Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane gry i zabawki ze zdjęciem

Stwórz gry i zabawki z Twoim zdjęciem!

Personalizowana zabawka pomysłem na prezent?

Zdecydowanie tak! – postaw na nietypowe zabawki dla dzieci

Zabawki niebanalne na każdą okazję

Szukasz prezentowych inspiracji dla dziecka? Coś klasycznego, ale w oryginalnej odsłonie? Fotozabawki CEWE spełniają te kryteria, jedyne czego potrzebujesz to fotografia – ta, którą umieścisz na fotoprezencie.

CEWE oferuje ciekawe propozycje prezentowe dla dzieci, ale i nie tylko. Puzzle ze zdjęcia 1000 elementów, karty do gry, karty memory czy przytulanki ze zdjęciem mogą stanowić doskonały, personalizowany upominek także dla dorosłych. Zabawki na zamówienie ze zdjęciem to oryginalny, a zarazem wyjątkowo sentymentalny prezent.

Oryginalne zabawki sposobem na zacieśnianie więzi rodzinnych

Układanie puzzli czy gra w karty to też doskonały sposób na spędzanie wspólnie czasu. To element, który łączy ludzi i pozwala na lepsze poznanie siebie nawzajem.

Postaw na personalizowany prezent, który pozwoli Ci na lepszy kontakt z własnym dzieckiem, Twoimi znajomymi czy innymi bliskimi osobami. A może chcesz podarować dziecku przytulankę? Wybierz Wasze najpiękniejsze zdjęcie i spraw, aby dziecko mogło zasypiać i budzić się u boku najbliższej osoby.

Czy zabawki mogą uczyć? Jak najbardziej! Wybierz karty Foto Memo

Najprostsza nauka odbywa się przez zabawę. To właśnie czas, kiedy dziecko wręcz nieświadomie ćwiczy i rozwija swoje umiejętności.

Idealnym przykładem fotoprezentu, który sprawdza się w nauce, jest Foto Memo. To rewelacyjny sposób na proste i zabawne ćwiczenie pamięci dziecka oraz jego percepcji. Wybierz wyjątkowe zdjęcia – wspólne, w podróży, a także Waszego zwierzaka – i stwórz z nich grę dla całej rodziny. Dla dorosłych to miłe wspomnienie, a dla dziecka nauka.

Podobną rolę spełniają Fotopuzzle czy Puzzle firmy Ravensburger. Możesz wybrać proste zdjęcie, które będziesz mógł ułożyć razem z najmłodszymi bądź skomplikowane, które sprawi, że czas spędzony przy ich układaniu nabierze zupełnie innego znaczenia.

To nie będzie bowiem zwykłe układanie puzzli, lecz odtwarzanie wspólnych przeżyć, wspomnień czy historii. Postaw na personalizowane zabawki ze zdjęciem, takie, które nie tylko uczą, ale przywodzą na myśl miłe wspomnienia!

Nietypowe zabawki dla dzieci? Nic prostszego!

Jedyne, co potrzebujesz to rodzaj zabawki oraz ulubiona fotografia. Mając te dwie rzeczy jesteś w stanie w łatwy i szybki sposób zamówić wymarzony produkt i sprawić radość bliskiej Ci osobie.

W przypadku fotozabawek dostępne są dwie drogi złożenia zamówienia – poprzez:

  1. kreator online, który umożliwia szybkie projektowanie w przeglądarce i nie wymaga żadnej instalacji. Masz dodatkowo możliwość zapisania projektu na okres sześciu miesięcy, podczas których będziesz mieć swobodną możliwość edycji.
  2. nasz bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat. Program oferuje tysiące szablonów, clipartów oraz ramek, które możesz wykorzystać przy projektowaniu. Niezwykle istotną kwestią jest możliwość projektowania w trybie offline, co oznacza, że łącze internetowe nie jest niezbędne w przypadku przygotowywania projektu do druku.

Zamów online lub za pomocą naszego programu projektowego i spraw najmłodszym radość, a sobie przyjemność z obdarowywania najbliższych. Połączcie przyjemność z nauką i spędzaniem wolnego czasu razem.