CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA na 18. urodziny

Osiemnaste urodziny to nie tylko czas corocznej celebracji wyjątkowego dnia, ale także pewien niejako symbol - wkroczenia w dorosłość. Jubilaci często pragną upamiętnić ten dzień, a CEWE FOTOKSIĄŻKA na 18. urodziny to doskonały pomysł na prezent dla już oficjalnie dorosłego człowieka. Zbierz fotografie z Waszych ulubionych momentów, wspólnych przygód, imprez towarzyskich, szkolnych wyjazdów, rodzinnych wycieczek czy domowych wygłupów i stwórz jedyny w swoim rodzaju prezent na urodziny - dla przyjaciela, przyjaciółki, czy Twojego dziecka wkraczającego w nowy etap życia.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Tadeusz L. z Olsztyna

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Marek K. z Chorzowa

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Wojciech W. z Katowic

– Jerzy P. z Łodzi

– Joanna B z Siechnic

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na 18. urodziny

Wyjątkowa pamiątka i prezent od serca

Fotoksiążka na 18. urodziny to świetny pomysł, ponieważ gromadzi zdjęcia z cudownego okresu w życiu solenizanta - dzieciństwa i młodości. Być może Twoje ukochane dziecko wkracza w dorosłość, a może Twoja przyjaciółka lub przyjaciel obchodzi niezapomniane, osiemnaste urodziny… Fotoksiążka to niebanalny prezent, który możesz zaprojektować od początku do końca według swojej własnej wizji!

Fotoksiążka na 18. urodziny przykłady i inspiracje

Zastanawiasz się, jak może wyglądać fotoksiążka urodzinowa dla bliskiej Ci osoby, która obchodzi wkrótce 18. urodziny? Jeśli szukasz inspiracji, poniżej prezentujemy kilka ciekawych pomysłów.

Ciekawe pomysły na okładkę fotoksiążki

Na zaprezentowanych powyżej fotografiach możesz przeglądać przykłady fotoksiążek na 18. urodziny. Zwróć uwagę, że stworzyliśmy niezwykle atrakcyjne wizualnie szablony np. okładkę, na której znajduje się liczba 18 wypełniona zdjęciem. Może być to na przykład fotografia solenizanta zrobiona w pięknym miejscu lub uśmiechnięty portret. Polecamy Ci wybrać jedno lub kilka zdjęć, które zostaną wydrukowane na oprawie fotoksiążki na 18. urodziny.

Kronika Waszych wspólnych doświadczeń

Fotoksiążka na 18. urodziny jako kronika, czyli chronologiczny zapis ważnych wydarzeń z życia, to ciekawy pomysł, który pozwoli Ci przedstawić Waszą wspólną historię.

Jeśli 18 lat kończy Twoje dziecko, możesz wybrać do fotoksiążki zdjęcia od jego narodzin aż do dziś. Wspaniałe, być może nieco zapomniane, doświadczenia z okresu młodości mogą być przedstawione w wyjątkowy sposób. Jeśli z kolei chcesz stworzyć produkt typu fotoksiążka dla przyjaciółki lub przyjaciela, możesz ułożyć fotografie chronologicznie od momentu Waszego poznania się.

Fotoksiążka na 18. urodziny przykłady zdjęć z najważniejszych chwil

18-latek właśnie kończy pewien etap swojego życia i osiąga pełnoletność. Z takiej okazji szczególnie warto przygotować dla niego wyjątkową fotoksiążkę. Może stanowić ona zapis najważniejszych chwil w jego życiu. Fotografie z podróży, sukcesów w szkole, zdjęcia z ukochanym pupilem i wiele więcej - te wszystkie momenty możemy wydrukować dla Ciebie na stronach fotoksiążki.

Fotoksiążka z 18. urodzin

Jeszcze jednym pomysłem jest przygotowanie fotoksiążki z osiemnastki, czyli zapisu chwil z wydarzeń, które miały miejsce podczas 18. urodzin. Taki prezent możesz podarować 18-latkowi już po imprezie urodzinowej. Warto wówczas nastawić się na wykonanie większej liczby fotografii podczas przyjęcia urodzinowego albo na wynajęcie fotografa.

Przykładem ciekawie zaprojektowanej fotoksiążki może być także połączenie zdjęć z dzieciństwa, ważnych wydarzeń w całym życiu, a na jej końcu przedstawienie fotografii z samych 18. urodzin.

Personalizowane prezenty na osiemnastkę - coś, czego nie ma nikt inny!

Jeśli zastanawiasz się, czy personalizowane prezenty na 18. urodziny to dobry pomysł, my uważamy, że tak! Taki upominek ma dwie podstawowe i bardzo ważne zalety:

  1. Tworzysz prezent samodzielnie, poświęcasz swój czas, angażujesz wyobraźnię i dajesz solenizantowi prezent “szyty na miarę”. Wręczanie prezentów zrobionych niemalże własnoręcznie to wyraz miłości do solenizanta lub ogromnej sympatii.
  2. Personalizowana fotoksiążka na 18. urodziny to upominek prezentujący zwykle zdjęcia solenizanta. Miło otrzymać oryginalny** prezent, którego nikt inny nie będzie miał**.

Fotoksiążka na 18. urodziny - zaprojektuj ją bardzo łatwo w CEWE!

Może się wydawać, że własnoręczne projektowanie fotoksiążki na 18-stkę jest trudne. Jednak nic bardziej mylnego. W CEWE stworzyliśmy dla Ciebie prosty w obsłudze kreator online dostępny w przeglądarce internetowej oraz program projektowy CEWE Fotoświat. Dzięki tym narzędziom, poprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces projektowania. Na początku zostaniesz poproszona o konfigurację podstawowych parametrów Twojej fotoksiążki. Wybierasz format, typ okładki, papier i bindowanie. Możesz postawić na dodatkowe zdobienia, czyli uszlachetnienia. Mnóstwo ciekawych szablonów i łatwe dodawanie zdjęć sprawią, że fotoksiążka na 18. urodziny będzie prezentowała się pięknie.

Zapraszamy serdecznie do przygotowania niepowtarzalnego prezentu na 18. urodziny w CEWE. Fotoksiążka będzie stanowiła niezwykłą pamiątkę przez długie lata.

Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i kalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca!