CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kredki Faber-Castell Colour Grip ze zdjęciem

Pomaluj swój świat za pomocą oryginalnych kredek w opakowaniu z Twoim własnym nadrukiem! Wybierz ulubioną fotografię i spraw prezent sobie lub Twoim bliskim – satysfakcja gwarantowana. Łącząc użyteczność z miłym wspomnieniem sprawisz, że nie jedno dzieło sztuki nabierze jeszcze większego znaczenia. Gdy kredki dotrą do Twojego domu, zrób maluchowi jeszcze jedną niespodziankę. Razem z dzieckiem rozpakuj paczkę, przygotuj pisaki i podpisz kredki imieniem dziecka lub określ nazwy kolorów. Dzięki temu Twoja pociecha szybko nauczy się, jak określać barwy.

 • doskonały prezent na Dzień Dziecka, urodziny, pod choinkę czy do szkoły
 • produkt z miękkego i odpornego drewna wysokiej jakości
 • rozwija wyobraźnię i zdolności manualne Twojego dziecka
89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Właściwości:

 • Żywe i nasycone kolory
 • Ciepła i czysta tonacja barw
 • Trójkątny kształt trzonów
 • Odporne na złamania, dzięki technice SV

Dostępny obszar do zadruku:

 • 18,1×10 cm

Opakowanie:

 • Metalowe
 • W kolorze białym

12 kredek ołówkowych Faber-Castell, w pięknym metalowym pudełku z Twoim zdjęciem

Kredki nie tylko dla profesjonalistów, ale i dzieci!

Akwarelowe kredki Faber-Castell ze zdjęciem

Faber-Castell to marka, która już od ośmiu pokoleń dostarcza świetnej jakości znane na całym świecie artykuły piśmiennicze, biurowe i artystyczne. W ich ofercie znajdziesz farby, kredki, węgle, pióra wieczne i przybory do kaligrafii. Opiekę nad marką nieprzerwanie sprawuje ta sama rodzina, dzięki czemu produkty Faber-Castell charakteryzują się największą troską o utrzymanie wysokiego standardu oraz połączeniem tradycji z opatentowanymi nowinkami.

Sposób prowadzenia firmy przez rodzinę Faber-Castell wielokrotnie był nagradzany za działalność proekologiczną i prospołeczną. Wszystkie te cechy sprawiły, że jako CEWE, zdecydowaliśmy się zaoferować Ci akwarelowe kredki Faber-Castell w spersonalizowanym metalowym pudełku.

Kredki akwarelowe - dlaczego warto?

Z zewnątrz przypominają kredki, które wszyscy pamiętamy z przedszkola i szkoły. Od klasycznych ołówkowych kredek odróżnia je jednak wnętrze, które umożliwia zupełnie nowe techniki malowania. W kredkach akwarelowych zamiast grafitu wykorzystuje się specjalny, zbity pigment, który łatwo rozcieńczyć wodą.

Rysik tego typu kredek jest miękki i wilgotny, a woda sprawia, że łatwo łączyć ze sobą kolory, tworzyć fantazyjne kleksy. Kolory na gotowej pracy mają mniejszą intensywność i bardzo przypominają klasyczne akwarele, barwy są jednak bardziej wyraziste. Aby uzyskać taki efekt nie trzeba nawet użyć pędzelka, a stabilna oprawka kredki pozwala na stworzenie większej ilości szczegółów.

Kredki akwarelowe najlepiej sprawdzą się na przystosowanym do pobierania wilgoci papierze z domieszką bawełny, który wydobywa ich największe zalety.

