Fotoalbumy – uwiecznij swoje wspomnienia w formie zdjęć

album na zdjęcia

Życie to są tylko chwile – takie wyświechtane powiedzenie nabiera nowego znaczenia, kiedy czas zaczyna nam szybciej upływać. A może warto uwiecznić jak najwięcej ulotnych chwil w fotoalbumie? Szczególnie, że to świetna zabawa, która cieszy od procesu twórczego po trzymany w dłoniach efekt końcowy.

To nie jest zwykły album na zdjęcia…

…to coś więcej. Bo przecież każdy z nas posiada swój unikalny album na zdjęcia, w którym umieszczamy ulubione momenty z różnych okazji. Nieważne, czy są to zdjęcia z wczesnego dzieciństwa, czy te bardziej aktualne. Zwykły, wręcz klasyczny album jednak dość toporny proces tworzenie i jednak bariera dla tych, którzy niekoniecznie mają dużo zdolności manualne. Co ważniejsze, klasyczne albumy nie są trwałe – np. zdjęcia wypadają, a wygląd pozostawia wiele do życzenia. Dlatego teraz robi się fotoalbumy na komputerze lub w aplikacji mobilnej, a potem się je drukuje. Album ze zdjęciami przygotowany specjalnie dla całej rodziny? Brzmi świetnie, a jeszcze lepiej wygląda. Jego przygotowanie może zająć chwilę lub dłuższy czas – zależy to od Ciebie i Twojej wizji. Efekt ucieszy zarówno Ciebie, jak i bliskich. album na zdjęcia

Foto album to wyjątkowy prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

Dzięki takie prezentowi poczujesz, co to znaczy magia bliskości i wspomnień. Ten wzruszający podarunek nie jest tylko przedmiotem, to także… wehikuł czasu, którzy przenosi do niezapomnianych chwil rodzinnych, wakacyjnych czy po prostu do okresu, w którym Twoje dzieci były jeszcze małe (lub ukochany zwierzak). To też teleporter, który przenosi do miejsc, które fotografowało się i zwiedzało z zapartym tchem. Fotoalbum zrobiony samodzielnie to też idealny prezent na różnego rodzaju okazje – bo zawsze do okazji możesz ją dostosować. Co ciekawe, fotoalbumy nadają się też idealnie na prezent bez okazji – tak okażesz komuś uczucia lub opowiesz fotohistorię, która dawno chodziła Ci po głowie. Profesjonalnie wydrukowany fotoalbum spełnia wszystkie estetyczne wymogi, dlatego można i warto postawić go na honorowym miejscu w swoim domu – na pewno będzie najciekawszą ozdobą i skarbnicą wspomnień, emocji oraz momentów.

album na zdjęcia

Jak wybrać dobrej jakości fotoalbum?

Unikalny album ze zdjęciami, a dokładnie jego format i ilość stron trzeba jednak wybrać, a potem zacząć tworzyć – tak, aby cieszył oczy i rozgrzewał duszę. Bardzo ważna jest jakość papieru – musi być wysoka, a wybierasz z opcji matowej lub błyszczącej. Z kolei twarda oprawa i solidne zszycie albumu da nam pewność, że produkt przetrwa każde rodzinne przeglądanie i wzruszenia podczas urodzin czy świąt. Fotoalbum najwyższej jakości to w końcu sposób na zebranie rodziny i świetny pretekst snucia różnych opowieści pełnych wspomnień – fotoalbum będzie świetną ściągą, która pozwoli nie pominąć żadnej pięknej chwili.

Jakie motywy i okazje wykorzystać w fotoalbumie ze zdjęciami?

Najciekawsze inspiracje do fotoalbumów kryją się też w codziennym życiu. Najczęściej są to rodzinne imprezy i uroczystości, ale i zwykły wiosenny piknik czy zimowy spacer, też może dostarczyć nam miłych wspomnień. Oczywiście fotoalbum ślubny lub fotoalbum na chrzest, to sprawa wyjątkowa, więc nad jego tworzeniem popracujemy dłużej i bardziej dokładnie – nikt jednak nie ogranicza nas co do ilości fotoalbumów, możemy mieć ich tyle, ile pomysłów. Dla dziadków? Dla rodziców? Dla ukochanej? Z wakacji? Z portfolio fotograficznym? A może jako przedstawienie Twojego hobby? To ty decydujesz jakie zdjęcia będą w Twoim fotoalbumie i jaką historię opowiesz zdjęciami.

album na zdjęcia

Zobacz jakie możliwości tworzenia daje CEWE. Sprawdź najciekawsze inspiracje do fotoalbumów.

Więcej blogowych inspiracji fotoksiążkowych znajdziesz TUTAJ.

Prowadzący ten blog. Specjalista ds. Content Marketingu w CEWE i Fotojoker. Redaktor naczelny magazynu „Foto CEWE inspiracje”. Prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu.

Udostępnij na:

2 Replies to “Fotoalbumy – uwiecznij swoje wspomnienia w formie zdjęć”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *