Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Cytaty

Cytaty i wyjątkowe złote myśli do kalendarza CEWE

Mamy dla Ciebie zbiór wyjątkowych cytatów do kalendarza - sentencje, które będą Cię motywować każdego dnia! Sprawdź wyjątkowe teksty do kalendarza!

Kreuj nowe trendy razem z CEWE. Postaw na oryginalność i wyjątkowość niezwykle klasycznego produktu, który prawdopodobnie każdy z nas posiada we własnym domu. Jak sprawić, aby Twój kalendarz był niepowtarzalny i podkreślał charakter Twojego wnętrza? Stwórz fotokalendarz z Twoich ulubionych zdjęć i wyróżnij go dodatkowo wyjątkowymi cytatami oraz sentencjami. Zainspiruj się w CEWE i odmień swoje wnętrze!

Rodzaje kalendarzy

W CEWE posiadamy wiele zróżnicowanych rodzajów kalendarzy, a wybór tego właściwego zależy właśnie od Ciebie. Od kalendarzy ściennych, poprzez biurkowe, aż po planery. Co je wyróżnia spośród innych? Możliwość indywidualnego zaprojektowania – nie tylko ze względu na wybór miesiąca początkowego, ale także na wybór własnych zdjęć w nim użytych oraz dodanie tekstów, które dodatkowo uzupełnią Twój projekt.

Jeśli chcesz podarować bliskiej Ci osobie kalendarz w prezencie – wybierz zdjęcia z Waszych wyjazdów i uzupełnij je sentencjami, które w ciekawy i krótki sposób nawiążą do wspólnie przeżytych przygód. A może potrzebujesz dodatkowej motywacji i każdy miesiąc z Twoim zdjęciem ozdobisz inspirującym cytatem, który będzie dla Ciebie wskazówką do działania? Wybierz znane sentencje albo cytaty słynnych ludzi albo tych bliskich Twojemu sercu i stwórz produkt, którego nie będzie miał nikt inny!

Aby zatrzymać ulubione zdjęcia i ważne dla Ciebie słowa blisko siebie – postaw na planer! Sprawdzi się idealnie do biura czy innych codziennych aktywności. Pomoże Ci też zaplanować każdy dzień oraz uporządkować wszelkie obowiązki. Kalendarz biurkowy sprawdzi się natomiast nie tylko na Twoim biurku, ale także np. w kuchni, gdzie podczas gotowania obiadu dla całej rodziny możesz również planować czynności na kolejne dni i miesiące.

Standardowe kalendarze vs fotokalendarze

Kalendarz z listwą drewnianą i cytatem
Sprawdź także wybrane przez nas cytaty do fotoksiążki!

Czy wiesz, jaka jest różnica między klasycznym kalendarzem, który znajdziesz na półce w niejednym markecie, a fotokalendarzem od CEWE? Pasja, inspiracja, serce... To wszystko wyróżnia kalendarze CEWE, które stworzone od serca dla serca nie tylko inspirują, ale tworzone z pasją sprawiają, że stają się czymś wyjątkowym. To od Ciebie zależy co znajdzie się na Twoim fotokalendarzu i jakiego nabierze on ostatecznie charakteru - podążaj za powiedzeniem “Sky is the limit”.

Twój fotokalendarz może mieć jeszcze drugie oblicze – nie musi służyć jedynie do obliczania czasu czy dat, ale może także cieszyć i inspirować. Wybierz Twoje wyjątkowe zdjęcia i uzupełnij je wybranymi cytatami, które nie tylko podkreślą znaczenie fotografii, ale także zmotywują Cię do danych aktywności. Inspiruj siebie i bliskich – wykorzystaj fotokalendarz CEWE i zaskocz wszystkich własną interpretacją ulubionych chwil lub marzeń.

Motywy w fotokalendarzach

Duży kalendarz ze zdjęciami
W kalendarzu możesz umieścić każde zdjęcie rodzinne czy z ostatniej podróży oraz ozdobić je ulubionym cytatem.

Zastanawiasz się, co możesz przedstawić w swoim fotokalendarzu CEWE? Wykorzystaj to, co masz w telefonie, aparacie, tablecie czy w pamięci Twojego komputera. Wykorzystaj codzienność, wyjątkowe wyjazdy, Twoich bliskich czy naturę - wybierz to, co Cię cieszy.

Chcesz wykorzystać zdjęcia Twoich dzieci, aby sprawić przyjemność ich Babci i Dziadkowi obdarowując ich wyjątkowym kalendarzem? Wybierz najpiękniejsze ujęcia Twoich Pociech z ich Dziadkami i zaprojektuj wyjątkową pamiątkę na kolejne miesiące. Każde zdjęcie podkreśl cytatem znanej osoby, złotą myślą albo innym własnym tekstem, który idealnie odniesie się do danej fotografii.

A może chcesz przygotować kalendarz do własnego domu i chcesz, aby wpasował się w wystrój pomieszczeń? Wybierz zdjęcia natury czy zwierząt i dołącz do nich krótkie sentencje o przyrodzie. Wykorzystaj też zdjęcia własnego pupila! To wręcz doskonały pomysł, który nie tylko ociepli wystrój, ale także wywoła uśmiech każdego dnia.

Jeśli jesteś miłośniczką sztuki – postaw na artystyczny motyw Twojego kalendarza. Zaprojektuj go ze zdjęć architektury i opisz je – ujmij w tekstach styl architektoniczny i inne elementy charakterystyczne danej budowli.

Twoje dziecko tworzy niezliczone ilości fantastycznych prac plastycznych? Wykorzystaj je! Zbierz najpiękniejsze prace Twojego dziecka, zeskanuj je i wykorzystaj do stworzenia niezwykle oryginalnego kalendarza, który idealnie sprawdzi się w pokoju dziecka. Do każdego zdjęcia dodaj krótki tekst, w którym pochwalisz dziecko i podkreślisz trud, jaki wniosło w stworzenie danego obrazka. Twoja Pociecha z pewnością poczuje się doceniona!

Masz wiele zabawnych zdjęć z Twoją rodziną? Postaw na humorystyczny motyw i dopełnij go dowcipami – sukces murowany! Każdy miesiąc wywoła uśmiech na twarzy domowników i przywoła miłe wspomnienia.

Zainspiruj się... sprawdź proponowane przez nas cytaty do kalendarza

Kalendarz mały piramidkowy
Mały kalendarz piramidkowy z Waszymi zdjęciami będzie doskonale prezentował się na stoliku kawowym.

Dopełnij swój kalendarz odpowiednimi cytatami. Skorzystaj ze sprawdzonych zwrotów, myśli czy sentencji znanych i lubianych osób, albo też aktualnych trendów i wykorzystaj np. znane powiedzenie. Możesz też zaskoczyć wszystkich domowników i połączyć Wasze zdjęcia z miejscem, gdzie były zrobione oraz krótką notatką z danego wyjazdu. Zainspiruj się codziennością, bowiem to w niej zawartych jest najwięcej mądrości życia.

Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji tekstowych, które doskonale dopełnią Twój kalendarz. Dopasuj je do okazji, motywu czy stylu i gotowe!

 • „Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem” – Arystoteles
 • ”Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney
 • „Ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą, że są” - Abraham Lincoln
 • „Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem” - Nick Vujicic
 • „Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!” - Mark Fisher
 • „Aby samemu stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat” - Phil Bosmans
 • „Żadne zadanie nie jest szczególnie trudne, jeśli podzielisz je na mniejsze podzadania” – Henry Ford
 • „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli” - Albert Schweitzer
 • „Najważniejsza rzecz w życiu to rodzina. Najpierw ta w której się urodziłeś, później ta, którą sam stworzyłeś” - Peter Sellers
 • „Każda rodzina ma swoją historię. Najpiękniejsze jest to, że te historie są nakreślone na piasku, nie wykute w granicie. To cudowne, ponieważ możemy je zmieniać.” - Diane Chamberlain
 • „To odróżnia rodzinę od znajomych. Rodzinę ma się na zawsze, bez względu na wszystko, nawet jak słabną kontakty, bo te można zawsze z powrotem zacieśnić. Zwłaszcza kiedy człowiek pojmie, jaka jest ważna” - Nicholas Sparks
 • „Rodzina nie jest tylko czymś ważnym. Ona jest wszystkim” - Michael J. Fox
 • „Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę” - Sophia Loren
 • „Rodzina to zespół, drużyna, samodzielne państwo, jedyna część tożsamości, która pozostaje niezmieniona przez resztę życia” - Laura Lippman

Data publikacji: 09.05.2022 r.

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
 • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
 • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
 • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.