CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamów nawet do 19 grudnia z gwarancją dostawy na Święta! Sprawdź szczegółowe terminy dostaw >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Kalendarz ścienny A4 Kalendarz ścienny A4 Kalendarz ścienny A4 Kalendarz ścienny A4

Kalendarz ścienny A4

Zdjęcia Twoich najbliższych, przepiękne krajobrazy z ostatniego pobytu w górach, zachód słońca nad morzem, Twoi pupile podczas beztroskiej zabawy na trawie, a także znakomite ujęcie wieży Eiffla z tegorocznego pobytu w Paryżu… utrwal te kadry w kalendarzu CEWE, aby odtwarzać te chwile miesiąc po miesiącu - przez cały rok!

 • możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia, uszlachetnienie
 • liczne szablony do wykorzystania
od 69,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • Pionowy: A4 (ok. 21×30 cm)
 • Poziomy: A4 (ok. 30×21 cm)

Zakres dostawy:

 • Dwanaście stron kalendarza plus okładka
 • Bindowanie spiralne z elementem do zawieszenia

Rodzaj papieru:

 • Papier kredowy: matowy, blyszczący, głęboki mat
 • Papier fotograficzny: matowy, blyszczący, głęboki mat
 • Papier matowy w 100% z recyklingu

Eleganckie opakowanie dla kalendarza ściennego A4, A3 oraz kwadratowego

Kalendarze ścienne wraz z szablonami

Kwieciste, eleganckie lub zabawne - wybierz spośród szerokiej gamy szablonów

Wszystko o naszych najwyższej jakości papierach

Wybierz spośród czterech rodzajów papieru
Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Papier kredowy matowy Nasycone kolory, efektowny jedwabisty mat

Po papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Papier kredowy błyszczący Wyraziste kolory, szlachetny połysk

Błyszczący druk na papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² podkreśla kolory i chroni je dzięki wysokiej jakości powłoce UV.

Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe fotokalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe kalendarz Papier kredowy głęboki mat Stonowane kolory, elegancki wygląd

Papier kredowy głęboki mat sprawy, że Twoje zdjęcia będą wyróżniać się stonowanymi kolorami i kontrastami dzięki niepowlekanemu, lekko chropowatemu naturalnemu papierowi o gramaturze 260 g/m².

Papier fotograficzny matowy Naturalne kolory, matowy wygląd

Matowy papier fotograficzny Fujifilm pięknie podkreśla Twoje zdjęcia, dzięki lekko mieniącej się powierzchni w naturalnych kolorach. Zapewnia także wysoki poziom szczegółowości oraz głębię ostrości.

Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny błyszczący Żywe kolory, wysoki blask

Naświetlany papier fotograficzny Fujifilm o gramaturze 230 g/m² zapewnia wysoką szczegółowość i wyjątkową głębię ostrości. Jest szczególnie trwały kolorystycznie i odporny na promieniowanie UV.

Papier fotograficzny głęboki mat Delikatne kolory, profesjonalny wygląd

Nasz najwyższej jakości matowy papier fotograficzny charakteryzuje się doskonałą szczegółowością i głębią ostrości, a także pozbawioną refleksów powierzchnią najwyższej jakości.

Papier matowy w 100% z recyklingu Matowy, z naturalnymi kolorami i kontrastami

Jasnobiały papier pochodzący w 100% z recyklingu o grubości 250 g/m² o jedwabiście matowej powierzchni. Nadaje fotografiom naturalną kolorystykę oraz zrównoważone kontrasty.

Fotokalendarz A4 pionowy i poziomy

Obudź wspomnienia przy pomocy 12 kart papieru

Kalendarz A4 ze zdjęciami – coś więcej niż informacja

Kalendarze ścienne A4 mogą spełniać nie tylko funkcję informacyjną, ale także dekoracyjną czy sentymentalną. Jak? Wystarczy na karcie każdego miesiąca umieścić własne, prywatnie ważne dla siebie zdjęcie. Narodziny dziecka, urodziny, wspólna podróż za granicę, wakacyjny wyjazd na kajaki – to wszystko możesz uwiecznić w jakże prostej, a jednocześnie uniwersalnej formie – kalendarza ze zdjęciami A4.

Zainspiruj się… własnym życiem! Za pomocą swoich osobistych zdjęć przekaż historię. Niech każdy miesiąc na karcie fotokalendarza A4 odzwierciedli coś ważnego, wartego zapamiętania i wspominania przez cały rok. A może potrzebujesz motywacji do działania i pragniesz, aby każda kolejna karta z kalendarza ze zdjęciami A4 była dla Ciebie dodatkowym bodźcem do działania? Kalendarz ze zdjęciami A4 umożliwia nie tylko dodanie zdjęć, ale także krótkich tekstów – myśli, cytatów, sentencji. Połącz interpretację wizualną z krótką myślą przewodnią na dany miesiąc i motywuj się każdego dnia.

A może kochasz zwierzęta i masz w domu swojego pupila, którego darzysz dużą sympatią? Umieść jego zdjęcia w foto kalendarzu A4 i uśmiechaj się na ich widok każdego dnia.

Kalendarz ścienny A4 i jednocześnie dobry pomysł na prezent? Zdecydowanie tak!

Kalendarz ze zdjęciami A4 to doskonały pomysł na prezent – nie tylko na święta czy Nowy Rok

Fotokalendarz CEWE możesz bowiem zaprojektować w każdym miesiącu i dodatkowo zadecydować, który miesiąc będzie miesiącem początkowym. Twoja przyjaciółka ma urodziny w marcu? Zacznij od marca! Twój tato kończy 50 lat w październiku? Zacznij od października… To Ty wybierasz datę, gdyż kalendarz A4 to Twoja własna historia, Twój pomysł i projekt. Realizacją zajmiemy się już my – CEWE.

Możesz wybrać jeden z dwóch formatów kalendarzy:

 1. Fotokalendarz A4 pionowy: A4 o wymiarach około 21×30 cm
 2. Fotokalendarz A4 poziomy: A4 o wymiarach około 30×21 cm

Rozpocznij nowy rok bądź kolejny miesiąc miłym wspomnieniem i z pełną organizacją

Fotokalendarz to niezastąpiony element wyposażenia domu. Pozwoli Ci na organizację Twojego czasu, przez co nigdy nie zapomnisz o urodzinach mamy, spotkaniu z przyjaciółmi, imieninach cioci, wizycie u lekarza czy innym ważnym spotkaniu. To niezwykle praktyczne rozwiązanie dla wszystkich domowników, ponieważ znajdzie on swoje miejsce w kuchni, przedpokoju, korytarzu czy każdym innym miejscu, do którego wszyscy mają dostęp.

Kalendarz na ścianę w formacie A4 w widoczny sposób podkreśli ważne informacje, które nie umkną w natłoku spraw i zajęć, dzięki czemu nie zapomnisz o niczym istotnym.

Projektowanie fotokalendarza A4 jeszcze nigdy nie było tak proste!

Skorzystaj z bezpłatnego programu CEWE Fotoświat i zaprojektuj swój własny kalendarz ścienny. Program zapewnia duży wybór szablonów, ramek i clipartów, które wzbogacą Twój projekt i nadadzą mu oryginalnego charakteru.

Co ważne podkreślenia, program CEWE daje Ci możliwość projektowania bez dostępu do Internetu, a więc w każdym miejscu oraz czasie, a także zapisania projektu na komputerze, przez co możesz wrócić do niego w każdym momencie. Wgraj zdjęcia z komputera, telefonu, social media czy CEWE myPhotos i rozpocznij swoją przygodę z CEWE.

Otwórz się na wiele możliwości, jakie dają Ci fotokalendarze od CEWE!