziny, ale także wyjątkowa pamiątka z tego dnia. Spraw sobie lub bliskiej osobie oryginalny upominek, do którego możesz wrócić w każdej chwili przy kubku gorącego kakao, wieczorem na kanapie z bliskimi czy przyjaciółmi.

Sprawdź, co o CEWE FOTOKSIĄŻCE mówią nasi Klienci:

– Małgorzata G. z Łochowic

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Katarzyna M. z Lubienia

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Beata P. z Rudy Śląskiej

– Małgorzata B. z Krakowa

Fotoksiążka na urodziny

Podaruj wyjątkową książkę z Waszymi najpiękniejszymi zdjęciami!

Fotoksiążka urodzinowa - prezent na całe życie

Fotoksiążka urodzinowa to przede wszystkim prezent ponadczasowy i budzący wiele emocji. Można do niej wracać przez całe życie, wspominać, śmiać się i wzruszać. Na kartach fotoksiążki urodzinowej możemy wydrukować wszystkie wybrane zdjęcia i zamknąć je w atrakcyjnej oprawie. Masz niesamowicie wiele możliwości spersonalizowania wydruku zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. To doskonały pomysł na prezent ze zdjęciem, zarówno dla starszych osób, jak i dla najmłodszych.

Fotoksiążka na urodziny - zainspiruj się!

W CEWE otrzymujesz do dyspozycji mnóstwo inspirujących szablonów, które są dedykowane na poszczególne urodziny np. na roczek, na osiemnastkę czy na pięćdziesiątkę. Wybór gotowego szablonu nie oznacza, że nie możesz zmieniać jego układu.

Jeśli zastanawiasz, jakie zdjęcia wybrać, mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Dla przykładu, możesz sprawić, żeby urodzinowa fotoksiążka przedstawiała całe życie solenizanta, od narodzin aż do dziś. Innym pomysłem jest przedstawienie na poszczególnych stronach fotoksiążki najzabawniejszych zdjęć lub tych najbardziej romantycznych - jeśli projektujesz dla ukochanej/ukochanego.

Niezwykle proste projektowanie fotoksiążki

Chcemy, żeby cały proces projektowania fotoksiążki był dla Ciebie doskonałą rozrywką. Dlatego w bardzo prosty sposób, za sprawą programu projektowego CEWE Fotoświat lub kreatora online, możesz dodawać zdjęcia, zmieniać ich układ, zamieścić dodatkowe elementy tekstowe i graficzne. Wybierając poszczególne opcje, poprowadzimy Cię krok po kroku w czytelny sposób. Dzięki temu możesz stworzyć produkt bardzo szybko.

Fotoksiążka na urodziny - jeden produkt, wiele opcji

Wiemy, że każdy z nas ma swoje własne wymagania. Jedni będą chcieli zamówić dużą fotoksiążkę w twardej oprawie z eleganckimi złoceniami, inni preferują uroczy mały format kieszonkowy. Cały projekt, od wyboru okładki, formatu, przez rodzaj papieru po ostateczny wygląd fotoksiążki, zależy od Ciebie. Możesz ponadto wybrać jeden z dwóch sposobów bindowania. Przetestuj, jak wiele opcji masz do dyspozycji!

Atrakcyjne opakowanie prezentowe

Fotoksiążka na urodziny w większym formacie, może zostać zapakowana przez nas w piękne prezentowe pudełko. Dla formatu XL mamy jeszcze jedną propozycję. Oferujemy specjalne etui wsuwane, które nie tylko prezentuje się bardzo efektownie, ale również jest doskonałą ochroną dla fotoksiążki. Fotoksiążka na urodziny - dlaczego warto?

Jeśli bliska Ci osoba nie otrzymała wcześniej urodzinowej fotoksiążki, z pewnością będzie bardzo zaskoczona tak wyjątkowym prezentem – to doskonała, indywidualna niespodzianka.

Być może sytuacja jest inna - solenizant otrzymywał fotoksiążki na urodziny w minionych latach, a tym samym taki prezent stał się niemal tradycją. Fotoksiążka na urodziny może stanąć wówczas obok innych na półce i stać się kolejnym zbiorem wspomnień z minionego roku. Dlaczego jeszcze warto wybrać fotoksiążkę urodzinową na prezent urodzinowy?

  • projektujesz ją samodzielnie, więc taki upominek jest wyrazem zaangażowania i miłości;
  • personalizowane prezenty sprawiają wielką radość i stają się swoistym archiwum wspomnień;
  • to unikat - solenizant otrzymuje niepowtarzalny prezent, którego w takiej formie nikt inny mieć nie może.

Fotoksiążka urodzinowa dla dziecka

Wszyscy czujemy, że mama, tata, babcia czy dziadek będą zachwyceni fotoksiążką gromadzącą wspólne chwile uchwycone na zdjęciach. Jednak zbiór fotografii to także doskonały upominek dla rocznego dziecka. Pozwala przedstawić niezwykły okres pierwszego roku życia. Taka pamiątka stanie się skarbnicą wiedzy o sobie, gdy maluch urośnie.

Zapraszamy serdecznie do zaprojektowania unikalnej fotoksiążki na urodziny!

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
  • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.