CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA na rocznicę związku

Pierwsza randka, pierwszy wspólny wyjazd, pierwsze wyznanie miłości – są takie chwile w relacji z drugim człowiekiem, do których chcielibyśmy stale wracać. Na szczęście, większość z tych momentów masz zachowane na zdjęciach. Opowiedz historię Waszej miłości i podaruj ją ukochanej osobie w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI na rocznicę związku. Przy zdjęciach spisz najważniejsze dla Was daty, opisz wydarzenia, które miały wtedy miejsce. Przeglądając taki prezent, będziecie mogli wspólnie przeżyć Waszą miłość na nowo, razem śmiać się i uronić łzy wzruszenia, przypominając sobie wszystko, co razem przeszliście.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na rocznicę związku

Wyjątkowy prezent rocznicowy!

Na rocznicę związku podaruj... fotoksiążkę!

Mija rok odkąd stwierdziliście, że nie wyobrażacie sobie życia bez siebie? Kiedy powiedzieliście sobie tak, chcemy być razem w związku? To doskonała okazja, żeby wyrazić swoją wdzięczność za wspólnie spędzone 365 dni i pokazać, jak ważny jest dla Ciebie Twój partner albo partnerka.

Fotoksiążka na rocznicę związku to doskonały pomysł na prezent, ponieważ jest to upominek spersonalizowany, zaprojektowany przez Ciebie samodzielnie i przedstawiający ważne dla Was zdjęcia. Osoba bliska Twojemu sercu z pewnością doceni zaangażowanie w tworzenie takiego upominku i będzie zachwycona jego oryginalnością.

Pomysły, jak zaprojektować fotoksiążkę na rocznicę związku

Być może masz już swoją wizję, jak ma wyglądać ostateczna wersja fotoksiążki rocznicowej. Mimo wszystko, chcemy się z Tobą podzielić kilkoma naszymi pomysłami.

Fotoksiążka przedstawiająca Waszą historię chronologicznie

Książka ze zdjęciami przedstawiająca Waszą historię od dnia poznania aż do dziś to wyjątkowy pomysł na rocznicowy prezent, który ożywi Wasze piękne wspomnienia. Taka fotoksiążka na rocznicę związku będzie prowadzić Was przez Waszą miłosną podróż, zaczynając od pierwszych spotkań aż do obecnego momentu. Każda strona albumu będzie przedstawiać kolejne etapy Waszego związku, ilustrowane fotografiami, opisami i datami, które są związane z ważnymi momentami.

Rozpoczynając od pierwszych randek, przez ulubione miejsca i romantyczne gesty, przejdziecie przez wszystkie piękne chwile, których doświadczyliście. Od daty spotkania przez wspólne podróże i ważne wydarzenia rodzinne, aż do dnia rocznicy Waszego związku. Fotoksiążka na rocznicę związku będzie odzwierciedlać ewolucję Waszej miłości i wzrastające więzi.

Miłosny przewodnik po związku

Jednym z kreatywnych pomysłów na rocznicową fotoksiążkę będzie stworzenie Miłosnego przewodnika po Waszym związku.

Możesz zacząć od strony poświęconej pierwszemu spotkaniu - dodaj zdjęcia z tego dnia, wspomnienia i opisy, które oddadzą uczucia, jakie Ci wtedy towarzyszyły. Następnie przejdź do strony związaną z Waszymi wspólnymi podróżami - umieść zdjęcia z odwiedzonych miejsc, bilety, mapy, a także opisz swoje wspomnienia z tych niezapomnianych chwil.

Taka fotoksiążka na rocznicę związku będzie nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także źródłem inspiracji i wzruszeń. To idealny sposób, aby przypomnieć sobie, jak daleko zaszliście razem i jak wiele pięknych chwil oraz wspomnień macie za sobą.

Fotoksiążka na rocznicę związku tematyczna

Fotoksiążki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, ponieważ skupiają się zwykle na jednym aspekcie związku, doskonale go eksponując. Może to być fotoksiążka o tematyce podróżniczej, kulinarnej, sportowej, rodzinnej albo każdej innej, która dotyczy Waszych zainteresowań.

Dla przykładu, jeśli lubicie sporty ekstremalne, możesz zatytułowac fotoksiążkę Odlotowy rok razem i umieścic w niej zdjęcia ze wspólnej wspinaczki, skoku na bungee, jeżdżenia na nartach czy kitesurfingu.

Niech te zdjęcia zaskoczą Twoją miłość

A gdyby tak pójść samemu do miejsca, w którym pierwszy raz się zobaczyliście? Wykonać fotografie także tam, gdzie zapomnieliście o zdjęciach, ponieważ skupialiście się na sobie? Takie kadry mogą bardzo zaskoczyć Twojego partnera lub partnerkę i pokazać, że doskonale pamiętasz wszystkie wspólnie spędzone chwile. Zestawienie takich fotografii z tymi, na których jesteście razem na zdjęciach może być romantyczne i urocze. To samo dotyczy zrobienia zdjęć np. pierwszego prezentu, który dostałaś od partnera, ciekawej potrawy, którą próbowaliście wspólnie ugotować itd. Jeśli lubisz zaskakiwać, ten pomysł sprawdzi się doskonale!

Ozdabiaj swoją fotoksiążkę na rocznicę związku, jak tylko chcesz

Oprócz możliwości dodawania do fotoksiążki zdjęć i tekstów, możesz również wypełnić ją kolorowymi clipartami tematycznymi. W kategorii miłość znajdziesz wiele ślicznych grafik z motywem serc czy kwiatów, a w kategorii podróże - mapy, flagi i inne ozdoby. Do dyspozycji masz tysiące grafik, którymi pięknie ozdobisz karty fotoksiążki. Zaprojektuj fotoksiążkę dla Ukochanej lub Ukochanego i wręcz prezent stworzony z sercem.