CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Kalendarz urodzinowy Kalendarz urodzinowy Kalendarz urodzinowy Kalendarz urodzinowy

Terminarz urodzinowy

Przegląd najważniejszych terminów

 • Praktyczny format w A3 i A2
 • Mnóstwo miejsca na notatki
 • Dowolny miesiąc początkowy
 • Nowoczesny design z wykorzystaniem szablonów
od 99,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • Mały: A3 (ok. 30 x 42 cm)

 • Duży: A2 (ok. 42 x 60 cm)

 • Wymiary wiszących rozłożonych terminarzy

Zakres dostawy:

 • Dwanaście stron kalendarza plus okładka

 • Bindowanie spiralne włącznie z elementem do zawieszenia

Rodzaj papieru:

 • Matowy druk cyfrowy

 • Możliwość pisania po dowolnych stronach

Kalendarz urodzinowy – pamiętaj o ważnych datach

Wyjątkowy kalendarz z datami urodzin rodziny i przyjaciół

Kalendarz z datami urodzin i Twoimi zdjęciami

Jak pisała Wisława Szymborska „nic dwa razy się nie zdarza” – oczywiste jest, że zasada ta dotyczy również wyjątkowego dnia, jakim są urodziny. Co roku na torcie pojawia się inna liczba świeczek, a solenizant cieszy się z wejścia w kolejny, pełen radości i inspiracji, etap życia. Dlatego tak ważne jest, by pamiętać o datach urodzin wszystkich bliskich osób – nie tylko dzieci, małżonka czy dziadków, ale też przyjaciół czy kolegów z pracy. Serdeczne życzenia, złożone osobiście, przez telefon lub wysłane mailem, mają w tym szczególnym dniu wyjątkowo duże znaczenie.

Jak jednak zapamiętać, kto kiedy świętuje? Pomoże Ci w tym praktyczny kalendarz urodzinowy.

Kalendarz z urodzinami – najważniejsze terminy i osobiste notatki

Ścienny kalendarz z datami urodzin ma format A3 lub A2, a kartki są zamocowane na spirali, dzięki czemu co miesiąc możesz wygodnie je zmieniać. Kalendarz do zapisywania urodzin został wyposażony w praktyczny uchwyt do zawieszenia na ścianie – możesz go umiejscowić w kuchni, przedpokoju lub pracowni, czyli wszędzie tam, gdzie zazwyczaj planujesz działania i tworzysz plany miesięczne oraz tygodniowe.

Dużym atutem tego fotokalendarza są nie tylko ważne daty urodzin Twoich bliskich, ale też pola z miejscem na Twoje notatki, a także możliwość zaznaczenia imienin najważniejszych dla Ciebie osób. Prócz tego, jest to fotokalendarz urodzinowy ze zdjęciami, a więc masz możliwość wybrania własnych fotografii i odkrywania ich co miesiąc na nowo!

 • Całość urodzinowego kalendarza jest wydrukowana na matowym papierze do druku cyfrowego o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni, po której możesz wygodnie pisać.
 • Zajęcia pozalekcyjne dzieci, wizyta u fryzjera, umówienie badań lekarskich, odwiedziny znajomych – w ciągu miesiąca dzieje się naprawdę dużo. Dzięki przemyślanemu układowi kalendarza, urodzinowe i codzienne przypomnienia będziesz mieć stale na widoku.

Kalendarze urodzinowe – start od dowolnego miesiąca

Kalendarz z datami urodzin został zaprojektowany po to, by uprzyjemnić Ci codzienne funkcjonowanie. Dlatego też to Ty decydujesz, który miesiąc pojawi się w Twoim fotokalendarzu urodzinowym jako pierwszy. Marzec, kwiecień, a może grudzień? Z CEWE możesz rozpoczynać i kończyć rok tak, jak Ci wygodnie – masz do dyspozycji 12 miesięcy, przedstawionych na 12 stronach.

Kalendarz z urodzinami bliskich i przyjaciół przykuwa uwagę nowoczesnym designem. To nie tylko praktyczna pomoc w organizacji czasu, ale też piękna ozdoba mieszkania. I oczywiście wzruszająca pamiątka, pełna najlepszych momentów, uwiecznionych na zdjęciach!

Druk cyfrowy na papierze matowym sprawia, że kolory na fotografiach są odpowiednio nasycone. Kalendarz urodzinowy ze zdjęciami z efektem jedwabistego matu wygląda bardzo elegancko i gustownie.

Wymiary fotokalendarzy urodzinowych

Zanim przystąpisz do projektowania własnego kalendarza z datami urodzin i z Twoimi zdjęciami, znajdź w mieszkaniu miejsce, w którym najwygodniej będzie Ci z niego korzystać. Galeria ścienna w przedpokoju, kuchenny kącik przy lodówce, gabinet?

Do wyboru masz dwa formaty – mały A3 (ok. 30 x 42 cm) oraz duży A2 (ok. 42 x 60 cm). Sam więc zdecyduj, jaki rozmiar urodzinowego kalendarza będzie dla Ciebie najlepszy! A może szukasz innego fotokalendarza? Sprawdź naszą całą ofertę!