CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zdjęcia kwadratowe
Zdjęcia kwadratowe
Zdjęcia kwadratowe
Zdjęcia kwadratowe

Zdjęcia kwadratowe

Podaruj swoim bliskim odbitki inspirowane kultowymi zdjęciami z Polaroida. Kwadratowe fotografie to coś rodem z Instagrama, co jednak łatwo można zamienić w przepiękną ozdobę. Utrwal swoje wspomnienia w tej nietuzinkowej formie i ciesz się nimi jeszcze dłużej.

 • dostępne w zestawie: 16, 24 lub 32 sztuk
 • z dekoracyjnym pudełkiem do przechowywania
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
od 79,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • 12,7×12,7 cm

Materiał:

 • Papier 300 g/m²

Zestawy i akcesoria:

 • Zestaw 16, 24 lub 32 sztuk

 • Dekoracyjne pudełko do przechowywania

Pakiet 16, 24 lub 32 sztuk zdjęć kwadratowych w pięknym pudełku

Wybierz ulubione zdjęcia i wydrukuj je w formacie kwadratowym!

Odbitki kwadratowe - wyjątkowy format zdjęć

Odbitki kwadratowe zdjęć przeżywają swój renesans. Zawdzięczamy to między innymi Instagramowi, który oswoił nas z taką formą fotografii. Ponadto jesteśmy przyzwyczajeni do wywołanych zdjęć przechowywanych w albumach, które mają prostokątny kształt, więc jest to klasyczna i opatrzona forma. Dzięki temu kwadratowe fotografie mocniej przyciągają naszą uwagę.

Zdjęcia w takim kształcie przypominają także retro odbitki z polaroidów. Możesz potraktować możliwość wywołania kwadratowych odbitek jak sposób na udokumentowanie szczególnie ważnego wydarzenia, takiego jak chrzciny dziecka, ślub, albo jako stworzenie wyjątkowych ozdób i prezentów.

Kwadratowe zdjęcia od CEWE

Nasi pracownicy specjalizują się w wysokiej jakości wydrukach zdjęć cyfrowych, wywoływaniu zdjęć z aparatów analogowych oraz tworzeniu książek fotograficznych. Zdjęcia kwadratowe pakujemy w eleganckie pudełeczko, dzięki czemu dotrą do Ciebie w idealnym stanie. Pudełko wykonane jest solidnie i estetycznie, więc możesz je wykorzystać jako opakowanie na prezent. Wspomnienia uwiecznione na tak oryginalnym formacie na pewno zachwycą obdarowaną osobę.

Jesteśmy przekonani, że do każdej wykonanej fotografii wkładasz dużo serca, więc aby móc wykazać się jeszcze większą kreatywnością oferujemy możliwość dokonania edycji zdjęć. Po wgraniu plików na naszą stronę lub do programu projektowego będziesz mógł także dodać do swojego zdjęcia filtr i spersonalizowany tekst - na przykład małą dedykację oraz kolorową ramkę. Wszystkie fotografie kwadratowe drukowane są na najwyższej jakości papierze o gramaturze 300g/m². Posiada on przyjemną teksturę i sprawia, że zdjęcia wyglądają jeszcze piękniej.

Zdjęcia kwadratowe - kreatywne pomysły wykorzystania

Nietypowy format zdjęć sprawia, że kwadratowe zdjęcia możesz wykorzystać na wiele ciekawych sposobów. Możesz na przykład stworzyć z nich:

 1. piękną girlandę do zawieszenia nad łóżkiem albo biurkiem. Wystarczy, że na łańcuch lampek (może być choinkowy lub delikatniejszy z lampkami ledowymi) przy pomocy małych drewnianych klamerek przyczepisz wyselekcjonowane zdjęcia. Nadasz dzięki temu swojej przestrzeni wyjątkowej przytulności i w każdej chwili łatwo powrócisz do przyjemnych chwil lub ważnych dla Ciebie osób.
 2. kwadratowe odbitki łatwo będzie też zaaranżować do stworzenia oryginalnego kolażu. Zawieszone na ścianie w szklanej antyramie lub przyczepiane magnesami do lodówki będę wysyłać Ci pozytywną energię.

Każda z tych propozycji to także doskonały pomysł do stworzenia prezentu. W CEWE możesz również zaprojektować spersonalizowaną własną książkę fotograficzną z kwadratowymi zdjęciami.

Zalety zdjęć kwadratowych

Kwadratowe zdjęcia oprócz tego, że są bardzo oryginalne i przyciągają, wzrok mają wiele innych zalet. Jeśli do tej pory nie byłeś przekonany do tego formatu, możliwe że zechcesz je wypróbować po przeczytaniu poniższych informacji.

 • Kwadratowe zdjęcia ułatwiają stworzenie dobrej kompozycji - niezależnie od tego, czy fotografujesz w kwadratowym formacie, czy będziesz chciał wyciąć ten kształt ze zdjęć prostokątnych, zdjęcie będzie wyglądało dobrze. Często zdarza się, że przy próbie uchwycenia obiektu na zdjęciu zaniedbujemy to, co dzieje się na przeciwległej stronie fotografii albo w tle. Prowadzi to do tego, że na zdjęciu zostaje sporo pustej przestrzeni lub pojawiają się na nim niepożądane obiekty. Wycięcie kwadratu ze zdjęcia umożliwi Ci pozbycie się tego problemu, a to, co chciałeś na nim uchwycić, zostanie pięknie wyeksponowane.
 • Fotografowane na kwadratowych zdjęciach obiekty są bardziej wyraziste - w formacie kwadratowym wszystkie inne figury geometryczne mocniej zwracają naszą uwagę. Oczy osoby oglądającej Twoje prace skupią się dużo mocniej na elementach zdjęcia, obiektach architektonicznych, twarzy itd. Wykorzystanie kwadratowego formatu sprawi, że odbiorca nie będzie błądził po zdjęciu wzrokiem, tylko szybko zobaczy to, co chciałeś mu pokazać. Pamiętaj także, że o wiele łatwiej jest uchwycić w kwadracie symetrię oraz wypełnić cały kadr nie pozostawiając pustych, rozpraszających przestrzeni.
 • Podczas wykonywania kwadratowych zdjęć nie musisz obracać aparatu i zastanawiać się długo nad kompozycją zdjęcia.
 • Wszyscy miłośnicy fotografii lubią Instagrama, a wywołanie kwadratowych zdjęć sprawi, że przeniesiesz ulubioną aplikację do rzeczywistości. Kwadratowe zdjęcia kojarzymy także z kultowymi polaroidami. W CEWE do swoich zdjęć możesz dodać kolorowe ramki, które pozwolą uzyskać bardzo podobny efekt.
 • Czarno białe odbitki wydrukowane w kwadratowym formacie będą robić na odbiorcy jeszcze większe wrażenie. W łatwy sposób uzyskasz elegancki, minimalistyczny i artystyczny efekt.
 • Kwadratowe zdjęcia wyróżnią się na tle Twoich innych prac. Nietypowy format możesz wykorzystać do podkreślenia wyjątkowości fotografowanych miejsc lub chwil, niewielkim kosztem. Pozwoli to także na ćwiczenie własnej kreatywności oraz rozwinie ciekawość próbowania nowych rzeczy.