Szkolne wspomnienia w wyjątkowej formie

Kronika Szkolna
Czas czytania: 3 minuty

Rok szkolny to niezła przygoda, która dostarcza wielu wrażeń. Klasa jest miejscem, w którym nawiązuje się pierwsze przyjaźnie i miłości. Czas spędzony w szkole jest świetnym momentem na rozwój oraz zdobywanie doświadczeń. Po latach cudownie się go wspomina, dlatego warto zadbać o utrwalenie tych wyjątkowych chwil.

Szkolne przeżycia na zawsze zostają w naszej pamięci. To wyjątkowy czas, kiedy wiele rzeczy jest dla nas nowych, uczymy się i odkrywamy świat, a także dowiadujemy się sporo o sobie samych, o tym co nas interesuje i w czym jesteśmy dobrzy. Ten rok szkolny był inny, częściowo lekcje przeniosły się do przestrzeni internetowej, a uczniowie komunikowali się dzięki możliwościom, jakie daje nam technologia. Warto przygotować pamiątkę o przyjaciołach ze szkolnej klasy oraz wspaniałych przygodach w szkole. Przedszkolaki, uczniowie i młodzież długo się nie widzieli, dlatego na pewno ucieszą się z pamiątki w formie KRONIKI SZKOLNEJ, gdzie będą mogli zobaczyć swoich kolegów i koleżanki, a także nauczycieli. Wiele radości sprawi im powrót do wspólnych wspomnień i zabaw, które przypomną się im w czasie oglądania CEWE FOTOKSIĄŻKI. Zobacz, jak możesz ją przygotować oraz inne CEWE FOTOPRODUKTY.

KRONIKA SZKOLNA

Kronika szkolna

CEWE FOTOKSIĄŻKA w formie KRONIKI SZKOLNEJ jest  idealna, by zachować wspomnienia. Dzięki niej młodzi ludzie będą mieli szansę zobaczyć swoje uśmiechnięte twarze, za którymi zdążyli się już stęsknić. Można umieścić w niej wyjątkowe wspomnienia z całego roku szkolnego. Wspólne wycieczki, gra w piłkę nożną, żarty w czasie przerw, wspólne zabawy i spotkania poza szkołą to momenty, które zasługują na utrwalenie. Pod zdjęciem z ulubioną koleżanką możesz napisać jej imię, a pod grupową fotografią z wycieczki miejsce, czas oraz imiona osób, które brały w niej udział. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz imion wszystkich kolegów i przygód, jakie razem przeżyliście. Świetnym pomysłem jest to, aby każdy uczeń w klasie miał swoją KRONIKĘ SZKOLNĄ. Dzięki niej zachowa na dłużej wspomnienia związane z kolegami ze szkoły. CEWE FOTOKSIĄŻKA może być również bezcenną pamiątką z kilku lat lub np. z całego okresu podstawówki. To wyjątkowy sposób podsumowania pewnego etapu edukacji.

FOTOKUBEK EMALIOWANY przypomni o cudownych chwilach

Kubek emaliowany

Leniwe śniadanie? Już niedługo będzie można sobie na nie pozwolić. Warto nadać im osobistego charakteru, dzięki któremu będziesz przypominać sobie chwile spędzone w szkole. Świetnym pomysłem na upominek dla przedszkolaka, ucznia, licealisty na zakończenie roku szkolnego jest FOTOKUBEK EMALIOWANY (zamówisz go w nowej wersji programu projektowego CEWE FOTOŚWIAT) ze zdjęciem z ulubioną koleżanką, z którą młody człowiek uwielbia się bawić czy przygotowywać do sprawdzianów. Taki prezent nie tylko cieszy, ale także pozwala docenić przeżycia oraz znajomości i przyjaźnie, jakie nawiązało się w szkole.

ODBITKI CYFROWE W PUDEŁKU NA ZDJĘCIA elegancki sposób na zachowanie wspomnień

zdjęcia szkolne

Zachować i docenić wspomnienia można również dzięki ODBITKOM CYFROWYM w zestawie z ozdobnym i eleganckim PUDEŁKIEM NA ZDJĘCIA (dostępne w nowej wersji programu projektowego CEWE FOTOŚWIAT).  Możesz w nim zebrać wszystkie ulubione momenty z poprzedniego roku szkolnego, czy przedszkolnego. Wydrukuj kadry z wycieczek, wyjść do kina, spacerów z klasą, szkolnych imprez, apeli i przedstawień. Świetną pamiątką staną się PUDEŁKA NA ZDJĘCIA zbierane co roku. Po pierwsze w łatwy i elegancki sposób uporządkujesz zdjęcia. A po drugie zobrazujesz rozwój dziecka, a także to jak szybko się zmieniało. Taką pamiątkę młody człowiek na pewno doceni i sprawi mu wiele radości, a po latach zafunduje sobie podróż do przeszłości. Jest to również idealny prezent dla Dziadków, którzy na pewno z ciekawością i radością poznają ważne wydarzenia ze szkoły lub przedszkola swojego ukochanego wnuka.

Uczcij koniec roku szkolnego w wyjątkowy sposób. Doceń wspomnienia i baw się świetnie przy komponowaniu swoich bezcennych pamiątek stworzonych dzięki CEWE FOTOPRODUKTOM. Możesz je zaprojektować w nowej wersji programu projektowego CEWE FOTOŚWIAT, pobierz go tutaj.

 

Dodaj komentarz