CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA na 70. urodziny

Każdy człowiek ma swoje historie i przygody - wyobraź sobie, ile musi ich mieć ktoś, kto właśnie kończy 70 lat! Taki jubileusz to idealna okazja, by zebrać zdjęcia zalegające w szufladzie, na dysku, czy w telefonie i stworzyć dla bliskiej Ci osoby niezapomniany prezent. Fotoksiążka na 70. urodziny to podarunek, w który włożysz kawałek swojego serca i którym na pewno sprawisz wiele radości.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na 70. urodziny

Sięgnij po nią, żeby uczcić jubileusz!

Wyjątkowy zbiór najpiękniejszych zdjęć

Fotoksiążka na 70. urodziny to wyjątkowy zbiór i idealny prezent dla bliskiej osoby - babci, dziadka, mamy czy taty. Dzięki możliwości personalizacji zarówno zdjęć, jak i wykończenia fotoksiążki możesz stworzyć oryginalny i niepowtarzalny upominek, który pozostanie z obdarowaną osobą na lata.

Fotoksiążka na 70. urodziny będzie również doskonałą pamiątką rodzinną. Możesz zamknąć w niej wiele wspólnie przeżytych chwil i pięknych wspomnień.

Jakie zdjęcia wybrać do fotoksiążki na 70. urodziny?

Decydując się na stworzenie fotoksiążki na 70. urodziny, możesz wybrać wyjątkowe zdjęcia z chwil przeżytych wspólnie z solenizantem. Mogą one przedstawiać ważne w Waszym życiu wydarzenia, bliskie Wam osoby lub uchwycone na fotografii wspomnienia - widoki, miasta, w których byliście i wiele więcej. Wybrane przez Ciebie zdjęcia mogą być wykonane zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Żeby efekt końcowy był jak najlepszy, warto wybrać zdjęcia wysokiej jakości, ale nie jest to warunek konieczny. Ostre, nierozmazane zdjęcia korzystnie wpłyną na ostateczny wygląd fotoksiążki. Jeśli masz dużo zdjęć do wyboru i nie wiesz, które sprawdzą się najlepiej, możesz zwrócić uwagę na ich kolorystykę i tło. Im ładniejsze zdjęcia, tym lepszy będzie efekt końcowy. Jednak najważniejsze są zdjęcia, na których widać piękne uczucia i najmilsze chwile.

Jak wybrać format fotoksiążki dla babci, dziadka albo innej bliskiej Ci osoby?

Na naszej stronie internetowej oraz w programie CEWE Fotoświat masz do wyboru wiele formatów fotoksiążki. Rozmiary zaczynają się od 14x14 cm, a kończą na 38x29 cm. Dzięki szerokim możliwościom możesz dopasować format, który pomieści wszystkie najważniejsze chwile. Kupując fotoksiążkę jako prezent na 70. urodziny świetnie sprawdzi się format 21x28 cm lub 21x21 cm. Polecamy wybór największych rozmiarów fotoksiążek na 70. urodziny, które bez wątpienia okażą się niezwykle okazałym upominkiem. To może być ponad 200 stron niezwykłej historii, którą starsza osoba będzie chciała często przeżywać na nowo.

Fotoksiążka na 70. urodziny - dodaj życzenia, cytaty i opisy zdjęć

Na każdej ze stron fotoksiążki można dodać nie tylko zdjęcia, ale także teksty np. opis tego, co jest widocznej na zdjęciu, życzenia, cytaty lub dedykację. Dzięki temu książka ze zdjęciami stanie się nie tylko produktem do przeglądania, ale także pełną historią, która będzie przypominać najlepsze wspomnienia.

Świetne pierwsze wrażenie dzięki okładce

Tworząc spersonalizowaną fotoksiążkę na 70. urodziny masz wpływ również na wykończenie i rodzaj okładki. Proponujemy okładki twarde, miękkie lub zeszytowe. Okładka twarda to najczęściej wybierana oprawa dla fotoksiążki.

Robi dobre pierwsze wrażenie i estetycznie prezentuje się przed wiele lat. Fotoksiążka na 70. urodziny w twardej oprawie jest solidna i przypomina tradycyjny album ze zdjęciami. Może pomieścić w sobie aż do 202 stron, a jej grzbiet również możesz zaprojektować samodzielnie. Kolejną z opcji jest okładka miękka. Jej zaletami jest między innymi lekkość oraz elastyczność. Warto zaznaczyć, że również jest laminowana, dzięki czemu zachowuje dobry, świeży wygląd przez bardzo długi czas. Pomieścić się w niej może aż do 130 stron!

Wyraźne zdjęcia, które cieszą oko i wzruszają

Tworząc fotoksiążkę na 70. urodziny masz do wyboru kilka rodzajów papieru, a każdy z nich zapewnia najwyższą możliwą jakość Twoich zdjęć. Możesz wybrać między papierem fotograficznym, a papierem kredowym. Oba te rodzaje występują zarówno w wersji matowej i błyszczącej. Papier fotograficzny charakteryzuje się między innymi wysoką gramaturą i dobrym odzwierciedleniem rzeczywistego wyglądu zdjęcia oraz jego barw. Zarówno papier fotograficzny, jak i papier kredowy zapewnią Twoim zdjęciom dobry wygląd pełen blasku i ostrości.

Fotoksiążka na urodziny to doskonały prezent, który pomieści wiele zdjęć z całego życia jubilata. Zapraszamy do projektowania.

Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i foto kalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca!