CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Terminarz roczny
kalendarz do zaznaczania
planer ścienny roczny
kalendarz jednoplanszowy z własnym zdjęciem

Terminarz ścienny roczny

Kalendarz jednoplanszowy z własnym zdjęciem. Idalny do domu, jak i biura.

 • możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
 • miejsce na Twoje notatki
od 24,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • A4 (ok. 30×21 cm)

 • A3 (ok. 42×30 cm)

 • A2 (ok. 60×42 cm)

Dodatkowe opcje:

 • Przegląd wszystkich wolnych dni w roku

 • Duży wybór kalendariów

Jakość papieru:

 • Papier kredowy matowy

 • Możliwość dodawania własnych notatek

Kalendarz roczny – miej czas pod kontrolą

Wygodny planer – na ścianę lub podręczny

Kalendarz jednoplanszowy z własnym zdjęciem

Planer roczny to bardzo przydatne rozwiązanie, dedykowane zarówno do domu mieszkalnego, jak i do przestrzeni biurowej. Dzięki indywidualnie rozplanowanemu układowi poszczególnych miesięcy możesz mieć całościowy widok na kalendarium roczne oraz na bieżąco tworzyć notatki.

Masz wiele spraw do załatwienia? Zaprojektuj kalendarz jednoplanszowy w formie wygodnego kalendarza do zaznaczania. Z łatwością wpiszesz w nim wszystkie ważne wydarzenia, takie jak spotkania biznesowe, wizyty u lekarza, zajęcia dodatkowe czy odwiedziny w salonie kosmetycznym. Format A4 pozwoli Ci wygodnie przechowywać kalendarz roczny w pobliżu biurka w taki sposób, by móc sięgnąć po niego w dowolnym momencie.

Planer roczny na ścianę w dużym formacie

Bardzo intuicyjny w użytkowaniu jest także planer ścienny roczny w większym rozmiarze – A3 (ok. 42 x 30 cm) lub A2 (ok. 60 x 42 cm).

Zawieszony w widocznym miejscu da Ci podgląd wszystkich miesięcy w roku, dzięki czemu wygodnie zaplanujesz urlopy czy wakacyjne wyjazdy. Będziesz widzieć także, które dni w ciągu roku są wolne od pracy, co ma duże znaczenie, jeśli prowadzisz własny biznes lub planujesz wypady z rodziną lub przyjaciółmi na długie weekendy.

 • Kalendarium terminarza rocznego zaprojektuj tak, by korzystanie z niego było dla Ciebie komfortowe.
 • Możesz zdecydować się na umieszczenie poszczególnych miesięcy w kwadratowych polach oraz pionowych lub poziomych kolumnach.
 • W zależności od wybranej opcji, możesz zadbać także o to, by w Twoim planerze ściennym znalazła się odpowiednia ilość miejsca na wprowadzanie odręcznych notatek.

Planer na ścianę jako ozdoba domu lub biura

Planer roczny na ścianę, jak nazwa wskazuje, ma pomóc Ci w organizacji czasu w ciągu 12 miesięcy. Jednak równie ważne, jak użytkowa funkcja, są walory estetyczne. Gdy projekt Twojego kalendarza jednoplanszowego wzbogacisz ulubionymi zdjęciami, stanie się on niezwykłą ozdobą wnętrza, budzącą ciepłe uczucia i pozytywne skojarzenia.

Spacer po rajskiej plaży, wypoczynek pod palmami, a może moment, gdy Twoja pociecha uczyła się samodzielnie jeździć na rowerku? Na pewno w pamięci telefonu lub komputera masz wiele niezwykłych fotografii, które sprawiają, że od razu się uśmiechasz. Jednoplanszowy kalendarz w dużym formacie to znakomita okazja, by wyeksponować ulubione kadry i cieszyć się nimi każdego dnia.

Kalendarz ścienny planer – zaplanuj rok 2024/2025 z pomysłem

Zamiast korzystać z gotowych rozwiązań, stwórz roczny kalendarz jednoplanszowy samodzielnie. To Ty najlepiej wiesz, jaki rodzaj kalendarium najbardziej Ci odpowiada – warto też skorzystać z możliwości zamieszczenia w projekcie własnych zdjęć.

Spersonalizowany i jedyny w swoim rodzaju planer ścienny z łatwością przygotujesz w bezpłatnym programie CEWE Fotoświat, który możesz pobrać na smartfona lub komputer. Odkryj ciekawe szablony oraz inspiracje dotyczące ułożenia zdjęć i przekonaj się, jak wiele radości daje kreatywne tworzenie!

Kalendarz ze zdjęciami to wyjątkowa forma prezentacji zdjęć. Pamiętaj, że w CEWE zaprojektujesz także inne personalizowane terminarze.