CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Karty do gry Karty do gry Karty do gry

Karty do gry ze zdjęciem

Nadaj swojej grze wyjątkowego charakteru!

Tylko dobre karty. Dzięki naszym indywidualnie zaprojektowanym kartom do gry, każda talia jest wyjątkowa.

  • Indywidualny charakter kart
  • Możliwość nadruku na odwrocie
  • Przezroczyste opakowanie ochronne
od 49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Materiał:

  • Kartonowe karty w praktycznym, przeźroczystym opakowaniu

Zawartość:

  • 32 karty do skata

  • 55 kart do pokera

Rozmiar karty:

  • 6×9 cm

Obszar zadruku:

  • 5×8 cm

Zalecana rozdzielczość:

  • 500×800 pikseli

Karty do gry z własnym nadrukiem?

Musisz je mieć!

Zaprojektuj karty z własnym nadrukiem i zaskocz wszystkich podczas gry

Lubisz oryginalne, a zarazem praktyczne rozwiązania? Jesteś w dobrym miejscu! Stwórz własną, personalizowaną talię kart do gry w skata lub pokera.

Wybierz ulubioną fotografię i umieść ją na tyle każdej z kart. Nie wiesz jakie zdjęcie wybrać? Zainspiruj się codziennością. Lubisz piękne krajobrazy, a ostatnio byłeś na wycieczce i masz mnóstwo zdjęć gór, jezior czy lasów? Wybierz jedno z nich! Jesteś miłośnikiem zwierząt i robisz zdjęcia swojemu pupilowi, kiedy leży na kanapie? Wybierz najlepsze ujęcie i zaprojektuj swoją talię kart z własnym nadrukiem.

Karty do skata i karty do pokera z własnym nadrukiem

Grasz w skata czy pokera? A może chcesz, aby inne karciane rozgrywki w gronie najbliższych były jeszcze ciekawszym doznaniem? Ktoś z rodziny czy przyjaciół jest zapalonym graczem w karty? Karty do gry z własnym nadrukiem to doskonały pomysł na oryginalny prezent. Sprawdzi się nie tylko w przypadku dzieci, ale i dorosłych. Sprezentuj najbliższym spersonalizowaną talię kart, dzięki której spędzicie więcej czasu razem poświęcając go rozrywce.

Nadaj swojej grze wyjątkowego charakteru i spraw, że będzie się ona odbywać w miłej atmosferze. Dzięki kartom wspomnicie wspólnie przeżyte chwile i radosne momenty.

Samo zdjęcie, czy może inny nadruk?

Projektując personalizowane karty do gry z własnym zdjęciem nie ograniczaj się tylko i wyłączenie do wykorzystania samej fotografii. Nasz kreator online umożliwia wiele dodatkowych funkcji. Po pierwsze, możesz wykorzystać więcej niż jedno zdjęcie – stwórz kolaż! Po drugie, dodaj tekst, dzięki któremu jeszcze bardziej spersonalizujesz prezent.

W kreatorze masz możliwość wstawienia również clipartów, ramek, a nawet możesz wybrać kształt narożników zdjęcia. Na koniec podejrzyj swój projekt, zadecyduj czy odpowiada on Twoim oczekiwaniom, zamów i spraw radość innym. Karty z własnym nadrukiem są pakowane w stabilne przezroczyste etui-pudełko. Wybierz CEWE – postaw na jakość, czerp radość z projektowania i ciesz się z jego efektów.