Cechy akwarelowych kredek Faber-Castell

 • oprawka kredki posiada ergonomiczny, sześciokątny kształt;
 • bardzo dobrze pracuje się nimi zarówno metodą suchą jak i mokrą;
 • pigment doskonałej jakości ma średnicę 3,3 mm i posiada składniki chemiczne, które sprawiają, że jest bardziej odporny na działanie światła niż klasyczne akwarele;
 • dobra jakość oprawy zwiększa odporność kredek na urazy mechaniczne, są one mało łamliwe i nie pękają;
 • pigment nakłada się na arkusz w miękki i przyjemny sposób, jest ponadto całkowicie rozpuszczalny w wodzie;
 • wysoka pigmentacja umożliwia malowanie na papierze w różnych kolorach.

Stwórz własny projekt metalowego pudełka na akwarelowe kredki Faber-Castell

Blaszane pudełko na kredki akwarelowe Faber-Castell doskonale chroni je przed urazami mechanicznymi. Zabezpiecza przed przygnieceniem przez inne przedmioty i przed upadkiem. Ułatwia także przechowywanie ich w zorganizowany i uporządkowany sposób. Jego wymiary wynoszą 21,5 cm x 18,7 cm.

W CEWE niezwykle cenimy sobie kreatywność i indywidualność klientów, dlatego oferujemy zaprojektowanie grafiki na blaszanym opakowaniu kredek. Istnieje możliwość wykorzystania do tego naszej strony internetowej lub pobrania na swój komputer programu, który pozwoli na zapisanie projektu. Masz możliwość wykorzystania aż 9 zaprojektowanych przez nas szablonów lub stworzenia projektu od zera.

Wśród szablonów, które Ci oferujemy, znajdują się takie ozdobione pięknymi plamami farb akwarelowych albo malowanych tą metodą kwiatów, co od razu zdradzi, jaka jest zawartość pudełka. Możesz dodać do nich swoje własne zdjęcie. Masz także do wyboru sporą ilość fontów do zaprojektowania dedykacji.

Spośród dużej ilości wzorów do grafiki możesz dodać kliparty przedstawiające serca lub rośliny. Jeżeli zdecydujesz się na stworzenie własnego szablonu, sam określisz, w którym miejscu ma znajdować się zdjęcie i jakie elementy mają je ozdabiać.

Będziesz mógł wybrać styl dedykacji, dodać klipart oraz tło (do wyboru także takie z akwarelowym efektem). Na pudełko zostanie naniesiona zaprojektowana przez Ciebie grafika. Jest to nadruk wysokiej jakości, dlatego nie musisz się obawiać, że kolory wyblakną lub zostaną wytarte.

CEWE już od 50 lat zajmuje się wykonywaniem nadruków na różnych powierzchniach, co daje gwarancję satysfakcji z jakości wykonania!

Komu sprawią przyjemność kredki akwarelowe Faber-Castell w spersonalizowanym pudełku ze zdjęciem?

Akwarelowe kredki z samodzielnie stworzoną na pudełku grafiką to doskonały sposób na sprawienie radości wielu osobom. Z pewnością wrażenie zrobi już samo to, co znajduje się na zdjęciu, dlatego warto wybrać to wyjątkowe i przyłożyć się do projektu.

Kredki akwarelowe Faber-Castell w blaszanym pudełku ze zdjęciem na pewno spodobają się:

 • Kreatywnym osobom o artystycznej duszy, które jeszcze nigdy nie miały okazji spróbować takiej formy malowania;
 • Dziecku lub nastolatkowi, które dopiero poznaje świat i poszukuje własnego hobby;
 • Fanowi farb akwarelowych - nowa technika malowania kredkami będzie ciekawym doświadczeniem;
 • Komuś, kto w przeszłości dużo czasu przeznaczał na kreatywne rozrywki, ale z różnych powodów tego zaprzestał. Twoja dedykacja może dodać mu skrzydeł;
 • Osobie, która przeszła na emeryturę i ma teraz więcej czasu na spędzanie wolnego czasu. Mogą się również sprawdzić u osoby, która doznaje problemów zdrowotnych i więcej czasu musi spędzać w domu;
 • Komuś, kto poszukuje kreatywnej formy spędzania czasu.