CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA z zeskanowanych zdjęć

Lata rodzinnych historii, młodość dziadków, dzieciństwo rodziców – to wszystko i wiele więcej masz zapisane na zdjęciach, które trzymasz w szufladzie lub wielu ramkach i albumach. Warto jednak zadbać o to, aby uporządkować te fotografie i trzymać je w jednym miejscu. Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z zeskanowanych zdjęć i miej historię swojej rodziny zawsze pod ręką. W swojej fotoksiążce możesz umieścić nie tylko zeskanowane fotografie, ale także opisy wydarzeń, informacje o członkach rodzinnych, takie jak ich data urodzin czy rocznica ślubu.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 79,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka z zeskanowanych zdjęć

Wasza księga rodzinnych wspomnień

Fotoksiążka ze starymi zdjęciami

Teraz możesz zebrać wszystkie zapomniane nieco odbitki, które przechowujesz w szufladzie lub różnych albumach i stwórz swoją własną fotoksiążkę z zeskanowanych zdjęć, w której zapiszesz historię swojej rodziny. Przenieś wspomnienia z przeszłości na pięknie zaprojektowane strony fotoksiążki i ożyw je swoimi własnymi opisami, które zamieścisz je obok wyjątkowych fotografii. Przez przeglądanie fotoksiążki będziesz mógł przenieść się w czasie i przechować wszystkie cenne wspomnienia na zawsze.

Wspomnienia z dawnych lat pełne emocji

Twoja fotoksiążka z zeskanowanych fotografii może być miejscem, gdzie uporządkujesz zdjęcia pełne emocji. Zeskanuj fotografie z dzieciństwa swojego, swoich rodziców, dziadków i innych członków rodziny. Dodaj opisy, które opowiedzą historie stojące za każdym z tych kadrów. Kiedy będziesz później przeglądać stron takiej fotoksiążki, odkryjesz i doceniasz swoje korzenie, a także podzielisz się tymi wspomnieniami z przyszłymi pokoleniami.

Jak zaprojektować fotoksiążkę z zeskanowanych zdjęć?

Twoja fotoksiążka z zeskanowanych zdjęć może stać się wspaniałym źródłem wspomnień. Możesz zorganizować zdjęcia chronologicznie lub tematycznie, tak aby przedstawić ważne wydarzenia czy też zmiany w rodzinie na przestrzeni lat.

Dzięki intuicyjnemu w obsłudze programowi CEWE FOTOŚWIAT lub Kreatorowi online, łatwo dodasz opisy, do zdjęć oraz dekoracje w postaci kolorowych grafik. W fotoksiążce warto opisać osoby na zdjęciach i historie z nimi związane. Dzięki temu, Twoja fotoksiążka stanie się źródłem informacji o historii Twojej rodziny.

Projektowanie możesz rozpocząć od wyboru formatu fotoksiążki, okładki i papieru, by następnie przejść do znalezienia szablonu, który najbardziej Ci się spodoba. Nasze szablonu zostały zaprojektowane tak, że bez problemu stworzysz fotoksiążkę stylizowaną na tradycyjny album, wypełnisz drzewo genealogiczne rodziny i wiele więcej. Twój projekt możesz edytować w dowolnej chwili, a kiedy stwierdzisz już, że fotoksiążka z zeskanowanych zdjęć jest idealna, będziesz mógł ją zamówić.

Fotoksiążka z zeskanowanych zdjęć dla Twoich dziadków

Dziadkowie są niezwykle ważnymi osobami w naszym życiu, pełnymi mądrości życiowej i miłości. Warto przygotować dla babci i dziadka fotoksiążkę z zeskanowanych wcześniej zdjęć, która stanie się piękną skarbnicą ich wspomnień. Przez przeglądanie własnoręcznie zaprojektowanych stron, dziadkowie będą mogli przenieść się w czasie do swojego dzieciństwa, młodości czy dorosłości i przeżywać swoje wyjątkowe chwile, jak również dzielić się nimi z rodziną. To wyjątkowy prezent, który z pewnością wzruszy dziadków.

Fotoksiążka z zeskanowanych zdjęć dla rodziców - miłość i ogrom wspomnień

Rodzice są niezastąpionymi osobami w życiu, które często tworzą nasze najcenniejsze wspomnienia. Jeśli myślisz o oryginalnym prezencie od serca dla swoich rodziców, fotoksiążka z zeskanowanych zdjęć, może okazać się najlepszym pomysłem. Zbierz fotografie z młodości rodziców, z czasów, kiedy się poznali, przedstaw ważne wydarzenia rodzinne oraz chwile spędzone razem. Dodaj opisy, które przypomną mamie i tacie o tych wyjątkowych momentach z przeszłości i podkreślą, jak bardzo są dla Ciebie ważni. Spersonalizowana fotoksiążka będzie dla Twoich rodziców nie tylko pięknym prezentem, ale także wyrazem Twojej miłości i wdzięczności.

Fotoksiążka a zdjęcia przechowywane w szufladach

Fotoksiążka z zeskanowanych zdjęć to nowoczesne i praktyczne podejście do przechowywania i przeglądania rodzinnych wspomnień. Zamiast trzymać setki luźnych fotografii głęboko w szufladzie, możesz je zeskanować i umieścić w jednej spersonalizowanej fotoksiążce. Dodatkowo, możesz wzbogacić ją o opisy i informacje, które pomogą zachować kontekst dla każdego zdjęcia. W ten sposób, Twoje fotografie nabiorą nowego życia i łatwo będzie je przechowywać i dzielić się nimi z innymi. Zapraszamy serdecznie do rozpoczęcia projektowania swojej fotoksiążki.