CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Foto Memo
Gra fotomemory
Gra fotomemory

Gra fotomemory

Ćwicz pamięć i spostrzegawczość swoich dzieci grając w fotomemory. Wybierz zdjęcia ich ulubionych przedmiotów, np. zabawek lub ukochanych osób i spraw, że będą jeszcze chętniej sięgały po tę grę. To edukacyjna zabawa dla całej rodziny, która integruje, a połączona z Twoimi własnymi zdjęciami, łączy jeszcze bardziej.

  • 50 kwadratowych kart z 25 Twoimi zdjęciami
  • z opakowaniem prezentowym z magnetycznym zamknięciem
  • doskonały prezent dla dziecka i całej rodziny
89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Wymiary:

  • każda karta: 6×6 cm

Materiał:

  • 50 kwadratowych kart z 25 własnymi zdjęciami
  • opakowanie prezentowe z magnetycznym zamknięciem

Zawartość:

25 par obrazków (50 kart)

Karty Foto Memo - gra, która kształci i rozwija spostrzegawczość

Połącz przyjemność gry z nauką

Szukasz kreatywnego sposobu, aby Twoje dziecko rozwijało swoje umiejętności?

Sprawdź naszą grę Foto Memo, który sprawi radość nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Gry memo dla dzieci mają na celu trening spostrzegawczości i koncentracji. Doskonale rozwijają umiejętności poznawcze i sensoryczne dziecka. Połącz ciekawą zabawę z edukacją i wykorzystaj do tego własne zdjęcia! Dzięki Foto Memo masz możliwość zaprojektowania własnej gry typu memory.

Z pewnością masz w telefonie, na tablecie czy komputerze ogromne ilości zdjęć, o których istnieniu już pewnie dawno zapomniałeś. Wybierz 25 najlepszych fotografii, które przedstawiają przeróżne przedmioty, krajobrazy, ludzi i historie i stwórz kreatywną grę dla własnego dziecka bądź dla bliskiej osoby i podaruj ją w prezencie.

Zaprojektuj 25 ulubionych zdjęć na 50 kartach wykonanych z wytrzymałego materiału i umieszczonych w atrakcyjnym, składanym pudełku.

To bardzo proste! Sprawdź, jak zaprojektować własne gry memo dla dzieci

CEWE oferuje dwie możliwości zamówienia – poprzez kreator online oraz bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat. Wybierz opcję najlepszą dla siebie i rozpocznij projektowanie już teraz! To bardzo proste. Wybierz fotografie i umieść je na kartach memo. Chcesz udekorować część kart ciekawymi clipartami? Nie ma problemu! Wybierz clipart z naszej szerokiej kolekcji i dopasuj go motywem do Twojego zdjęcia. A może chcesz dodać tekst zawierający Twoje słowa, motywującą sentencję, itp.? Skorzystaj również z tej możliwości i stwórz projekt będący Twoją indywidualną koncepcją.

Sposób na rozrywkę, rozwój, ale także na spędzenie czasu z drugą osobą

Wykorzystaj gry memo do spędzenia czasu z najbliższymi. Dają one bowiem możliwości, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do dzieci, poznać rodzinę czy sprawić, że rodzeństwo otworzy się na siebie i chętniej zacznie ze sobą przebywać. Gra integruje, a połączona z Twoimi własnymi zdjęciami, łączy jeszcze bardziej. Podczas gry wspomnijcie wspólne chwile, wydarzenia i cieszcie się tym, co jest między wami.