Dekoracje do kuchni – dom wypełniony miłością

Posted on
dekoracje do kuchni

Kuchnia to bezapelacyjnie serce domu i jego najważniejsza część. To właśnie tam najlepiej się rozmawia, marzy i słucha historii opowiadanych przez najbliższe nam osoby. Mieszają się w niej piękne aromaty, cudowne smaki, i proste wspólne chwile podczas przygotowywania posiłków, czy jedzenia. To po prostu wyjątkowa atmosfera, którą możesz wzbogacić Twoimi ulubionymi zdjęciami.  Poznaj piękne dekoracje do kuchni.

Kuchnia to wyjątkowe miejsce, w którym uwielbiamy spędzać czas i rozmawiać, popijając ciepłą herbatę z malinami. Czy to nie tam snuje się najpiękniejsze plany na przyszłość – o podróżach, dzieciach, pasjach? Te prosty gesty jak objęcie w talii, pocałunek w policzek, chwycenie za rękę w czasie wspólnego gotowania potrafią zbliżyć Was do siebie i zadbać o Wasz dobry humor. Warto pomyśleć również o pełnej miłości aranżacji do kuchni.

Spersonalizowane dekoracje do kuchni

Kuchnia może stać się miejscem, w którym wiele się dzieje, rozmowy, gotowanie, jedzenie. Tętni życiem i często słychać w niej śmiech i dobrą muzykę. Czy Ty też gotujesz przy piosenkach z ulubionej płyty? Warto sprawić, aby klimat tego miejsca oddawały również dekoracje. Wystrój ma duży wpływ na to, jak czujemy się w danym miejscu i czy lubimy tam wracać. Czy zauważyłeś, jak często poza tym, co restauracja lub kawiarnia prezentuje w menu, zwracasz uwagę również na otoczenie? Przytulne wnętrza zawierające wiele przykuwających uwagę dodatków sprawiają, że poza przyjemnością dla podniebienia takie miejsca dostarczają także przyjemnych wrażeń oczom. W Twojej kuchni również możesz stworzyć niepowtarzalny klimat, dzięki któremu każdy z Was będzie uwielbiał tam przebywać.

dekoracje do kuchni

Jeśli uwielbiasz gotować, podobnie w kuchni możesz pochwalić się tym, jak samodzielnie wyrabiasz ciasto na pierogi czy z pasją przyprawiasz dania. Zrób sobie kilka naturalnych i swobodnych zdjęć podczas gotowania, a następnie wydrukuj je w formie CEWE Fotoplakatów lub CEWE Fotoobrazów. Taka galeria ukazująca Twój talent i rzemiosło przykuje uwagę gości i jeszcze bardziej zwiększy ich ciekawość, jakimi smakami uradujesz ich podniebienia. A Tobie pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się ze swojej pasji. Świetnym pomysłem jest również umieszczenie rodzinnego zdjęcia w formie najwyższej jakości Fotoobrazu od CEWE. Fotografia, na której czule na siebie patrzycie lub takiej, na której widać, jak wiele dla siebie znaczycie, będzie idealnym elementem wystroju Waszej kuchni. A nie brakuje w niej przecież miłości.

Piękna kuchnia – detale mają znaczenie

Dzieci uwielbiają towarzyszyć Ci w czasie gotowania. Lubią pomagać w przygotowaniu posiłków lub bawić się, rysować i opowiadać, czego nauczyły się na lekcjach. To Wasz czas, na rozmowy, żarty i rozwijanie swoich pasji. Cała rodzina razem – piękne zapachy, a każdy z domowników w ręku trzyma swój ulubiony kubek, z którego kawa, herbata lub kakao smakują najlepiej. Warto zadbać o to, żeby był tak samo wyjątkowy, jak jego właściciel. Może wykorzystasz jeden z rysunków Twojego syna i umieścisz go na kubku emaliowanym? Na pewno sprawi mu to wiele radości.

dekoracje do kuchni

Kubki z Twoimi ulubionymi zdjęciami to także świetne dekoracje do kuchni, które warto wyeksponować. Przygotuj małą półeczkę powieszoną na ścianie lub taką, którą można ustawić na blacie. Na niej możesz rozmieścić swoje ulubione naczynia.

A może by tak mieć po jednym kubku na każdy dzień tygodnia? Taka kolekcja kubków z własnymi zdjęciami będzie z pewnością intrygowała gości. Przemyśl tylko, jakie zdjęcie kojarzy Ci się z danym dniem tygodnia i zaprojektuj Twoją kolekcję.  CEWE Fotokubki mogą być też dopasowane do danej pory roku. Powitaj z nimi wiosnę, stwórz świąteczną atmosferę czy wprowadź karnawałowy luz!

Świetną ozdobą kuchni są również Fotomagnesy z Twoimi zdjęciami. To nie tylko uroczy element na lodówce, ale także sposób na wspominanie najpiękniejszych chwil. Pomyśl, jak miło byłoby Twojemu partnerowi przeczytać słodką wiadomość – „Lubię patrzeć, jak śpisz. Zjedz pyszne śniadanie” przypiętą magnesem z Waszym zdjęciem z zimowej wyprawy na narty.

fotomagnesy

Kuchnia jest sercem domu

Kuchnia jest miejscem, gdzie toczy się życie rodzinne. Przygotowywanie posiłków, wspólne jedzenie, słuchanie muzyki, żarty, rozmowy mają miejsce właśnie tam. Warto ozdobić ją pięknym kalendarzem. Taki dodatek pomoże planować każdy dzień i pamiętać o wszystkich ważnych wydarzeniach. Może zaprojektujesz Fotokalendarz od CEWE ze zdjęciami Waszego pupila? Pomyśl, jak świetnie będzie każdego miesiąca przypominać sobie ciekawe lub uroczy momenty z Waszego wspólnego życia. W końcu wniósł do Waszego życia tyle pięknych chwil i jest bohaterem wielu zabawnych anegdot.

kalendarz z kotem

Książka kucharska – ozdoba kuchni pasjonatów kulinariów

Jeśli uwielbiasz gotować, to z pewnością masz wiele własnych autorskich przepisów. Mogą to być zupełnie unikatowe receptury, ale również tajniki, dlaczego Twoja pasty smakują tak wybornie. Wszystkie swoje kulinarne tricki możesz zebrać we własnej książce kucharskiej. Możesz ją stworzyć w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI, która jest numerem jeden w swojej kategorii na Starym Kontynencie.

fotoksiążka z przepisami

Możesz wybrać ulubione potrawy twoich bliskich, popisowe potrawy, zamieścić tam wskazówki, które pomogą uzyskać odpowiednią konsystencję ciasta i dobrać do nich odpowiednie zdjęcia. Warto umieścić również listę potrzebnych produktów. Na pewno nieraz z przyjemnością zajrzysz do swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI i zainspirujesz się pomysłem na kolację z całą rodziną.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *