100 pomysłów na prezent od CEWE

Posted on

Blask kominka, zapach cynamonu i mandarynek, ciche dźwięki świątecznej muzyki i pięknie ozdobiona choinka. Ten wyjątkowy czas w roku jest wypełniony miłością, ciepłem i radością. Warto sprawiać, aby nasi bliscy właśnie w tym czasie uśmiechali się. Zwłaszcza w momencie, w którym znajdują pod świątecznym drzewkiem prezent od Ciebie.

Święta każdy z nas je uwielbia. Właśnie wtedy wszyscy czują taką dziecięcą prawdziwą radość i szczęście, a w powietrzu czuć magię. Fakt, że cała rodzina może spędzić ze sobą trochę czasu i po prostu obdarować się miłością i życzliwością jest niezwykle wzruszająca. Czekamy na Wigilię – to niezwykłe spotkanie, ze szczerą rozmową, uśmiechem i czułymi gestami. Właśnie w tym czasie chcemy podarować tym, którzy są dla nas ważni prezent od serca.

Rodzinne historie i więzi są najważniejsze w Święta

Wyobraź sobie, jak Mama znajduje pod choinką pięknie zapakowany upominek. Otwiera go, ogląda, a w jej oczach pojawiają się łzy wzruszenia. Wymieniacie długie spojrzenie i przytulacie się czule. Świetne uczucie, wiedzieć, że Twój gest naprawdę wiele dla niej znaczy. Podaruj jej Wasze wspólne przeżycia utrwalone w CEWE FOTOKSIĄŻCE w formie Kroniki Rocznej. Zdjęcia z całego roku, wspólne wyjazdy, rodzinne uroczystości, cała rodzina w jednym miejscu. Właśnie do tego upominku Mama będzie mogła wrócić zawsze wtedy, kiedy za Wami zatęskni.  Dzięki wykonaniu z dbałością o każdy szczegół i Gwarancji Satysfakcji możesz być pewny, że Twoja fotoksiążka będzie idealna.

Pamiętasz jak Tata zabrał Cię pierwszy raz na wycieczkę rowerową po pięknych terenach wokół Waszego rodzinnego domu? To właśnie wtedy pierwszy raz widziałeś jeża i koniecznie chciałeś zabrać go do domu. Piękne wspomnienie, które powraca do Was zawsze wtedy, kiedy patrzycie na tę wyjątkową panoramę za Waszym domem. Pięknym gestem, dzięki któremu podziękujesz Tacie za rozbudzenie w Tobie pasji do odkrywania nowych miejsc i troski o zwierzęta będzie podarowanie mu obrazu właśnie z tym widokiem. Będzie mógł powiesić go w swoim gabinecie. Możesz zaufać marce CEWE – Fotoobraz będzie wykonany perfekcyjnie. Dbamy o każdy detal, ponieważ wiemy, jak ważne są te szczegóły w Waszej historii.

Uśmiech Babci cenniejszy niż złoto

Babcia to osoba, na której zawsze można polegać. Wysłucha, doradzi i pożartuje. Jest cudowna i kochana, nigdy nie odmówiła wspólnej rozmowy, czy pieczenia ciasteczek. Jej uśmiech zaraża, dlatego tak ważne, aby w Święta niczym się nie martwiła, tylko cieszyła się z tego, że ma Was wszystkich obok siebie. Warto podarować jej upominek, dzięki któremu zawsze będziesz przy niej. Może będzie to Fotokalendarz z Waszymi wspólnymi zdjęciami? Koniecznie musi znaleźć się tam fotografia, kiedy to Babcia uczy Cię lepić pierogi i to na, którym jesteście przebrani za piratów. Dzięki temu prezentowi sprawisz, że Babcia będzie mieć Ciebie blisko. To świetna zabawa również dla Ciebie – dzięki temu pokażesz jej, jak ważne miejsce zajmuje w Twoim sercu.

Cudowne chwile utrwalone na prezentach od serca

Każdy z nas uwielbia dostawać spersonalizowane prezenty. Taki upominek mówi o tym, że bliska osoba myślała o niej w czasie tworzenia. Podkreśla, że jesteśmy dla kogoś ważni. To miłe uczucie, dlatego warto pokazać to szczególnie w Święta. Może Ty i Twój partner uwielbiacie robić zdjęcia, sobie, przyjaciołom, miejscom, które odwiedzacie? Świetnie będzie zebrać te wszystkie chwile w jednym miejscu i zamknąć w eleganckim Pudełku na zdjęcia. To świetny upominek mówiący: „Każda chwila z Tobą jest warta zapamiętania”.

A może masz w swojej rodzinie Ciocię, która zawsze zaprasza na herbatkę? A plotki z nią są przezabawne. Warto podarować jej wyjątkowy kubek emaliowany w klasycznym stylu. Dzięki temu będzie mogła zrelaksować się i odpocząć w swoim ulubionym bujanym fotelu z kubkiem herbaty lub kakao i zadzwonić do przyjaciółki. Możesz umieścić na nim zdjęcie lub napis, który do niej pasuje. Uśmiech w czasie otwierania prezentu – bezcenny!

Dzięki dbałości o każdy szczegół w czasie produkcji oraz jakości Premium Twoje prezenty zaprojektowane w CEWE na pewno zachwycą Twoich bliskich i Ciebie.  Możesz zaufać marce CEWE, która od wielu lat zachwyca spersonalizowanymi prezentami najwyższej jakości.

Baw się dobrze w czasie projektowania i obdarowywania!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *