CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

kula śnieżna z własnym zdjęciem
Kula z sercami

Kula ze zdjęciem

Kula ze zdjęciem to ponadczasowa pamiątka i sentymentalny pomysł na prezent. Podaruj bliskim uczucia zamknięte w kuli ze szkła akrylowego i wypełnij ją śniegiem lub serduszkami. Podaruj ją rodzinie lub znajomym i wywołaj wspomnienie radosnej chwili spędzonej razem na wspólnej wycieczce za granicą, weekendowym wypadzie nad jezioro czy wieczornym spacerze po starówce miasta.

  • wypełnienie wodą z płatkami śniegu lub brokatowymi serduszkami
  • możliwość wymiany zdjęcia
  • doskonały pomysł na drobny upominek
39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

  • 9×8 cm

Obszar zadruku:

  • 6,8×6,4 cm

Materiał:

  • Stabilny i mocny plastik

  • Wypełnienie wodą z płatkami śniegu lub brokatowymi serduszkami

Szklana kula z własnym zdjęciem i śniegiem bądź serduszkami

Zachowaj wspomnienia w małych dziełach sztuki

Stwórz kulę ze zdjęciem według własnego pomysłu

Niektóre zdjęcia można wspaniale zaprezentować jako indywidualny fotoprezent. Nasze spersonalizowane, szklane kule ze zdjęciem idealnie nadają się do utrwalania cennych chwil w niezwykłej formie.

Szklana kula ze śniegiem

Kula śnieżna ze zdjęciem jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Stabilny, nietłukący plastik bezpiecznie utrzymuje zawartość wewnątrz kuli z wodą i płatkami śniegu. Szklana kula ze śniegiem ma 8 cm wysokości i 9 cm średnicy. Na powierzchni 6,8×6,4 cm jest wystarczająco dużo miejsca na Twoje ulubione zdjęcie.

Zaprojektuj szklaną foto kulę ze zdjęciem dla Twoich bliskich

Po prostu zaprojektuj własną śnieżną kulę ze zdjęciem z wybranym przez siebie zdjęciem i podaruj radość bliskim, przyjaciołom i rodzinie. Zestaw śnieżnych kul to dekoracyjne akcenty - w domu, czy w pracy. To również oryginalne pomysły na prezent dla partnera, członków rodziny, przyjaciół i krewnych.

Gwarantujemy, że każdy, kto otrzyma taką szklaną kulę ze śniegiem bądź z serduszkami, będzie zachwycony!

Zaprojektuj i zamów już teraz szklaną foto kulę śnieżną z własnym zdjęciem

Samodzielne zrobienie śnieżnej kuli jest łatwe: zaprojektuj ją online w Twojej przeglądarce lub pobierz bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat.

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów fotograficznych CEWE, masz również możliwość zastosowania wielu elementów graficznych w śnieżnych kulach. Na przykład, możesz dodać kolor i dopasowane tematycznie cliparty do Twojego zdjęcia, osobistego tekstu lub samodzielnie namalowanego szkicu.

Sam ustalasz, jakie zdjęcie umieścisz w foto kuli: Możesz uwiecznić wspomnienie pięknego wydarzenia, takiego jak romantyczny wieczór z partnerem. Możesz udekorować także śnieżną kulę zdjęciem Twojego dziecka, które zawsze wywoła uśmiech, gdy na nie spojrzysz.

Wskazówka: podkreśl szczególnie błyszczące akcenty za pomocą brokatowych kulek, które można również znaleźć w ofercie CEWE; możesz również dodać do nich własne zdjęcie. Zamiast płatków śniegu padają w tym wariancie serduszka z czerwonego brokatu.