Dla niej i dla niego: najpiękniejsze prezenty na Walentynki

Posted on

Walentynki to piękny czas, kiedy celebrujemy miłość. To także doskonały moment, aby wyrazić to uczucie, obdarowując bliską osobę wyjątkowym prezentem. Jeżeli poszukujesz trafionego pomysłu, który będzie romantyczny i da wiele radości Twojej drugiej połówce, to postaw na samodzielnie zaprojektowany upominek ze zdjęciem. Sprawdź nasze pomysły!

Walentynkowy fotoobraz – doskonały prezent do Waszej sypialni

W tym roku podaruj prezent dla Was dwojga, który w dodatku odmieni wystrój Waszej sypialni. Prostym sposobem na to jest powieszenie w niej fotoplakatu lub fotoobrazu. Wasze wspólne zdjęcie wydrukowane w wysokiej jakości na świetnym papierze z pewnością odmieni wnętrze.

Bardzo duża liczba wariantów fotoplakatów i fotoobrazów pozwala dostosować je do niemal każdego wystroju. W rustykalnych sypialniach świetnie sprawdzą się obrazy drukowane na drewnie. Wprowadzą one naturalny klimat nawiązujący do przyrody. Zdjęcia na płótnie także doskonale uzupełnią bardziej klasyczne pomieszczenia. Rozwiązania takie jak fotoobrazy w kształcie rombów Hexxas czy wieloczęściowe świetnie nadają się do nowoczesnych sypialni. Dzięki nim można tworzyć oryginalne kompozycje, które zaskoczą drugą połówkę.

Wybierz Wasze ulubione zdjęcie i niech codziennie przypomina Wam o łączących Was uczuciach. A co powiesz na zrealizowanie wspólnej sesji? Może Twój Walentynkowy prezent powinien obejmować kartę podarunkową na romantyczną sesję we dwoje z wydrukiem w wysokiej jakości fotoobrazu lub fotoplakatu? To będzie z pewnością emocjonująca przygoda, która pozwoli spędzić więcej czasu razem i da Wam szansę na stworzenie niezapomnianej pamiątki. Może warto by wykonać sobie sensualną sesję, która będzie wprowadzała przez cały czas wyjątkową, ekscytującą atmosferę w Waszej sypialni?

CEWE Blog - co kupić na Walentynki?

Fotomagnesy i szklana kula – Wasze uczucia zawsze w zasięgu wzroku

Fotoprezenty pozwalają bawić się fotografią. Możesz przebierać w przeróżnych wariantach foto gadżetów, tak aby zaskoczyć swoją drugą połówkę. Możliwości jest naprawdę wiele. Przykładowo możesz wykorzystać fotomagnesy, aby przywiesić na lodówce miłe liściki dla drugiej połówki, które zaskoczą ją lub jego w walentynkowy poranek (a następnie będą zaskakiwać w pozostałe dni). Gadżety te dostępne są w kształcie serduszek, tak więc idealnie wpasują się w tę okazję.

Innym pomysłem może być klasyczna kula z sercami. Umieść wewnątrz Waszą wspólną fotografię i stwórz romantyczną aurę. Na zdjęcie będą „padały” drobne serduszka, podkreślające Wasze uczucia. Motyw serca możesz wykorzystać także zlecając realizację kryształowego serca. W takiej wyjątkowej oprawie umieścisz zdjęcie drugiej połówki. Gadżet ten jest pakowany w estetyczne pudełko, tak więc tworzy gotowy pomysł na prezent na Walentynki.

Na chłodne wieczory – fotokubek ze zdjęciem

Prezent na Walentynki może być zarówno praktyczny, jak i estetyczny. Najlepszym przykładem takiego upominku są oczywiście fotokubki. Dając w prezencie takie naczynie Twoja ukochana osoba będzie mogła rozpoczynać dzień od ulubionej kawy i spoglądania na portret drugiej połówki. Dodatkowo możesz ozdobić foto kubek napisem, stąd może jednocześnie stanowić wyznanie miłości. To cudowne zaczynać dzień od słowa „kocham”, nawet jeśli jeszcze nie mieszkacie ze sobą lub w pewnych okresach dzielą Was kilometry.

Szczęśliwych Walentynek!

One Reply to “Dla niej i dla niego: najpiękniejsze prezenty na Walentynki”

  1. Pingback: Pomysły na walentynkowy prezent dla niego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *