Fotoalbumy – uwiecznij swoje wspomnienia w formie zdjęć

Posted on

Życie to są tylko chwile – takie wyświechtane powiedzenie nabiera nowego znaczenia, kiedy czas zaczyna nam szybciej upływać. A może warto uwiecznić jak najwięcej ulotnych chwil w fotoalbumie? Szczególnie, że to świetna zabawa, która cieszy od procesu twórczego po trzymany w dłoniach efekt końcowy.

To nie jest zwykły album na zdjęcia…

…to coś więcej. Bo przecież każdy z nas posiada swój unikalny album na zdjęcia, w którym umieszczamy ulubione momenty z różnych okazji. Nieważne, czy są to zdjęcia z wczesnego dzieciństwa, czy te bardziej aktualne. Zwykły, wręcz klasyczny album jednak dość toporny proces tworzenie i jednak bariera dla tych, którzy niekoniecznie mają dużo zdolności manualne. Co ważniejsze, klasyczne albumy nie są trwałe – np. zdjęcia wypadają, a wygląd pozostawia wiele do życzenia. Dlatego teraz robi się fotoalbumy na komputerze lub w aplikacji mobilnej, a potem się je drukuje.

Album ze zdjęciami przygotowany specjalnie dla całej rodziny? Brzmi świetnie, a jeszcze lepiej wygląda. Jego przygotowanie może zająć chwilę lub dłuższy czas – zależy to od Ciebie i Twojej wizji.

Efekt zapewne ucieszy zarówno Ciebie, jak i również Twoich najbliższych.

album na zdjęcia

Foto album z osobistymi zdjęciami to wyjątkowy prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

Dzięki takie prezentowi poczujesz, co to znaczy magia bliskości i wspomnień. Ten wzruszający podarunek nie jest tylko przedmiotem, to także… wehikuł czasu, którzy przenosi do niezapomnianych chwil rodzinnych, wakacyjnych czy po prostu do okresu, w którym Twoje dzieci były jeszcze małe (lub ukochany zwierzak). To też teleporter, który przenosi do miejsc, które fotografowało się i zwiedzało z zapartym tchem.

Fotoalbum zrobiony samodzielnie to też idealny prezent na różnego rodzaju okazje – bo zawsze do okazji możesz ją dostosować. Co ciekawe, fotoalbumy nadają się też idealnie na prezent bez okazji – tak okażesz komuś uczucia lub opowiesz foto-historię, która dawno chodziła Ci po głowie. Profesjonalnie wydrukowany fotoalbum spełnia wszystkie estetyczne wymogi, dlatego można i warto postawić go na honorowym miejscu w swoim domu – na pewno będzie najciekawszą ozdobą i skarbnicą wspomnień, emocji oraz momentów.

album na zdjęcia - Fotooksiążka ze zdjęciem wieży Eifla

Jak wybrać dobrej jakości fotoalbum?

Unikalny album ze zdjęciami, a dokładnie jego format i ilość stron trzeba jednak wybrać, a potem zacząć tworzyć – tak, aby cieszył oczy i rozgrzewał duszę. Bardzo ważna jest jakość papieru – musi być wysoka, a wybierasz z opcji matowej lub błyszczącej. Z kolei twarda oprawa i solidne zszycie albumu da nam pewność, że produkt przetrwa każde rodzinne przeglądanie i wzruszenia podczas urodzin czy świąt. Fotoalbum na zdjęcia najwyższej jakości to w końcu sposób na zebranie rodziny i świetny pretekst snucia różnych opowieści pełnych wspomnień – fotoalbum będzie świetną ściągą, która pozwoli nie pominąć żadnej pięknej chwili.

Jakie motywy i okazje wykorzystać w fotoalbumie ze zdjęciami?

Najciekawsze inspiracje do fotoalbumów kryją się też w codziennym życiu. Najczęściej są to rodzinne imprezy i uroczystości, ale i zwykły wiosenny piknik czy zimowy spacer, też może dostarczyć nam miłych wspomnień. Oczywiście fotoalbum ślubny lub fotoalbum zrobiony z okazji chrztu, to sprawa wyjątkowa, więc nad jego tworzeniem popracujemy dłużej i bardziej dokładnie. Nic jednak nie ogranicza nas co do ilości fotoalbumów, możemy mieć ich tyle, ile pomysłów. Dla dziadków? Dla rodziców?  Z wakacji? Z portfolio fotograficznym? Dla ukochanej? A może jako przedstawienie Twojego hobby? To ty decydujesz jakie zdjęcia będą w Twoim fotoalbumie i jaką historię opowiesz zdjęciami.

album na zdjęcia - rodzinne fotki w ogrodzie

Zobacz jakie możliwości tworzenia daje CEWE. Sprawdź najciekawsze inspiracje do fotoalbumów.

Więcej blogowych inspiracji fotoksiążkowych znajdziesz TUTAJ.

4 Replies to “Fotoalbumy – uwiecznij swoje wspomnienia w formie zdjęć”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *