Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Wykorzystaj ramki i maski

W 5 krokach: Ramki i maski

Po wybraniu zdjęć i umieszczeniu ich na stronach, możesz uwolnić swoją kreatywność. Oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT oferuje szeroką gamę opcji projektowych, które pomogą stworzyć niepowtarzalną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Dzięki naszym maskom i ramkom z kategorii takich jak dziecko, urodziny, wakacje czy miłość, możesz podkreślić specjalne okazje lub swoje ulubione zdjęcia.

Jaka jest różnica pomiędzy maską a ramką? Bardzo proste: Maski nadają zdjęciu specjalny kształt, np. prostokąt, diament lub koło. Ramki otaczają motyw w elegancki sposób, na przykład wesołymi kropkami.

Oto jak to działa:

Stosowanie masek i ramek

W programie CEWE FOTOŚWIAT można znaleźć pozycję "Maski i ramy" w menu projektowym po lewej stronie. Po kliknięciu, pojawi się wiele propozycji w obszarze wyboru. Aby uprościć wyszukiwanie, użyj menu rozwijanego i dobierz odpowiednią kategorię. Możesz również użyć filtra, aby wyświetlić same ramki bądź maski. Wskazówka: Przeciągnij krawędź okna, aby powiększyć widok obszaru wyboru Aby zastosować maskę lub ramkę, przeciągnij ją do motywu w fotoksiążce, trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy.

Zmień rozmiar i przytnij zdjęcie. Przeciągając rogi, można proporcjonalnie zwiększyć lub zmniejszyć powierzchnię. Użyj kwadratów na bokach, aby zmienić kształt. Przycięty obszar można dowolnie przesuwać, trzymając wciśnięty przycisk myszy. Aby obrócić najedź na niebieski okrągły punkt znajdujący się tuż pod górną krawędzią, zobaczysz ikonę z dwoma strzałkami, następnie kliknij lewym przyciskiem i dokonaj obrotu. Klikając na przycisk "więcej ..." , znajdujący się w bocznym menu, znajdziesz o wiele więcej wzorów dostosowanych do różnych tematów i okazji. Wybierz jedną lub więcej masek i ramek, następnie kliknij przycisk "Zainstaluj wybrane", a później "Zamknij". Nowy wybór pojawi się teraz automatycznie w programie projektowym.