CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA z wakacji

Kto nie chciałby zatrzymać na dłużej promieni letniego słońca, by móc się nimi ogrzać w długie jesienne wieczory? Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z wakacji i wracaj do ciepłych dni, kiedy tylko zechcesz! Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu, otwórz piękną okładkę i przenieś się w krainę wycieczek i dalekich podróży, do wszystkich miejsc, które sprawiają, że na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Przypomnij sobie, jakie to było wspaniałe uczucie, wspiąć się na szczyt i podziwiać z niego widok na całą okolicę, zanurzyć stopy w gorącym piasku, czy leżeć na pachnącej trawie i podziwiać drogę mleczną. To wszystko może Ci towarzyszyć w domowym zaciszu, kiedy tylko zechcesz, dzięki historiom zapisanym na zdjęciach.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka z wakacji

Sposób na to, jak zatrzymać lato na dłużej

Wakacje – okres na który czekami miesiącami

Cały rok wielu z nas czeka ten jeden moment. Wakacje - czas sprzyjający podróżom, poznawaniu nowych osób i miejsc, próbowaniu nowych smaków, a także tworzeniu wyjątkowych wspomnień. Podczas letnich wyjazdów warto fotografować wszystkie ciekawe momenty, a po powrocie najpiękniejsze kadry umieścić w oryginalnej fotoksiążce od CEWE. Dzięki nowoczesnemu formatowi klasycznej książki, produkt możesz wygodnie przechowywać na półkach, a gdy tylko przyjdzie ochota, przejrzeć ulubione zdjęcia, wracając do pięknych chwil. Fotoksiążka z podróży to idealna pamiątka, która nie raz wywoła uśmiech na twarzy Twojej lub Twoich bliskich. Poznaj nasz unikalny produkt, jakim jest CEWE FOTOKSIĄŻKA z wakacji.

Fotoksiążka wakacyjna - czym ją wypełnić?

Co sprawia, że fotoksiążka Wakacje jest taka wyjątkowa? Przede wszystkim fakt, że możesz w niej przechować wszystkie najważniejsze kadry. Dobór zdjęć oraz ich układ we wnętrzu produktu możesz zorganizować tak, jak chcesz, według własnego gustu. To mogą być zdjęcia ułożone chronologicznie od przyjazdu w nowe miejsce aż do powrotu, a także wesoły miszmasz wszystkich fotografii. W fotoksiążce warto umieścić zdjęcia widoków, które miałaś okazję podziwiać w trakcie podróży, nowych miast, miejsc i zabytków. Nie powinno w niej zabraknąć również roześmianych portretów Twoich i Twoich bliskich.

Na dokładkę świetnie sprawdzą się zdjęcia ukochanego, podróżującego z Tobą zwierzaka, pysznego jedzenia lub ciekawych elementów, które przykuły Twoją uwagę. Co więcej - teraz nie musisz ograniczać się tylko do fotografii. Dzięki nowoczesnej technologii możesz umieścić w swojej fotoksiążce wakacyjnej specjalny kod QR, który po zeskanowaniu wyświetli wgrany przez Ciebie materiał wideo.

W takiej formie ulubione wspomnienia z wakacji pozostaną żywe na dłużej.

Personalizowana CEWE FOTOKSIĄŻKA z wakacyjnymi zdjęciami

Aby fotoksiążka mogła spełnić wymagania naszych klientów, zadbaliśmy o to, by wszystkie elementy mogły zostać spersonalizowane. Fotoksiążkę zaprojektujesz samodzielnie, zaczynając od okładki aż po jej ostatnią stronę. Możesz wybrać jeden z wielu dostępnych formatów fotoksiążki, a także jeden z pięciu rodzajów okładek: twardą, miękką, płócienną, zeszytową lub z eko skóry. Do podstawowej liczby stron możesz dodawać kolejne w taki sposób, aby produkt mógł spokojnie pomieścić wszystkie najważniejsze fotografie. Ty decydujesz także o rodzaju papieru, który zostanie wykorzystany do wydruku Twoich zdjęć. W dostępnych opcjach znajdziesz wysokiej jakości papier do druku cyfrowego oraz profesjonalny papier fotograficzny z błyszczącym lub matowym wykończeniem. A to wszystko w niezwykle korzystnej cenie.

Fotoksiążka z wakacji - jak ją zaprojektować?

Aby zacząć pracę nad własnym projektem fotoksiążki z wakacji, wystarczy Ci tylko urządzenie mobilne z dostępem do Internetu oraz intuicyjny program CEWE FOTOŚWIAT. Możesz go pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej lub korzystać z niego za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki prostemu interfejsowi przejdziesz krok po kroku po kolejnych etapach tworzenia fotoksiążki, siedząc wygodnie w fotelu bez konieczności wychodzenia z domu. Wybrane przez Ciebie zdjęcia umieścisz na poszczególnych stronach w najbardziej odpowiadającej konfiguracji, wykorzystując jeden z ciekawych szablonów dostępnych w programie.

Całość możesz dodatkowo ozdobić za pomocą clipartów, kolorowych ramek oraz pól tekstowych. Po zakończeniu projektowania produkt wystarczy zamówić, przekazując tym samym projekt do realizacji. Prawda, że proste?

Oryginalny pomysł na prezent!

Nie masz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla przyjaciela, siostry lub ukochanej osoby? A co powiesz na wyjątkową fotoksiążkę z wakacyjnych podróży? Już dziś stwórz swój pierwszy projekt i wypełnij strony produktu Waszymi fotografiami. W przypadku dużych formatów możesz także skorzystać z opcji pięknego pudełka prezentowego, które idealnie dopełni całość. Zależy Ci na wywołaniu uśmiechu u bliskiej osoby? Fotoksiążka z podróży będzie do tego celu idealna.