CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Karty do gry
Karty do gry
Karty do gry
Karty do gry
Karty do gry
Karty do gry

Karty do gry ze zdjęciem

Ożyw swoją grę w karty za pomocą naszych niezwykłych, spersonalizowanych kart do gry. Każda talia stanie się małym dziełem sztuki, a sama gra będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Niezależnie czy to pokerowa rozgrywka ze znajomymi, czy rodzinnego wieczoru pasjans, stwórz swoje własne karty do gry i wprowadź nowy wymiar do swojej domowej rozrywki.

  • dostępne w wariantach: 32 karty do skata i 55 kart do pokera
  • w przezroczystym opakowaniu ochronnym
  • możliwość jednakowego nadruku na odwrocie każdej karty
od 49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Materiał:

  • Kartonowe karty w praktycznym, przeźroczystym opakowaniu

Zawartość:

  • 32 karty do skata

  • 55 kart do pokera

Rozmiar karty:

  • 6×9 cm

Obszar zadruku:

  • 5×8 cm

Zalecana rozdzielczość:

  • 500×800 pikseli

Karty do gry z własnym nadrukiem?

Musisz je mieć!

Zaprojektuj karty z własnym nadrukiem i zaskocz wszystkich podczas gry

Lubisz oryginalne, a zarazem praktyczne rozwiązania? Jesteś w dobrym miejscu! Stwórz własną, personalizowaną talię kart do gry w skata lub pokera.

Wybierz ulubioną fotografię i umieść ją na tyle każdej z kart. Nie wiesz jakie zdjęcie wybrać? Zainspiruj się codziennością. Lubisz piękne krajobrazy, a ostatnio byłeś na wycieczce i masz mnóstwo zdjęć gór, jezior czy lasów? Wybierz jedno z nich! Jesteś miłośnikiem zwierząt i robisz zdjęcia swojemu pupilowi, kiedy leży na kanapie? Wybierz najlepsze ujęcie i zaprojektuj swoją talię kart z własnym nadrukiem.

Karty do skata i karty do pokera z własnym nadrukiem

Grasz w skata czy pokera? A może chcesz, aby inne karciane rozgrywki w gronie najbliższych były jeszcze ciekawszym doznaniem? Ktoś z rodziny czy przyjaciół jest zapalonym graczem w karty? Karty do gry z własnym nadrukiem to doskonały pomysł na oryginalny prezent. Sprawdzi się nie tylko w przypadku dzieci, ale i dorosłych. Sprezentuj najbliższym spersonalizowaną talię kart, dzięki której spędzicie więcej czasu razem poświęcając go rozrywce.

Nadaj swojej grze wyjątkowego charakteru i spraw, że będzie się ona odbywać w miłej atmosferze. Dzięki kartom wspomnicie wspólnie przeżyte chwile i radosne momenty.

Samo zdjęcie, czy może inny nadruk?

Projektując personalizowane karty do gry z własnym zdjęciem nie ograniczaj się tylko i wyłączenie do wykorzystania samej fotografii. Nasz kreator online umożliwia wiele dodatkowych funkcji. Po pierwsze, możesz wykorzystać więcej niż jedno zdjęcie – stwórz kolaż! Po drugie, dodaj tekst, dzięki któremu jeszcze bardziej spersonalizujesz prezent.

W kreatorze masz możliwość wstawienia również clipartów, ramek, a nawet możesz wybrać kształt narożników zdjęcia. Na koniec podejrzyj swój projekt, zadecyduj czy odpowiada on Twoim oczekiwaniom, zamów i spraw radość innym. Karty z własnym nadrukiem są pakowane w stabilne przezroczyste etui-pudełko. Wybierz CEWE – postaw na jakość, czerp radość z projektowania i ciesz się z jego efektów.