100 POMYSŁÓW NA ŚWIĄTECZNY PREZENT DLA BLISKICH

Posted on

Blask kominka, zapach cynamonu i mandarynek, ciche dźwięki muzyki oraz pięknie ozdobione drzewko… To znaki, że nadszedł już wyjątkowy, świąteczny czas! Wywołaj uśmiech na twarzy rodziców, partnera czy cioci dzięki upominkowi, który znajdą pod choinką. Odkryj pomysły na podarunki pełne emocji i pozytywnych wspomnień. Zobacz propozycje prezentów ze zdjęć i znajdź inspiracje. 

Światełka, muzyka w sklepach, dekoracje w domach… Wesoła atmosfera wokół sprawia, że z niecierpliwością czekasz na Wigilię? To moment, w którym  cała rodzina gromadzi się na pełnym miłości spotkaniu. Ten dzień jest niezwykle wzruszający! Chcesz sprawić, by tego wieczoru Twojej rodzinie towarzyszyło jeszcze więcej emocji? Zadbaj o doskonałe niespodzianki i podaruj najbliższym coś więcej niż prezent. Poznaj kilka pomysłów na upominki ze zdjęć dla: 

  • mamy
  • taty
  • babci
  • partnera
  • cioci  

Świąteczna opowieść dla mamy – rodzinne podsumowanie roku

Wyobraź sobie ten moment, gdy mama znajduje pod choinką pięknie zapakowany upominek. Otwiera go, a w jej oczach pojawiają się łzy wzruszenia. Wymieniasz z nią długie spojrzenie, a po chwili przytulasz ją czule… To świetne uczucie, wiedzieć, że Twój gest naprawdę wiele dla niej znaczy. Jak wywołać takie emocje i sprawić mnóstworadości jednej z najważniejszych kobiet w Twoim życiu? Podaruj mamie wspólne przeżycia i doświadczenia z całego roku. Zachowaj je w eleganckiej i szlachetnej  CEWE FOTOKSIĄŻCE. Zdjęcia z ostatnich 12 miesięcy, wyjazdy, spacery po okolicy, przyjęcia urodzinowe, rocznice,  chwile, gdy cała rodzina znajduje się w jednym miejscu – to coś więcej niż prezent. To upominek na lata, do którego zawsze można wrócić i przenieść się do minionych chwil. CEWE FOTOKSIĄŻKI są tworzone z dbałością o każdy szczegół, przechodzą szczegółową kontrolę jakości, a w procesie produkcji pracownicy dbają o to, by Twoje wspomnienia zyskały jak najpiękniejszą oprawę.  

Obraz z dzieciństwa dla taty – sztuka odkrywania zainteresowań 

Pamiętasz, jak tata zabrał Cię pierwszy raz na wycieczkę rowerową po pięknych terenach wokół Waszego rodzinnego domu? To właśnie wtedy pierwszy raz  na Twojej drodze stanął jeż. Pamiętasz to pragnienie, by go przygarnąć i się nim zaopiekować? Piękne wspomnienie, które powraca zawsze wtedy, kiedy patrzysz na tę wyjątkową panoramę za domem i myślisz o dzieciństwie… W pamięci ojca wspomnienia z pierwszych lat Twojego życia są ciągle żywe. Podziękuj tacie za rozbudzenie w Tobie pasji do odkrywania nowych miejsc. Podaruj mu obraz ze zdjęciem krajobrazu, który rozpościera się za Waszą działką. Dobierz elegancką drewnianą ramę w czarnym kolorze, która będzie idealnie kontrastować z kolorowym kadrem. Taki obraz to osobista i gustowna dekoracja do gabinetu, salonu czy sypialni. Dla Ciebie istotny jest każdy szczegół historii, którą chcesz opowiedzieć, dlatego w CEWE do każdej fotografii podchodzi się z szacunkiem. Fotoprodukty są tworzone z dbałością o wszystkie detale – zaufaj profesjonalistom w tej branży. 

12 magicznych chwil dla babci – razem każdego dnia 

Czy w Twoim życiu babcia to osoba, na której zawsze możesz polegać? Jest cudowna i kochana, nigdy nie odmówiła wspólnej rozmowy czy pieczenia ciasteczek, a jej uśmiech zaraża? Jak fantastycznie byłoby każdego dnia być przy niej!  Zadbaj, by babcia  w Święta cieszyła się, że cała rodzina spotkała się w jednym miejscu. Podaruj jej coś więcej niż prezent –  Fotokalendarz z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Wybierz 12 fotografii i dopasuj je do poszczególnych miesięcy. W kalendarzu koniecznie musi znaleźć się kadr zrobiony na domowym balu przebierańców oraz ten, który pokazuje, jak babcia uczy Cię lepić pierogi!. Dzięki temu będzie miała Cię blisko przez cały rok. Powrót do wspomnień to świetna zabawa również dla Ciebie. A taki upominek daje możliwość, by pokazać babci, jak ważne miejsce zajmuje w Twoim życiu.

Prezent od serca dla partnera – cudowne wspólne chwile

Jakie prezenty lubisz dostawać? Upominki, które są stworzone z myślą o Tobie, zazwyczaj sprawiają, że czujesz radość, prawda? Wiesz, że bliska osoba w czasie przygotowywania prezentu kierowała się Twoimi zainteresowaniami czy rzeczami, które lubisz. Ten gest mówi,  że zajmujesz ważne miejsce w czyimś życiu. To miłe uczucie – i Ty również możesz je wywołać, obdarowując bliskich niepowtarzalnymi prezentami pod choinkę. Robisz wiele fotografii: sobie, partnerowi, rodzinie, podczas spotkań z przyjaciółmi, na wycieczkach? Rewelacyjnie będzie zebrać te wszystkie chwile w jednym miejscu i zamknąć je w eleganckim Pudełku na zdjęcia. To znakomity upominek dla partnera, mówiący: „Każda chwila z Tobą jest warta zapamiętania”.

Chwila relaksu dla cioci – nawiązanie do charakteru

A może masz w rodzinie ciocię, która zawsze zaprasza na herbatę i plotki? Te rozmowy są przezabawne i często inspirujące. Warto do tego nawiązać i podarować cioci wyjątkowy kubek emaliowany w klasycznym stylu. Możesz umieścić na nim zdjęcie lub napis, który pasuje do pasji czy zainteresowań. Ten upominek pozwoli zrelaksować się w ulubionym bujanym fotelu z herbatą lub kakao, by zadzwonić do przyjaciółki lub po prostu poczytać książkę.

Święta to wyjątkowa okazja, by wyrazić wdzięczność za to, że masz bliskich obok siebie i możesz na nich polegać. Warto podkreślić to upominkiem – pokazać za jego pomocą jak bardzo  są dla Ciebie ważni. Wybierz prezenty najwyższej jakości, które są tworzone z pasją i miłością do fotografii oraz wspomnień. W CEWE na wszystkich etapach produkcji sprawdzany jest każdy detal, by do Twoich bliskich trafiły wyjątkowe prezenty, które kryją w sobie niesamowitą opowieść. Twoją historię. 

Zamów wyjątkowe upominki na cewe.pl i w te Święta podaruj bliskim coś więcej niż prezent. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *