CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kalendarz ścienny A5
Kalendarz ścienny A5 Panorama
Kalendarz ścienny A5 Panorama

Kalendarz ścienny A5 poziomy

Kalendarz A5 ze zdjęciami to praktyczna pamiątka stworzona z wyjątkowych wspomnień. Uwolnij je z pamięciu aparatu lub telefonu i ułóż z nich piękną historię na cały rok. Przywołaj pamięcią chwile z Waszej zeszłorocznej wycieczki nad Morze Śródziemne, ostatniego spaceru po parku, wycieczki rowerowej czy codziennych wygłupów z dziećmi i Waszym pupilem. Twórz dla siebie i bliskich.

  • możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • liczne szablony do wykorzystania
od 39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

  • Poziomy: A5 (ok. 21×14,8 cm)

Zakres dostawy:

  • Dwanaście stron kalendarza plus okładka

  • Bindowanie spiralne z elementem do zawieszenia

Jakość papieru:

  • Papier kredowy matowy

Wszystko o naszym najwyższej jakości papierze

Dowiedz się więcej na temat naszego wysokiej jakości papieru kredowego matowego
Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Papier kredowy matowy Nasycone kolory, efektowny jedwabisty mat

Po papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Fotokalendarz A5

Na kartach kalendarza opowiedz historię, inspirowaną Twoim życiem...

Fotokalendarz A5 to nie tylko użyteczny gadżet

Nie masz pomysłu, jak kreatywnie wyeksponować zdjęcia z Twojej ostatniej podróży? A może chcesz pochwalić się zdjęciami dziecka, jak szybko rośnie z miesiąca na miesiąc? Spróbuj połączyć swoje zdjęcia z użytecznością kalendarza ściennego. Wyeksponuj wybrane momenty ze swojego życia w fotokalendarzu CEWE i spraw, aby codzienna rutyna w postaci planowania i organizacji zamieniła się w przyjemność i aby towarzyszyły jej same pozytywne uczucia.

Kalendarz A5 ze zdjęciami w formacie poziomym sprawia, że nie tylko portret, ale i zdjęcie krajobrazu, architektury czy całej rodziny zebranej przy jednym stole, będzie prezentować się znakomicie. Prócz małego i poręcznego kalendarza A5, możesz także zdecydować się na równie ciekawy planer A5 bądź na inny kalendarz ze zdjęciami.

Jak zaprojektować kalendarz na ścianę A5? Nie ma nic prostszego!

Fotokalendarz ścienny A5 możesz zamówić na kilka sposobów:

  • za pomocą naszego bezpłatnego programu CEWE Fotoświat, który oferuje wiele możliwości projektowych – poprzez wielokrotną edycje, użycie gotowego szablonu czy wzbogacenie o cliparty oraz ozdobne ramki. Program umożliwia projektowanie offline, co pozwala na przygotowanie Twojego wymarzonego fotokalendarza praktycznie w każdym momencie, także bez dostępu do Internetu;

  • za pomocą kreatora online w przeglądarce. Nie wymaga on instalacji, a Twój projekt będzie w nim zapisany przez 6 kolejnych miesięcy, co pozwala Ci na późniejszy powrót do niego oraz edycję;

  • przy użyciu aplikacji mobilnej CEWE Fotoświat.. Nie potrzebujesz komputera, aby móc przygotowywać wymarzony fotokalendarz. Projektuj swoje własne fotoprodukty, w tym kalendarze ścienne A5 na smartfonie lub tablecie. Dzięki intuicyjnej obsłudze, aplikacja CEWE Fotoświat pozwala na niezwykle proste i sprawne przygotowanie projektu, a dzięki mobilności jesteś w stanie go przygotować o każdej porze z każdego zakątka świata.

Doskonały prezent na każdy miesiąc!

Podaruj kalendarz ścienny A5 bliskiej osobie w każdym miesiącu – nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do grudnia czy stycznia. Twój własny kalendarz możesz rozpocząć od każdego wybranego przez Ciebie miesiąca!

Chcesz podarować fotokalendarz w kwietniu? Dlaczego nie! Twoja mama urodziła się w czerwcu i chcesz jej podarować zdjęcia wnucząt, ale w oryginalnej odsłonie? Fotokalendarz A5 doskonale sprawdzi się w tej roli. Otwórz się na wiele możliwości, jakie dają Ci fotokalendarze od CEWE!