CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamów nawet do 19 grudnia z gwarancją dostawy na Święta! Sprawdź szczegółowe terminy dostaw >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Kalendarz ścienny kwadratowy Kalendarz ścienny kwadratowy Kalendarz ścienny kwadratowy Kalendarz ścienny kwadratowy

Kalendarz ścienny kwadratowy

Twoje emocje na cały rok w fotokalendarzu CEWE. Zatrzymaj pozytywne momenty na dłużej i przeżyj je ponownie każdego miesiąca. Wybierz 12 fotografii, które są dla Ciebie ważne - Twoich bliskich, z podróży, przedstawiające Twoje pasje czy też koncert ulubionego zespołu. Ożyw wspomnienia na nowo na kartach kalendarza i wracaj do nich co miesiąc, codziennie.

  • możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia, uszlachetnienie
  • liczne szablony do wykorzystania
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

  • Mały: ok. 30×30 cm
  • Duży: ok. 45×45 cm

Zakres dostawy:

  • Dwanaście stron kalendarza plus okładka
  • Bindowanie spiralne z elementem do zawieszenia

Rodzaj papieru:

  • Papier kredowy
  • Papier fotograficzny Fujifilm

Stylowa drewniana listwa do Twojego kalendarza

Eleganckie opakowanie dla kalendarza ściennego A4, A3 oraz kwadratowego

Kalendarze ścienne wraz z szablonami

Kwieciste, eleganckie lub zabawne - wybierz spośród szerokiej gamy szablonów

Wszystko o naszych najwyższej jakości papierach

Wybierz spośród czterech rodzajów papieru
Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Papier kredowy matowy Nasycone kolory, efektowny jedwabisty mat

Po papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Papier kredowy błyszczący Wyraziste kolory, szlachetny połysk

Błyszczący druk na papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² podkreśla kolory i chroni je dzięki wysokiej jakości powłoce UV.

Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe fotokalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe kalendarz Papier kredowy głęboki mat Stonowane kolory, elegancki wygląd

Papier kredowy głęboki mat sprawy, że Twoje zdjęcia będą wyróżniać się stonowanymi kolorami i kontrastami dzięki niepowlekanemu, lekko chropowatemu naturalnemu papierowi o gramaturze 260 g/m².

Papier fotograficzny matowy Naturalne kolory, matowy wygląd
Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny błyszczący Żywe kolory, wysoki blask

Naświetlany papier fotograficzny Fujifilm o gramaturze 230 g/m² zapewnia wysoką szczegółowość i wyjątkową głębię ostrości. Jest szczególnie trwały kolorystycznie i odporny na promieniowanie UV.

Papier fotograficzny głęboki mat Delikatne kolory, profesjonalny wygląd

Nasz najwyższej jakości matowy papier fotograficzny charakteryzuje się doskonałą szczegółowością i głębią ostrości, a także pozbawioną refleksów powierzchnią najwyższej jakości.

Czy kalendarz może być czymś więcej?

Tak! Zaprojektuj wspaniałą pamiątkę z ostatnich miesięcy

Jak kreatywnie odświeżyć wnętrze domu?

Nie tylko odmalowanie ścian, nowe meble czy dodatki, ale także elementy dekoracyjne w postaci fotoobrazów czy dużego kalendarza w formacie A2 ze zdjęciami mogą odmienić wnętrze i nadać mu kreatywnego charakteru.

Spraw, aby 12 ulubionych fotografii zdobiło Twoją przestrzeń przez 12 kolejnych miesięcy. Wybierz motyw i wkomponuj go w charakter Twojego domu czy mieszkania, aby wszystko tworzyło spójną całość.

Fotokalendarz A2 dostępny jest zarówno w formacie pionowym, jak i poziomym. Nie musisz się zatem martwić, że cudowne krajobrazy uchwycone na Twoich zdjęciach wypadną gorzej niż pozostałe, bowiem format poziomy fotokalendarza doskonale wyeksponuje piękno danego miejsca. W ten sposób niby zwyczajny, tradycyjny kalendarz staje się oryginalnym obrazem o wysokiej rozdzielczości, który jednocześnie pomoże Ci w organizacji Twojego życia.

Nie tylko będzie cieszył oko, ale również przypominał Ci o ważnych wydarzeniach, spotkaniach, urodzinach czy imieninach, a także wizytach u lekarza czy kosmetyczki.

Proste i szybkie projektowanie kalendarza ściennego A2

CEWE Fotoświat daje Ci szeroką gamę możliwości odnośnie projektowania kalendarza ściennego.

W bezpłatnym programie projektowym możesz wykorzystać różnorodne szablony, które pozwalają Ci stworzyć swój własny projekt w kilku krokach. Wykorzystaj dostępne układy oraz kolory i twórz fotokalendarze A2 dla siebie, dla bliskich jako prezent czy pamiątkę.

Kalendarz w formacie A2 możesz podarować na wiele okazji, nie tylko w prezencie na początek nowego roku. Masz bowiem możliwość wybrania miesiąca, który ma otwierać kalendarz.

Twój fotokalendarz A2 może rozpoczynać się od marca, lipca, września, a nawet października – decyzja należy całkowicie do Ciebie! Zatem jeśli Twoja ciocia obchodzi imienny w kwietniu, to nie wahaj się sprezentować jej oryginalnego upominku w postaci pięknego fotokalendarza A2 ze zdjęciami, które zabiorą ją w sentymentalną podróż do Waszych wspólnie spędzonych chwil.

Otwórz się na wiele możliwości, jakie dają Ci fotokalendarze od CEWE!