CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zeszyt
Zeszyt
Zeszyt
Zeszyt
Zeszyt

Zeszyt ze zdjęciem

Spersonalizowany zeszyt ze zdjęciem to idealny sposób na uzupełnienie wyprawki szkolnej Twojej pociechy. Spraw, że Twoje dziecko będzie jeszcze chętniej chodziło do szkoły poprzez umieszczenie wybranego przez Ciebie zdjęcia na okładce zeszytu. Może to być ciekawy krajobraz, ulubiona postać z bajki, filmu czy gry bądź fotografia Waszego zwierzaka - Ty decydujesz!

  • dostępny w dwóch formatach: A4 i A5
  • w kratkę, linie lub czysty
  • indywidualnie zaprojektowana twarda okładka "
od 64,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Materiał:

  • Indywidualnie projektowana twarda okłada

  • Papier o gramaturze 80 g/m²

Zawartość:

  • W kratkę, w linie lub czysty

  • 144 strony

Wymiary:

  • Format A4 (21×28 cm)

  • Format A5 (15×20 cm)

Zeszyt ze zdjęciem

Personalizowany zeszyt. Idealny do szkoły, jak i do pracy

Zeszyt z własnym nadrukiem

Zeszyt ze zdjęciem to oryginalny dodatek do szkolnego plecaka czy aktówki. Wybierz ulubione zdjęcie, które zawsze wprawia Cię w doskonały humor. Dzięki temu nauka i praca od razu staną się przyjemniejsze.

Zeszyty ze zdjęciem do nauki

Szkolne zeszyty ze zdjęciem

Szkolne zeszyty ze zdjęciami to świetny pomysł na stworzenie oryginalnej wyprawki szkolnej dla dziecka. Niech uwolni swoją kreatywności i wybierze zdjęcia, które wprawią go w dobry nastrój i zmotywują do nauki. Mogą to być ulubione postaci z bajek, gier lub filmów. Dzięki oryginalnym zeszytom Twoja pociecha z dumną wejdzie w nowy rok szkolny.

Zeszyty ze zdjęciem nie tylko do szkoły

Zeszyt ze zdjęciem to uroczy gadżet, który może dodatkowo motywować do rozwoju i nauki. Przykładowo, zeszyt na kurs angielskiego możesz ozdobić przy pomocy zdjęcia zrobionego podczas urlopu w Londynie albo fotografii z ulubionego serialu, który w ramach nauki oglądasz bez napisów.

Zapisuj swoje najskrytsze przemyślenia w zeszycie ze zdjęciem

Zaprojektuj zeszyt, który stanie się świadkiem twojego rozwoju osobistego. Będziesz mogła w nim zapisywać codzienne sprawy, przemyślenia i odkrycia. Poniżej znajdziesz aż 3 pomysły na stworzenie swojego wyjątkowego zeszytu z dowolną fotografią.

Pamiętnik w zeszycie ze zdjęciem

Nie będzie miał kłódki, ale za to może mieć zdjęcie lub napis, które sugeruje, że, poza Tobą, nikt inny nie może do niego zaglądać. Weźmy za przykład fotografię ze znakiem STOP lub z napisem Nie zaglądać. Na okładkę możesz także wybrać zdjęcie ukochanego pupila lub motywującą sentencję. Najważniejsze, żeby wywoływała Twój uśmiech za każdym razem kiedy będziesz na nią spoglądać!

Zeszyt ze zdjęciem jako dziennik snów

Stwórz swój własny, niepowtarzalny dziennik snów, w którym będziesz zapisywać marzenia senne. Wybierz zdjęcie, które zmotywuje Cię do regularnego brania zeszytu w dłonie i spisywania sennych podróży. Może być to na przykład zdjęcie księżyca lub łapacza snów.

Szkicuj w zeszycie ze zdjęciem

Zeszyt ze zdjęciem sprawdzi się również jako szkicownik. Jeżeli lubisz rysować, to sfotografuj swoją pracę i ozdób nią okładkę. Oryginalny zeszyt zaprojektowany samodzielnie będzie szczególną pamiątką na długie lata.

Zeszyty ze zdjęciem do biura

A co, gdyby tak zamiast klasycznych zdjęć w ramkach mieć na biurku zeszyty z członkami rodziny na okładce? Robienie codziennych notatek w takim miejscu stanie się większą przyjemnością. Okładki zeszytów do biura mogą być ozdobione także Twoimi zdjęciami z wyjazdów, minionych urlopów czy ulubionych krajobrazów. Wszystkie fotografie, które przywołują w Tobie dobre wspomnienia lub emocje będą mile widziane!

Twoja historia zapisana w zeszycie ze zdjęciem

Niezależnie od Twojego pomysłu, zeszyt ze zdjęciem to uroczy produkt, który można wykorzystać na wiele sposobów. Piękna okładka, której nie ma nikt inny stanie się miłym akcentem zachęcającym do regularnego korzystania z mocy słów przelewanych na papier. Wykorzystaj swój zeszyt do nauki, pracy lub do zapisywania intymnych przemyśleń. Niech zeszyt stanie się Twoim codziennym towarzyszem, a z czasem pamiątką na lata. Do zeszytu świetnie sprawdzi się planer szkolny oraz kredki Faber-Castell Colour Grip ze zdjęciem.