Cytaty o miłości do CEWE FOTOKSIĄŻKI

Posted on

CEWE FOTOKSIĄŻKA to też świetny sposób, aby docenić tę najbliższą, ukochaną osobę i pokazać jej, że jest dla Ciebie ważna. Wasze wspólne zdjęcia warto upiększyć pięknymi sentencjami. Sprawdź cytaty o miłości idealne do fotoksiążki. Każda okazja jest odpowiednia, aby powiedzieć „Kocham Cię”.

Czas spędzony z ukochaną osobą jest szczególnie cenny i warto celebrować każdą wspólną chwilę, podróż, czy Wasze wspaniałe przygody. Wydarzenia ważne w Waszym życiu jak rocznice, narodziny dziecka, zaręczyny, ślub. Jest wiele ważnych momentów, które warto doceniać i czerpać z nich wiele radości. Fotoksiążka opowiadająca o Waszej relacji to idealne podsumowanie i bezcenna pamiątka. To również wyjątkowy upominek, który idealnie sprawdzi się na urodziny, rocznicę znajomości lub małżeństwa, jako prezent na Walentynki. Przygotowanie takiego prezentu dla żony z okazji rocznicy ślubu na pewno ją wzruszy. Wspólne oglądanie zdjęć może być wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu.

cytaty o miłości

Do fotoksiążki możesz dodać wyjątkowe cytaty o miłości, które jeszcze bardziej podkreślą uczucia, jakie chcesz przekazać bliskiej osobie. Możesz wybrać sentencje uwielbiane przez Twoją ukochaną osobę, lub słowa, które usłyszała od Ciebie. Poznaj nasze propozycje.

Cytaty o miłości do CEWE FOTOKSIĄŻKI

  • Zaręczyny

Jeśli właśnie się zaręczyliście i macie piękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, które chcecie utrwalić w wyjątkowej fotoksiążce, to możecie użyć sentencji, które podkreślą Waszą więź.

„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.” – Antoine de Saint-Exupéry

 „Nie wys­tar­czy po­kochać, trze­ba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i prze­nieść ją przez całe życie.” – Konstanty Ildefons Gałczyński

  • Ślub

CEWE FOTOKSIĄŻKA ślubna

Ślub to piękna chwila, w której przypieczętowujecie swoją miłość. Ten dzień jest wyjątkowy, dlatego chcemy zapamiętać każdy szczegół. Możesz utrwalić Wasze wspomnienia w fotoksiążce i dodaj romantyczne opisy w formie cytatów.

“Tylko ten, kto kocha, widzi, co jest prawdziwe w człowieku.”– Karl Jaspers

 „Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać.” – Sigrid Undset

  • Rocznica

Każdy kolejny rok razem tylko utwierdza Was w tym, że jesteście dla siebie stworzeni i zawsze możecie na siebie liczyć. Warto pokazać to na zdjęciach i przedstawić jak rozwija się Wasze uczucie. Oczywiście uroku i dodatkowych emocji dodadzą odpowiednie sentencje. Może macie swój język i powiedzenia, które są dla Was ważne?

“Udane małżeństwo zależy od dwóch rzeczy: od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą.” – Jackson Brown

CEWE FOTOKSIĄŻKA

“Miłość prawdziwa zaczyna się wówczas, gdy niczego w zamian nie oczekujesz.” – Antoine de Saint-Exupéry

“Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce.” – Dr Davis Viscott

  • Po prostu kocham!

Każda okazja jest dobra, aby powiedzieć komuś, że jest dla nas ważny, i cieszymy się z tego, że jest w naszym życiu. Niezwykle wyjątkowy wydźwięk ma również „Kocham Cię” powiedziane bez powodu. Jeśli chcesz po prostu docenić najważniejszą osobę w Twoim życiu, to to zrób i nie zwlekaj!

“Niedojrzała miłość mówi: ‘Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję’. Dojrzała miłość mówi: ‘Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham’.” –  Erich Fromm

 „Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie płynie z kochającego serca.” – Theodor Fontane

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.