CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA na 40. urodziny

40 lat minęło, jak jeden dzień… więc utrwal każdą ważną chwilę na kolejne! Wyobraź sobie wieczór, kiedy siedząc na kanapie przeglądasz z bliską osobą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na 40. urodziny, którą otrzymała od Ciebie w prezencie. Te wzruszające wspomnienia, radość z powrotu myślami do cudownych chwil oraz uśmiech, który momentalnie pojawił się na jej twarzy. Wywołaj te emocje i podaruj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na 40. urodziny Twoim bliskim.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na 40. urodziny

Wielka niespodzianka dla solenizanta

Zaskocz bliską Ci osobę!

Fotoksiążka na 40. urodziny to doskonały pomysł na prezent. Dlaczego? Przede wszystkim może być on bardzo zaskakujący. Masz pewność, że nikt inny nie wręczy dokładnie takiego samego upominku. Fotoksiążkę na 40. urodziny projektujesz według swoich pomysłów i swojej wizji, dlatego efekt będzie w 100% unikalny. Okrągłe urodziny sprzyjają pewnym podsumowaniom. Dlatego zdjęcia z minionych lat zamknięte w pięknej oprawie fotoksiążki, ucieszą każdą osobę, która ceni sobie prezenty od serca.

Prezent na 40. urodziny dla niej i dla niego

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą zachwyceni fotoksiążką, która przedstawia ich ulubione wspomnienia i niezapomniane chwile. Co prawda, każda osoba jest inna i ma inny styl, ale w CEWE znajdziesz mnóstwo szablonów fotoksiążek, które dopasujesz do gustu jubilatki lub jubilata. Fotoksiążka na 40. urodziny to prezent budzący wiele emocji - od rozbawienia po wzruszenie. Wszystko zależy od Twojego pomysłu, ale poniżej mamy dla Ciebie kilka inspiracji.

Jak zaprojektować fotoksiążkę na 40. urodziny - pomysły

Niezależnie od tego, czy okrągłe urodziny obchodzi Twój partner, partnerka, brat czy siostra, istnieje kilka uniwersalnych pomysłów, jak wykorzystać poszczególne strony fotoksiążki. Zainspiruj się lub zaprojektuj wyjątkową fotoksiążkę ze zdjęciami w 100% według swojego pomysłu.

Romantycznie we dwoje

Projektując fotoksiążkę na 40. urodziny dla męża, partnera lub partnerki możesz wykorzystać Wasze wspólne fotografie np.:

  • z romantycznych podróży,
  • z miłych, rodzinnych chwil,
  • ze spacerów i innych aktywności,
  • przedstawiające Was od dnia poznania aż do dziś.

To tylko kilka pomysłów, które ucieszą Twoją miłość, a motywem przewodnim stanie się Wasze wspólne życie. Jednak personalizowana fotoksiążka na 40. urodziny to nie tylko zdjęcia w atrakcyjnej oprawie, ale także możliwość dodawania do niej cytatów i innego typu tekstów. Warto opisać poszczególne zdjęcia i zapisać na wybranej stronie życzenia urodzinowe.

Zabawna fotoksiążka

To świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki lub przyjaciela. Z pewnością masz w swoim smartfonie lub w pamięci aparatu zabawne fotki uchwycone podczas spotkań towarzyskich, uroczystości czy wyjazdów. Możesz bawić się formą fotoksiążki na 40. urodziny i wypełniać ją zabawnymi opisami albo komentarzami do zdjęć.

Wspomnienia od okresu dzieciństwa aż do dziś

Jeśli Twoja siostra lub brat obchodzi niedługo czterdziestkę, uroczym gestem będzie wręczenie fotoksiążki przedstawiającej Was od okresu dzieciństwa. Obok poszczególnych fotografii możesz dodawać swoje komentarze, cytaty oraz daty. To wszystko sprawi, że fotoksiążka na urodziny stanie się prawdziwym archiwum cudownych wspomnień.

Własnoręczny prezent na 40. urodziny

Czasem chcemy wręczyć bliskiej osobie prezent zrobiony własnoręcznie. Fotoksiążka na 40. urodziny po części jest takim właśnie prezentem. Owszem, to my drukujemy zdjęcia czy oprawiamy książkę, ale całość jest stworzona właśnie przez Ciebie! Jeśli więc szukasz wyjątkowego upominku, który możesz spersonalizować, fotoksiążka na 40. urodziny spełni Twoje oczekiwania. Wystarczy, że wybierzesz kilkanaście fotografii, na których przedstawisz solenizanta w różnych zabawnych, a może uroczystych sytuacjach. Daj się ponieść fantazji i zacznij samodzielnie projektować prezent.

Dlaczego fotoksiążka to fajny prezent na urodziny?

Personalizowane prezenty sprawiają wiele radości. Solenizant otrzymuje produkt, który wymyśliłaś właśnie Ty. Fotoksiążka na 40. urodziny to także gwarancja wzruszeń i radości. Przeszłe zdarzenia wydrukowane na papierze i zamknięte w pięknej oprawie to niezwykła pamiątka. W każdej chwili można zdjąć fotoksiążkę z półki i wrócić do ulubionych wspomnień. Jeśli osoba, która wkrótce obchodzi 40. urodziny nigdy wcześniej nie otrzymała takiego spersonalizowanego prezentu, zaskoczenie gwarantowane! A jeśli wiesz, że ceni ona sobie fotografie i lubi wracać do wspomnień, ta nowoczesna forma przedstawienia zdjęć z pewnością przypadnie jej do gustu.

Zapraszamy do projektowania niezwykłej fotoksiążki na 40. urodziny! Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i fotokalendarz, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca!