CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Dziadka

Chcesz podarować Dziadkowi coś wyjątkowego i prosto od serca? CEWE FOTOKSIĄŻKA sprawdzi się idealnie jako prezent na Dzień Dziadka. Możesz w niej umieścić zdjęcia z Waszych wspólnych wycieczek, wyjątkowych chwil razem. Do wyboru masz wiele szablonów i zabawnych clipartów, które ozdobią Twoją fotoksiązkę. Nie zapomnij o życzeniach – kilka słów na pewno przyniesie wiele radości za każdym razem, kiedy zostaną odczytane.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Tadeusz L. z Olsztyna

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Marek K. z Chorzowa

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Wojciech W. z Katowic

– Jerzy P. z Łodzi

– Joanna B z Siechnic

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka dla dziadka

Podarunek pełen wspomnień

Wyraź swoje uczucia w najpiękniejszy sposób

Dziadek. Jedna z najważniejszych osób w rodzinie, będąca jej fundamentem. Dla każdego słowo dziadek może kojarzyć się inaczej. Zazwyczaj skojarzenia te łączą miło spędzone chwile na wspólnej zabawie i poznawaniu świata. Dziadek to niepowtarzalna osoba, otaczająca swoje wnuki opieką już od najmłodszych lat. Nie musisz czekać na wyjątkową okazję, aby powiedzieć swojemu dziadkowi, jak bardzo go kochasz. Teraz wszystkie te uczucia wyrazisz jeszcze łatwiej dzięki dedykowanej CEWE FOTOKSIĄŻCE. To Twój osobisty zbiór najważniejszych fotografii, które możesz podarować dziadkowi w ramach cudownej pamiątki. Przekonaj się, jak w prosty sposób podziękować bliskiej Ci osobie zamawiając produkt, jakim jest spersonalizowana fotoksiążka dla dziadka.

Pamiątka z dedykacją dla dziadka

Dziadek jako podpora całej rodziny jest jej ważną częścią, o czym warto mu przypomnieć. Swoją własną fotoksiążkę dla dziadka możesz skomponować na kilkadziesiąt różnych sposobów, aby zamieścić w niej to, co najważniejsze. Doskonałym pomysłem będzie zapełnienie stron fotografiami z Waszych wspólnych przygód oraz spotkań rodzinnych, w których uczestniczyli wszyscy członkowie. Zdjęcia możesz ułożyć w dowolnej konfiguracji, a pomiędzy nimi wstawić pola tekstowe, w których opiszesz wspomnienia z nimi związane. W ten sposób powstanie cudowna historia, którą idealnie zilustrują Wasze fotografie. W ramach jednej fotoksiążki bez trudu podkreślisz, jak ważny jest dziadek oraz przypomnisz mu wszystkie razem przeżyte przygody.

Podróż przez pokolenia

Fotoksiążka dla dziadka to idealne miejsca na zawarcie historii całej rodziny, cofając się wstecz o kilka pokoleń. Jeżeli posiadasz zdjęcia, które opowiadają o życiu dziadka za czasów jego rodziców, warto zacząć od nich całą kompozycję. We wnętrzu fotoksiążki bez trudu umieścisz drzewo genealogiczne, wypełnione mniejszymi zdjęciami wszystkich członków rodziny. Wybrane kadry pomogą Ci opowiedzieć historię dziadka od czasów, zanim na świecie pojawiły się jego ukochane wnuki. Nie powinno wśród nich zabraknąć zdjęć ze ślubu oraz pojawienia się dzieci, co wywoła wiele uśmiechu i przywoła najlepsze wspomnienia. Autorski układ zdjęć na stronach pozwoli Ci na nowo napisać historię Twojego dziadka oraz całej rodziny, do której będziecie mogli wspólnie wracać bez końca.

Fotoksiążka na Dzień Dziadka - niepowtarzalny prezent!

Z okazji Dnia Dziadka warto pomyśleć nad upominkiem prosto od serca. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, postaw na oryginalną fotoksiążkę dla dziadka pełną jego ulubionych zdjęć! To nie tylko wspaniały sposób na przechowywanie ulubionych fotografii z dziadkiem, ale również cudowna pamiątka, która pozostanie z Wami na lata. Wewnątrz fotoksiążki, poza zdjęciami, możesz również zapisać swoje podziękowania za wszystkie te najcenniejsze chwile, a także złożyć dziadkowi cudowne życzenia. Spersonalizowana fotoksiążka na Dzień Dziadka będzie unikalnym prezentem, który sprawi mu wiele radości i pozwoli poczuć, jak ważną jest częścią Twojego życia. Powiedz o swoich uczuciach za pomocą stylowej i niepowtarzalnej fotoksiążki na Dzień Dziadka!

Dlaczego warto postawić na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dla dziadka?

Postęp technologii nie dla każdego seniora jest łatwym tematem. W przypadku starszych osób przechowywanie i oglądanie zdjęć w formie cyfrowej może być mocno utrudnione. Aby ułatwić im podróż przez ulubione wspomnienia, warto zamknąć cały zbiór najpiękniejszych zdjęć rodzinnych w formie wygodnej fotoksiążki. Duże formaty pozwolą im cieszyć się obrazami bez problemu, nawet w przypadku słabego wzroku. Wygodna, książkowa oprawa nie zajmie wiele miejsca, a zdjęcia w jej wnętrzu nie będą narażone na zagubienie czy zniszczenie. W takim wydaniu dziadek będzie mógł bez problemu pokazać bliskim wszystkie fotografie, a także obejrzeć je w pojedynkę, wspominając z nostalgią wszystkie piękne chwile. Podaruj swojemu dziadkowi praktyczną pamiątkę o sentymentalnym znaczeniu, której wartość nigdy nie zmaleje. Sprawdź pozostałe pomysły na prezent dla babci i dziadka!