Dzień Rodzeństwa – wspólne chwile na zdjęciach

dzień rodzeństwa (4)

Choć czasami się kłócą i mają odmienne zdania, to z pewnością staną za sobą murem! Bracia i siostry to wyjątkowe towarzystwo, które wspólnie idzie przez życie od najmłodszych lat. Jeżeli masz w domu wesołe maluchy, które nie wyobrażają sobie dnia bez siebie, to z okazji Dnia Rodzeństwa przygotuj dla nich specjalną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Taki album może być też świetnym pomysłem na prezent dla dorosłego rodzeństwa – Twojej siostry lub brata.

Kiedy jest Światowy Dzień Rodzeństwa

Dzień Rodzeństwa przypada 10 kwietnia. Jest świętem szczególnie celebrowanym w niektórych stanach USA, jednakże warto je świętować także w Polsce. Chociaż początkowo święto to miało charakter jedynie lokalny w Stanach Zjednoczonych, to obecnie zaczyna być coraz bardziej popularne na całym świecie. Wszystko za sprawą mediów społecznościowych i coraz popularniejszego trendu, aby w Dzień Rodzeństwa zamieszczać na swoich profilach wspólne fotografie z braćmi i siostrami.

Popularność tego święta w szczególności rozkwita w Indiach i w Australii. Warto więc zacząć celebrować ten wyjątkowy dzień, gdyż relacje rodzeństwa tworzą wyjątkowe więzi na całe życie. To wspaniała okazja, aby powiedzieć braciom i siostrom jak wiele dla nas znaczą. To także bardzo dobry moment na to, aby przyjrzeć się własnym dzieciom i temu, jak budują swoją relację. Bracia i  siostry mogą być kimś niezastąpionym – najbliższym na świecie.

Jak świętować Dzień Rodzeństwa?

W Dzień Rodzeństwa najlepiej jest poświęcić czas siostrom i braciom. Dla dorosłego rodzeństwa, w szczególności takiego, które obecnie mieszka daleko od siebie, będzie to świetna sposobność, aby zmotywować się do spędzenia wspólnie czasu w wyjątkowy sposób. Dorośli mogą spróbować porobić wspólnie rzeczy, które uwielbiali robić w dzieciństwie. Może to być granie w gry na konsoli, wspólne układanie klocków LEGO czy rozegranie meczu piłki nożnej. Oczywiście ma to być tylko pretekst do pogadania i pośmiania się.

dzień rodzeństwa (2)

Poza aranżowaniem wspólnego czasu warto także przygotować wyjątkowy prezent. Nie przez przypadek w poprzednim akapicie pojawił się wątek zdjęć dodawanych w mediach społecznościowych. Otóż jak to bywa przy wszystkich okazjach, fotografia daje niesamowitą sposobność do wykonania wyjątkowego prezentu dla braci i sióstr. Możesz przygotować piękną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której zamieścisz Wasze wspólne zdjęcia. Więcej pomysłów jak wykorzystać taką publikację znajdziesz w dalszej części tego artykułu.

Jeżeli chcesz nauczyć swoje pociechy celebrowania Dnia Rodzeństwa to przygotuj dla nich CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która będzie pokazywała wspaniałe chwile z ich wspólnych zabaw. Szczególnie atrakcyjna formą dla najmłodszych będzie CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids. Na jej grubych, zaokrąglonych stronach zmieścisz ulubione fotografie, a ta forma albumu sprawi, że nawet bardzo małe dzieci będą mogły ją swobodnie oglądać.

Pomysły na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na Dzień Rodzeństwa

Kronika rodzeństwa

Najprostszym, ale i z pewnością najbardziej uniwersalnym i sprawiającym wiele radości jest stworzenie wspólnej kroniki rodzeństwa. W takiej CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz zamieścić Wasze ulubione, wspólne zdjęcia. Najpiękniejsze chwile wzbogacane o miłe komentarze pozwolą jeszcze raz przeżyć niezwykły czas spędzany wspólnie. Jest to bardzo uniwersalny pomysł na prezent, gdyż sprawdzi się zarówno w przypadku dorosłego już rodzeństwa, jak i dzieciaków.

CEWE FOTOKSIĄŻKA pomieści naprawdę sporą liczbę zdjęć, tak więc możesz opowiedzieć zarówno o Waszym dzieciństwie, jak i dorosłej braterskiej lub siostrzanej przyjaźni. W pierwszym przypadku możesz jeszcze raz przeżyć najbardziej niezwykłe Wasze przygody czy najbardziej szalone pomysły. Z pewnością nie raz uśmiechniecie się na myśl o tym, co razem robiliście. „Dorosłe” wspomnienia będą okazją do docenienia, że ma się osobę, na którą zawsze można liczyć i z którą świetnie spędza się razem czas.

dzień rodzeństwa (1)

W przypadku CEWE FOTOKSIĄŻKI tworzonej dla maluchów taka publikacja pomoże od najmłodszych lat uczyć ich celebrowania Dnia Rodzeństwa. Będzie to świętowanie nie tylko samej okazji, ale również łączącej ich relacji. W takiej książeczce możesz zamieścić zdjęcia pokazujące ich beztroskie harce i wspólne zabawy. Pomoże im to spojrzeć na swoją relację nieco z boku i dostrzec, że brat i siostra to wspaniały towarzysz zabaw (nawet jeśli czasami zdarza się z nimi trochę posprzeczać).

Wspólne pasje rodzeństwa

Każde rodzeństwo ma wiele wspólnych zabaw czy zainteresowań. Czasami są to dzielone pasje, takie jak przykładowo piłka nożna, szachy, sztuka czy historia, ale niekiedy chodzi po prostu o różne formy spędzania wolnego czasu. Każde rodzeństwo ma wiele wspomnień pomysłów na zabawy czy miejsc, do których lubili się udawać, aby spędzić trochę czasu poza wzrokiem rodziców.

Na Dzień Rodzeństwa możesz stworzyć CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która przypomni te wszystkie wątki. Zamieść w nich zdjęcia jak gracie w gry komputerowe, bawicie się klockami czy gracie w ulubione planszówki. W takim albumie możesz też zamieścić przypomnienie miejsc, do których się udawaliście (ulubiona dzika plaża czy baza na drzewie). Dzięki możliwości dodawania do CEWE FOTOKSIĄŻKI tekstów możesz je opisać tak, aby bracia i siostry mogli odświeżyć pamięć. 

Wspólna sesja braci i sióstr

dzieci kucharze

Dzień Rodzeństwa to także świetna okazja, aby stworzyć wspólną sesję zdjęciową. Zaproś swoich braci i siostry do wspólnej sesji zdjęciowej – stworzonej samodzielnie lub z pomocą profesjonalnego fotografa. Tak spędzony czas będzie świetną okazja do pobycia razem, wygłupiania się i stworzenia niezapomnianej pamiątki. Na koniec stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której zamieścisz te wyjątkowe fotografie. Będzie to wspaniałą pamiątka!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *