Wiosenno–wielkanocna dekoracja mieszkania

wiosenno-wielkanocna dekoracja

Wielkanoc kojarzy się z wiosną. A jak wiosna to czas na zmiany! Wykorzystaj wiosenną energię to odmienienia klimatu Twojego wnętrza. Możesz to zrobić stosując proste sposoby, tak aby nawet poprzez wprowadzenie detali, Twoje mieszkanie tak jak natura – rozkwitło! Zajrzyj do naszego poradnika, gdzie znajdziesz wielkanocne inspiracje.

Wiosenno-wielkanocna dekoracja na ścianę

Zaintrygował Cię powyższy pomysł? Świetnie! Otóż mamy dla Ciebie pomysł, który pozwoli nawiązać do symbolu wiosny i jednocześnie wprowadzić do mieszkania wielkanocny nastrój. Mowa o wydrukowaniu zdjęć na sześciokątnych płytkach Hexxas. Płytki te możesz powiesić na ścianie tak, aby tworzyły układ przypominających kwiatek.

Na fotografiach umieść Wasze wiosenne zdjęcia i symbole Wielkanocy. Wielkanocny zajączek, pisanki czy koszyczek ułożone na trawie będą wprowadzały w świetny nastrój i przypominały o nadchodzącej wiośnie. A po Wielkanocy możesz z łatwością wymienić płytkę Hexxas na inną, tak aby do przyszłego roku zachować wielkanocny klimat, a w międzyczasie cieszyć się Waszymi ulubionymi zdjęciami.

Świetnym pomysłem jest również wydrukowanie zdjęć w formie plakatów i wstawić je w piękne ramy. To wyjątkowa wiosenno-wielkanocna dekoracja.

Wielkanocna książka kucharska

Każdy ma swoje klasyczne dania, które uwielbia, gdy goszczą na Wielkanocnym stole. Część tych przepisów jest pewnie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Aby zostały z nami na zawsze i mogły cieszyć podniebienia kolejnych smakoszy zasiadających przy Wielkanocnym stole, warto stworzyć CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której wszystkie wypełnią jej karty.

fotoksiążka z przepisami

Przygotowują tegoroczne Wielkanocne menu zbierz kolekcję zdjęć dań i wskazówek, jak je wykonać. Następnie zaprojektuj piękną CEWE FOTOKSIAŻKĘ, w której wszystkie Wasze specjały będą zaprezentowane tak, że już na sam widok każdy nabierze na nie apetytu. W kreatorze tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz z łatwością umieszczać zdjęcia i dowolny tekst, tak więc możesz w niej zamieścić każdą recepturę. W dodatki możesz w CEWE FOTOKSIĄŻCE nie tylko pokazywać, jak zrobić wielkanocne danie, ale również opowiedzieć jego historię, skąd wziął się przepis, komu szczególnie smakuje lub podzielić się jakąś zabawną historią z nim związaną.

Wiosenno-wielkanocna dekoracja do Twojego wnętrza

Wielkanoc i wiosna idą ze sobą w parze. Dlatego to świetny moment, aby nie tylko zadbać o wielkanocny klimat, ale również odmienić swoje cztery kąty. Pomogą w tym nawet drobiazgi, które sprawią, że spojrzysz na swoje wnętrza w zupełnie inny sposób.

Wśród świetnych pomysłów na odmianę salonu trzeba wymienić CEWE Fotopoduszki. Wybierz swoje ulubione zdjęcie – najlepiej kojarzące się z Wielkanocą lub wiosną – i ozdób nimi swoją kanapę. Z pewnością będzie nie tylko cieszyła oko, ale również pozwoli zrelaksować się w wyjątkowy sposób w Wielkanoc.

Jeżeli poszukujesz sposobów na relaks w Wielkanoc, to z pewnością odprężyć pomogą się CEWE Fotokubki. Po przepysznym Wielkanocnym śniadaniu, gdy na stole zagoszczą Twoje ulubione dania a wokół niego usiądą wszyscy, którzy są dla Ciebie ważni, znakomitym dopełnieniem będzie napić się kawy lub herbaty z utrzymanego w wiosenno-wielkanocnej atmosferze naczynia.

wiosenno-wielkanocna dekoracja mieszkania (2)

Powyższe CEWE Fotoprodukty mogą także posłużyć jako pomysły na wielkanocne prezenty. Zaprojektuj je dla swoich najbliższych i w nadchodzącą Wielkanoc cieszcie się niezapomnianym relaksem oraz wiosennym klimatem. Mamy nadzieję, że będzie to świetnym dopełnieniem pięknej pogody za oknem.

Wyraź siebie przez swoje wnętrze

Nic tak dobrze nie wprowadza do pomieszczenia charakteru jego mieszkańców, jak ulubione fotografie. Otaczaj się nimi, aby wyrazić siebie w swoich aranżacjach – w Twojej sypialni, salonie czy nawet kuchni. W połączeniu z wielkanocnym, wiosennym klimatem możesz zaprojektować zestaw zdjęć, który będzie wprowadzał do pomieszczenia radość i przywoływał najpiękniejsze wiosenne wspomnienia.

CEWE Pudełko ze zdjęciami to świetny sposób na wyeksponowanie Twoich zdjęć. W szczególności sprawdzi się, gdy chcesz przygotować Wielkanocną ozdobę. Pudełko, w którym umieszczone są wydrukowane fotografie może pełnić także funkcję estetycznej ramki. Dzięki temu w jednym zestawie otrzymujesz zarówno sposób prezentowania, jak i przechowywania zdjęć. Gdy skończy się Wielkanoc możesz schować swoje zdjęcia do szuflady i mieć pewność, że będą przechowywane bezpiecznie. Sięgaj po nie kiedy tylko zechcesz i ciesz się ulubionymi wielkanocnymi kadrami.

Chwyć za aparat w trakcie Wielkanocy

Drukowanie wielkanocnych zdjęć to jedno (przykładowo tych z poprzednich lat), ale podczas Wielkanocy warto także chwycić po aparat. Zapisuj niezapomniane chwile i ciesz się Wielkanocą także gdy minie.

Podczas wykonywania wielkanocnego reportażu warto mieć przy sobie uniwersalny obiektyw – przykładowo o zakresie ogniskowych 24-70 mm. Świetnie jeśli będzie dostatecznie jasny, tak aby ułatwiał fotografowanie przy naturalnym, zastanym świetle (pierwsze promienie wiosennego Słońca potrafią robić w domu niezwykłą atmosferę). Pamiętaj także o zrobieniu świetnych zdjęć na wielkanocnym spacerze. Pomoże Ci   obiektyw typu spacer zoom.

Wielkanoc to czas spędzony wspólnie z bliskimi. Stwórz niezapomnianą pamiątkę w postaci zdjęcia całej rodziny czy wszystkich gości. Do tego z pewnością przyda się statyw. Zamocuj na nim aparat, ustaw wszystkich bliskich i razem uśmiechnijcie się do obiektywu. Pomocny będzie wężyk spustowy lub pilot zdalnego wyzwalania migawki, które ułatwią wykonanie ekspozycji, gdy staniesz z bliskimi po drugiej stronie obiektywu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *