CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamów nawet do 19 grudnia z gwarancją dostawy na Święta! Sprawdź szczegółowe terminy dostaw >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
kula śnieżna z własnym zdjęciem Kula z sercami

Kula ze zdjęciem

Kula ze zdjęciem to ponadczasowa pamiątka i sentymentalny pomysł na prezent. Podaruj bliskim uczucia zamknięte w kuli ze szkła akrylowego i wypełnij ją śniegiem lub serduszkami. Podaruj ją rodzinie lub znajomym i wywołaj wspomnienie radosnej chwili spędzonej razem na wspólnej wycieczce za granicą, weekendowym wypadzie nad jezioro czy wieczornym spacerze po starówce miasta.

  • wypełnienie wodą z płatkami śniegu lub brokatowymi serduszkami
  • możliwość wymiany zdjęcia
  • doskonały pomysł na drobny upominek
39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

  • 9×8 cm

Obszar zadruku:

  • 6,8×6,4 cm

Materiał:

  • Stabilny i mocny plastik

  • Wypełnienie wodą z płatkami śniegu lub brokatowymi serduszkami

Szklana kula z własnym zdjęciem i śniegiem bądź serduszkami

Zachowaj wspomnienia w małych dziełach sztuki

Stwórz kulę ze zdjęciem według własnego pomysłu

Wśród wielu zdjęć, które gromadzą się przez lata, najlepsze wspomnienia można znaleźć nie tylko w wysokiej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE. Niektóre zdjęcia można wspaniale zaprezentować jako indywidualny fotoprezent. Nasze spersonalizowane, szklane kule ze zdjęciem idealnie nadają się do utrwalania cennych chwil w niezwykłej formie.

Szklana kula ze śniegiem

Kula śnieżna ze zdjęciem jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Stabilny, nietłukący plastik bezpiecznie utrzymuje zawartość wewnątrz kuli z wodą i płatkami śniegu. Szklana kula ze śniegiem ma 8 cm wysokości i 9 cm średnicy. Na powierzchni 6,8×6,4 cm jest wystarczająco dużo miejsca na Twoje ulubione zdjęcie.

Zaprojektuj szklaną foto kulę ze zdjęciem dla Twoich bliskich

Po prostu zaprojektuj własną śnieżną kulę ze zdjęciem z wybranym przez siebie zdjęciem i podaruj radość bliskim, przyjaciołom i rodzinie. Zestaw śnieżnych kul to dekoracyjne akcenty - w domu, czy w pracy. To również oryginalne pomysły na prezent dla partnera, członków rodziny, przyjaciół i krewnych.

Gwarantujemy, że każdy, kto otrzyma taką szklaną kulę ze śniegiem bądź z serduszkami, będzie zachwycony!

Zaprojektuj i zamów już teraz szklaną foto kulę śnieżną z własnym zdjęciem

Samodzielne zrobienie śnieżnej kuli jest łatwe: zaprojektuj ją online w Twojej przeglądarce lub pobierz bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat.

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów fotograficznych CEWE, masz również możliwość zastosowania wielu elementów graficznych w śnieżnych kulach. Na przykład, możesz dodać kolor i dopasowane tematycznie cliparty do Twojego zdjęcia, osobistego tekstu lub samodzielnie namalowanego szkicu.

Sam ustalasz, jakie zdjęcie umieścisz w foto kuli: Możesz uwiecznić wspomnienie pięknego wydarzenia, takiego jak romantyczny wieczór z partnerem. Możesz udekorować także śnieżną kulę zdjęciem Twojego dziecka, które zawsze wywoła uśmiech, gdy na nie spojrzysz.

Wskazówka: podkreśl szczególnie błyszczące akcenty za pomocą brokatowych kulek, które można również znaleźć w ofercie CEWE; możesz również dodać do nich własne zdjęcie. Zamiast płatków śniegu padają w tym wariancie serduszka z czerwonego brokatu.