Stylowe plakaty do domu z własnym zdjęciem – pomysły DIY

plakaty
Twoje zdjęcia mają styl! Podkreśl go z pięknymi plakatami, którymi możesz ozdobić swoje wnętrza. Drukowanie plakatów to świetny sposób na odświeżenie wystroju i otoczenie się najpiękniejszymi wspomnieniami. Zobacz nasze kreatywne pomysły, które pozwolą Ci wykorzystać Twoje ulubione zdjęcia i CEWE Fotoplakaty.

Plakaty DIY w galeryjnym stylu

Częstą rozwiązaniem, które służy do prezentowania prac w galeriach, jest ich podwieszanie do sufitu lub innych elementów dostępnych we wnętrzu na różnego rodzaju linkach. Dzięki temu zdjęcia mogą być powieszone w mniej typowych miejscach – niekoniecznie przy samej ścianie. Przykładami takiego rozwiązania są wieszanie fotografii w przejściu, na środku pomieszczenia czy tak, aby stworzyć istny labirynt fotografii.
To bardzo inspirujące rozwiązania i możesz je wykorzystać w swoim wnętrzu. Nadaje wydrukom w formie CEWE Fotoplakatów bardziej artystyczny charakter. Taki wystylizowany sposób przywieszenia zdjęcia podkreśla Twój wydruk i sprawia, że nie da się przejść koło zdjęcia obojętnie. Takie zdjęcie możesz przywiesić za pomocą specjalnych klipsów lub wykorzystując rozwiązania DIY. Przykładowo możesz wykorzystać stary, klasyczny wieszak na ubrania czy rustykalnie wyglądający naturalny sznurek.
plakaty

Maluj i wieszaj

Jeśli lubisz pędzle i farbę możesz połączyć to z pasją do fotografii. Namaluj na ścianie drzewo i „powieś” na jego gałęziach CEWE Fotoplakaty. Wystarczy namalować czarny kontur, który będzie przywodził na myśl drzewo z koroną. Następnie wbij gwoździe lub wkręć kołki tak, aby zawieszone na nich plakaty wyglądały, jakby zwisały z gałęzi. Najlepszym dopełnieniem takiego drzewa będą CEWE Fotoplakaty z listwą.

Jeszcze kilka pomysłów na CEWE Fotoplakat z listwą

CEWE Fotoplakaty z listwą to niezwykle inspirujący rodzaj wydruku fotograficznego. Poza wspomnianym wcześniej pomysłem z łączeniem pomysłowego zamalowania ściany i wieszania zdjęć możesz także łączyć własne plakaty z drewnianą listwą i innymi wydrukami. Przykładowo możesz przywiesić taki plakat z drewnianymi wykończeniami w towarzystwie mniejszych odbitek lub stylizowanych na fotografie z polaroidów.
Za pomocą takich wydruków możesz wykorzystać kilka ulubionych zdjęć i bawić się fotografią. To także świetny sposób, aby w oryginalny sposób opowiedzieć o swoich pasjach. Przykładowo możesz stworzyć galerię z Twoich podróży, związaną z uprawianym przez Ciebie sportem czy hobby. CEWE Fotoplakat z listwą możesz przyozdobić przykładowo frędzlami. Możesz je nawet stylizować na japońskie malowidła lub nawiązywać do zwojów pergaminu. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości.

Plakaty na podkładkach

Wśród ciekawych pomysłów na zaprezentowanie własnych fotografii można znaleźć przykładowo inspirację związaną z przymocowaniem plakatów na podkładkach prezentacyjnych. Takie podkładki, które standardowo umożliwiają wygodne trzymanie materiałów lub notatek w trakcie prezentacji, mogą pozwolić także na stworzenie fajnej galerii ściennej. Przymocuj je więc w swoim salonie bądź pracowni i wymieniaj swobodnie fotografie – odbitki lub CEWE Fotoplakaty.
Ten pomysł świetnie sprawdzi się także w biurze. Taka galeria z podkładek może zawierać motywujące Cię do pracy ulubione fotografie połączone z dodającymi skrzydeł hasłami i cytatami. Będzie to z pewnością oryginalny dodatek, który przyciągnie wzrok każdego, kto odwiedzi Twoje biuro. Pokaże też Ciebie Twoim klientom jako osobę pomysłową i niebojącą się niestandardowych pomysłów.
aranżacja wnętrza ze zdjęciami

CEWE Fotoplakat w ramie po starym obrazie

Czasami jest tak, że na strychach czy w piwnicach zalegają stare obrazy lub wydruki na płótnie. Jeśli są wciąż w świetnym stanie, warto nadać im nowe życie i być może znaleźć dla nich miejsce w pomieszczeniu. Ale częściej zdarza się tak, że takie znaleziska są uszkodzone bądź same w sobie nie pasują do Twoich wnętrz czy gustu. Zwróć wtedy uwagę na ramę! Może stara, stylowa rama będzie zasługiwała na drugą młodość?
Jeśli zdobędziesz taką właśnie ramę, to umieść w niej CEWE Fotoplakat. Z pewnością znajdziesz w swojej kolekcji fotografii takie, które będzie ją świetnie uzupełniało. Gdy rama wymaga poprawek, możesz ją po prostu pomalować. Wybierze niekonwencjonalny kolor i połącz z ciekawym zdjęciem, a uzyskasz jedyne w swoim rodzaju dzieło.

Plakaty z ramką z kolorowej taśmy

Jeśli już mowa o ramach do wydruków fotograficznych, to możesz je wykonać w niebywale prosty sposób. Zdobądź w sklepie budowlanym lub taśmy o różnych kolorach. Innym sposobem, choć wymagającym użycia dodatkowo kleju lub podkładki w postaci kartki, lub kartonu jest wykorzystanie kolorowych tasiemek do pakowania prezentów. Przymocowując je wokół Twojego CEWE Fotoplakatu stworzysz oryginalne i bardzo lekkie wizualnie ramki podkreślające Twoje zdjęcia.

Rozświetlona rama do CEWE Fotoplakatu

Jeśli pasjonujesz się kinem to mamy dla Ciebie pomysł zainspirowany kinowy klimatem. Wybierz Twoje ulubione zdjęcie, które mogłoby wyglądać jak plakat filmowy. Możesz nawet pokusić się o dodanie napisów i zabawę, że jest to rzeczywiście plakat wyimaginowanego filmu (lub alternatywna wersja plakatu do Twojego ulubionego filmu). Następnie stwórz świecącą ramę z taśmy LED lub lampek punktowych. W efekcie powstanie ozdoba przywodząca na myśl wystrój kina. Idealny dodatek do pomieszczenia, w którym uwielbiasz oglądać filmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *