CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Zdjęcie za szkłem akrylowym Zdjęcie za szkłem akrylowym Zdjęcie za szkłem akrylowym

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Doskonały efekt głębi i intensywność kolorów

Wyjątkowo elegancki sposób na uwiecznienie Twoich zdjęć. Szkło akrylowe nada Twoim zdjęciom szlachetnego blasku z efektem głębi.

  • Szkło akrylowe o 0,5 cm grubości
  • Podpórka ze szkła akrylowego
  • Możliwość dodania tekstu
od 49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Materiał:

  • Szkło akrylowe o grubości 0,5 cm

Rozmiary:

  • 10×15 x 0,5 cm

  • 13×18 x 0,5 cm

Zalecana minimalna rozdzielczość:

  • 10×15 cm: 0,3 Mpx

  • 13×18 cm: 0,5 Mpx

Wyjątkowe przeżycia utwalone w niezwykły sposób

Zaprezentuj swoje ulubione wspomnienia za szkłem akrylowym

Twoje ulubione zdjęcia za szkłem akrylowym

W wielu mieszkaniach i domach ściany zdobią klasyczne odbitki. Zdjęcia są drukowane lub naświetlane, oprawiane, tworzymy z nich wyjątkowe i pełne emocji dekoracje. Ciekawym sposobem na piękną prezentację fotografii jest stworzenie obrazu za szkłem akrylowym z Twoim ulubionym kadrem. Materiał ten dodaje każdemu zdjęciu eleganckiej głębi.

Stylowe zdjęcie za szkłem akrylowym CEWE

Nowoczesny wygląd szkła akrylowego nadaje zdjęciom szczególnego uroku nawet bez ekstrawaganckiej ramki. Często odbitki są prezentowane w ramkach do zdjęć. Zdjęcie za szkłem akrylowym wyróżnia się dzięki szklanej tafli. Efekt głębi nadaje zdjęciom ślubnym i wakacyjnym lub kadrom z ostatniej uroczystości rodzinnej wyjątkowo eleganckiego wyglądu. Jednocześnie szkło akrylowe chroni obraz.  Zdjęcie za warstwą szkła akrylowego pozostaje wolne od kurzu i jest zabezpieczone przed zżółknięciem.

Szkło akrylowe: osobiste zdjęcia z efektem głębi

Jeśli chcesz zaprojektować Twoje własne zdjęcie za szkłem akrylowym, wybierz spośród dwóch formatów w CEWE: format 10×15 cm jest idealny do umieszczenia obrazu za szkłem akrylowym na biurku lub na półce. Większy format 13×18 cm nadaje się do dekoracji ścian. Każde zamówione zdjęcie za szkłem akrylowym jest dostarczane z dopasowaną, stabilną podstawą. Niezależnie od tego, czy jest to wyjątkowy prezent, czy osobista pamiątka - zdjęcie za szkłem akrylowym zapewnia wspaniałą oprawę najpiękniejszym wspomnieniom. Zamów teraz wysokiej jakości produkt fotograficzny online w przeglądarce internetowej lub skorzystaj z programu projektowego CEWE Fotoświat. Dostawa odbywa się do Twojego domu lub do punktu wybranego sprzedawcy.