Newsletter CEWE - otrzymuj prezenty, kreatywne wskazówki i inspiracje. Zapisz się teraz

Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Nasze metody płatności

Przegląd wszystkich opcji płatności przy wysyłce pocztowej

Przelew

Klasyczna forma rozliczenia bezgotówkowego. Płatność przelewem wykonujesz poprzez złożenie zlecenia płatności w swoim banku. Ręcznie wpisujesz dane do przelewu, kwotę itd., a Twoje zamówienie zostaje przekazane do realizacji dopiero po zaksięgowaniu przez nas przypływu płatności (najczęściej to kolejny dzień roboczy). Przelewu możesz dokonać poprzez zalogowanie się do swojego banku (tzw. bankowość elektroniczna) lub po prostu udając się do siedziby banku, aby złożyć zlecenie płatności.

Karta płatnicza

Za pośrednictwem certyfikowanego dostawcy usług płatniczych możesz łatwo i bezpiecznie płacić kartą płatniczą (MasterCard i Visa). Oprócz numeru karty, potrzebujemy też daty jej wygaśnięcia i trzycyfrowego numeru weryfikacyjnego karty. Gwarantujemy bezpieczną transmisję Twoich danych za pomocą procedury certyfikowanej SSL. Ważne wskazówki i informacje dotyczące numeru weryfikacyjnego karty można znaleźć w formularzu płatności. Dopiero wtedy, gdy przesyłka opuści nasz dział wysyłki, Twoje konto zostanie obciążona odpowiednią kwotą. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Twoje zlecenie nie będzie mogło zostać zrealizowane, blokada środków na Twoim koncie zostanie zwolniona zwykle w ciągu 10 dni roboczych.

PAYU

PayU to dostawca płatności internetowych wyglądających bardzo podobnie do klasycznego przelewu, z tym, że tu płatność następuje znacznie szybciej, a i odbiorca otrzymuje przelew wcześniej. PayU to też opcja dla wielu wygodniejsza niż klasyczny przelew (np. nie wpisujesz ręcznie danych do jego wykonania). Wszystko powyższe sprawia, że Twoje zamówienie zostanie też wysłane wcześniej niż te opłacone klasycznym przelewem. Aby opłacić swoje zamówienie nie musisz być zarejestrowany w PayU – wystarczy, że posiadasz internetowe konto bankowe.