CEWE FOTOKSIĄŻKA kucharska

Posted on

Do naszego laboratorium zaprosiliśmy Panią Justynę Osiecką-Sułek, właścicielkę bloga kulinarnego bistromama.pl oraz autorkę CEWE FOTOKSIĄŻKI kulinarnej.  Sympatyczna blogerka jest aktywną zawodowo, młodą mamą 8-letniej Hani i 4-letniego Franka oraz, jak sama mówi, żoną mężczyzny tolerującego większość zamachów kulinarnych na jego żołądek. Gotuje potrawy szybkie i mało skomplikowane, jak to w bistro. W swoich przepisach stara się  odnaleźć nowe pomysły na stare przepisy. Mimo, że posiada wagę kuchenną, stale gotuje według miary „na szklankę” i „na oko”.  W roli głównej występowała nie tylko przesympatyczna Pani Justyna, ale również zaprojektowana przez nią CEWE FOTOKSIĄŻKA kucharska.

To pierwsza fotoksiążka w jej wykonaniu, ale już zapowiada, że nie ostatnia. W swojej fotoksiążce zamieściła ulubione przepisy swojego męża, dzieci oraz swoje. Dzieci to najbardziej wymagający klienci domowego bistro,  dlatego już teraz w głowie naszej bohaterki rysuje się plan zaprojektowania fotoksiążki kucharskiej poświęconej wyłącznie potrawom dla dzieci.

Skąd pomysł na blog kulinarny?

Pani Justyna piecze i gotuje od zawsze, ale blog kulinarny założyła dopiero 5 lat temu, po imprezie urodzinowej zorganizowanej z okazji 3 urodzin swojej córki.  Po przyjęciu okazało się, że potrawy przygotowane przez Panią Justynę występowały na fotografiach częściej niż zaproszeni goście. Nie dalej niż wieczorem tego samego dnia powstał blog, a następnego dnia zawitały na nim pierwsze dwa wpisy. Dzisiaj blog cieszy się ogromnym i stale rosnącym zainteresowaniem. Zaglądają na niego głównie młode, aktywne zawodowo mamy, które podobnie jak Pani Justyna, nie mają wiele czasu na gotowanie.

Zrób to sam

Do zaprojektowania własnej książki kulinarnej potrzebny jest program projektowy CEWE FOTOŚWIAT, teksty z przepisami, fotografie potraw oraz trochę wolnego czasu, żeby połączyć to wszystko w całość. Obsługa naszego programu projektowego jest prosta i intuicyjna, dlatego praca nad własną fotoksiążką to czysta przyjemność. Pani Justyna swoją książkę kulinarną przygotowywała głównie wieczorami, kiedy dzieci poszły już spać.

Niewątpliwe zalety fotoksiążki to jej estetyka oraz trwałość, dlatego w roli książki kucharskiej będzie cieszyła oczy przez długi czas. Taka fotoksiążka kucharska, oprócz roli sentymentalnej, pełni również funkcję użytkową na co dzień. Może do niej zajrzeć nie tylko autorka, ale również rodzina i przyjaciele, którym taką fotoksiążkę można podarować. „CEWE FOTOKSIĄŻKA to przede wszystkim ogromna pamiątka dla mnie i dla mojej rodziny. Mam nadzieję, że jeśli za kilkadziesiąt lat moją książkę wezmą do ręki dzieci oraz wnuki, będą mile wspominać swoją mamę, babcię i jej przepisy.” – mówi Pani Justyna

Pani Justyna została również bohaterką filmu, w którym dumnie prezentowała swoją CEWE FOTOKSIAŻKĘ. Szczególne podziękowania należą się cierpliwej Hani, która grzecznie towarzyszyła mamie przez cały czas wizyty i która z powodzeniem dokumentowała cały proces nagrywania materiału (oczywiście smartfonem mamy).

CEWE FOTOKSIĄŻKA to produkt estetyczny i trwały, dlatego również w roli książki kucharskiej będzie cieszył oczy przez długi czas.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najpiękniejszy sposób na zachowanie przepisów kulinarnych własnego autorstwa. Może być również doskonałą pamiątką z podróży, wesela czy uroczystości rodzinnej. To piękna, nowoczesna forma przechowywania zdjęć.

Zaprojektowanie i zamówienie CEWE FOTOKSIĄŻKI kucharskiej jest wyjątkowo proste. Wymagany jest wyłącznie program projektowy oraz trochę wolnego czasu. CEWE FOTOŚWIAT to intuicyjny program, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy tworzenia fotoksiążki.

Fotoksiążka kucharska wykonana według własnego projektu zachwyci nie tylko jej autora, ale również członków rodziny i przyjaciół. Może również stać się wyjątkowo osobistym prezentem. Pani Justyna odwiedziła laboratorium fotograficzne CEWE, gdzie od A do Z zobaczyła proces drukowania CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Więcej inspiracji fotoksiążkowych znajdziesz TUTAJ.

One Reply to “CEWE FOTOKSIĄŻKA kucharska”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *