Fotograficzne podziękowania dla rodziców, czyli wzruszenia gwarantowane 

CEWE FOTOKSIĄŻKA podziękowania dla rodziców (1)

Ślub to nie tylko najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej, ale także rodziców nowożeńców. To doskonała okazja aby podziękować im za wychowanie i wsparcie. Pięknym podsumowaniem będą wspaniałe podziękowania i prezenty, które wzruszą rodziców i pokażą im, jak bardzo są ważni. Poznaj kilka inspirujących pomysłów na podziękowania dla rodziców i wskazówek, jak je zorganizować, aby ślub i wesele byłe pełne poruszających i zapadających w pamięć chwil.

Podziękowania dla rodziców w trakcie ślubu — dlaczego warto kontynuować tę tradycję?

Ślub i wesele to czas niezapomnianych chwil i wrażeń, ale jednocześnie to także czas pewnych podsumowań. Dwójka ludzi rozpoczyna wspaniały czas wspólnej, małżeńskiej drogi, ale jednocześnie zamyka za sobą pewien rozdział w ich życiu. Rozdział, w którym w znacznym stopniu towarzyszyli rodzice. Od teraz Para Młoda będzie tworzyła własną rodzinę, mąż i żona będą stali na pierwszym miejscu, co oznacza symbolicznie czas opuszczenia domu (nawet jeśli młodzi już od dawna mieszkali razem). Nie przez przypadek mówi się, że rodzice oddają Pana Młodego i Panią Młodą pod opiekę tej drugiej osobie. 

Aby pięknie podsumować i docenić trud wychowania i wszystko to, co dotychczas rodzice zrobili dla zakochanych, Para Młoda przygotowuje podziękowania dla rodziców. Są to nie tylko wzruszające słowa, wspólny taniec czy inna forma uczczenia rodziców, ale również piękne podarki, które będą podkreślały tę chwilę. Wśród najpopularniejszych można znaleźć bukiety kwiatów, kosze ze słodyczami i różnymi drobnymi prezentami, takimi jak przykładowo kubki czy albumy ze zdjęciami. Dodatkowo Para Młoda często przygotowuje z tej okazji podziękowania w formie filmiku. 

wdzięczność rodzicom

Tradycję przygotowania podziękowań dla rodziców na wesele warto kontynuować, gdyż pozwala na docenienie roli Mamy i Taty na drodze, która doprowadziła do tego pięknego dnia. To ich wychowanie i opieka ukształtowała Panią Młodą i Pana Młodego. Dlatego właśnie mają rację, dziękując teściom za to, że dali im tak wspaniałą, ukochaną osobę. 

Personalizowane podziękowania dla rodziców w trakcie wesela — fotokubki, filmy, piosenki

W takim razie jak przygotować oryginalne podziękowania dla rodziców? Pomysłów można szukać zarówno w materialnych i niematerialnych prezentach. Najlepiej więc przygotować niezapomniane podziękowania i połączyć je z podarkami. Te pierwsze mogą przyjąć postać filmu, wspólnego tańca czy napisania i odczytania w trakcie wesela wzruszających podziękowań dla rodziców. Najpopularniejszą formą podziękowań jest wspólny taniec do piosenki, która podkreśla wdzięczność wobec rodziców lub do innego, pasującego do okazji utworu. 

Świetnym pomysłem jest stworzenie spersonalizowanych fotoprezetów. Upominek taki jak przykładowo CEWE Fotokubki będą mogły codziennie przypominać o tych wzruszających chwilach. Będą powodem do dumy dla rodziców, każdego dnia, gdy sięgną oni po ulubioną kawę czy herbatę. W dniu ślubu czy wesela można wręczyć im takie naczynia z własnymi fotografiami wraz z ciekawymi herbatami i kawami. 

odziękowania dla rodziców (2)

Na takim CEWE Fotokubku możecie umieścić wspólne zdjęcie wraz z podziękowaniami. Z łatwością na naczyniu umieścicie krótki tekst podziękowań (czasami wystarczy samo słowo „dziękujemy” i data ślubu), wykorzystując dostępne podczas projektowania ciekawe i estetyczne kroje pisma. Możecie też zaskoczyć rodziców CEWE Fotokubkiem magicznym. Standardowo jest on czarny, ale gdy naleje się do środka gorącego napoju, to w magiczny sposób odsłania ukrytą fotografię. W połączeniu z kreatywnymi podziękowaniami dla rodziców będzie to z pewnością dużą niespodzianką. 

Jak zaskoczyć rodziców podziękowaniami?

W poprzednim akapicie pojawił się pomysł na podziękowania dla rodziców, których ich zaskoczy. Poza magicznym kubkiem z własnym nadrukiem możecie także przygotować wiele innych oryginalnych pomysłów, które będą przemiłą niespodzianką. Poniżej przedstawiamy krótką listę.

  • Przed ślubem przygotujcie wzruszający tekst podziękowań. Chodzi o proste słowa, które będą jednak wyrażały Wasze uczucia. To co płynie prosto z serca będzie z pewnością najbardziej wzruszające. 
  • Film z podziękowaniami dla rodziców – jeśli korzystacie z usługi profesjonalnego filmowca, która ma uwiecznić Wasz ślub i wesele, to prawdopodobnie może pomóc Wam w stworzeniu takie weselnego klipu. Oczywiście świetnym wyjściem będzie także samodzielnie przygotowane wideo. Podobnie jak w przypadku tekstu prosty pomysł, przy którym będziecie mieć wiele świetnej zabawy będzie najlepszy.
  • Pokaz slajdów z zdjęciami rodzinnymi – magiczny wieczór wesela będzie niesamowitą okazją do powspominania wspólnych chwil. W szczególności rodzice wzruszą się, mogąc oglądać swoje dzieci, jak były małe. Gościom weselnym warto pokazać, jakimi urwisami byliście niegdyś. 
  • Kosz z prezentami dla rodziców. Do niego możecie włożyć różne pamiątkowe podarki, takie jak CEWE Fotokubki, CEWE Fotogadżety, puzzle z własnym zdjęciem czy odbitki zdjęć. 
  • Album fotograficzny z podziękowaniami. Wykorzystajcie do tego CEWE Fotoksiążkę i połączcie oryginalny tekst podziękowań z Waszymi fotografiami. 
  • Pięknym podkreśleniem podziękowań dla rodziców będzie bukiet cudownych kwiatów. Mogą to być także rośliny doniczkowe, które będą pozwalały wracać do tego magicznego wieczoru jeszcze przez długi czas. 
  • CEWE Fotokartki – niezależnie od tego, jakie przygotujecie życzenia, warto je zapisać na personalizowanych CEWE Fotokartkach. Te oryginalne kartki można przygotować tak, aby były jedyne w swoim rodzaju. 

Aby zaskoczyć rodziców podziękowaniami ślubnymi warto przygotować je w tajemnicy. Podczas wesela można poprosić ich w pewnym momencie na środek sali i następnie zrealizować wszystkie pomysły. Wspólny taniec, pokaz slajdów lub odczytanie życzeń (albo wszystkie te elementy wykonane wspólnie) połączone z wręczeniem przygotowanego prezentu będzie z pewnością ogromnym zaskoczeniem. Chociaż podziękowania dla rodziców to popularna tradycja,  to rodzice często i tak są niewypowiedzianie wzruszeni i mile zaskoczeni, że ich dzieci przygotowały coś takiego specjalnie z myślą o nich. 

Bukiety dla rodziców — czy to dobry pomysł?

Kwiaty to zawsze piękny pomysł na podziękowania dla rodziców. Możecie wybrać kwiaty cięte lub doniczkowe, albo połączyć je razem w pięknym koszu kwiatów. Dobra florystką z pewnością stworzy dla Was zachwycającą kompozycję. W przypadku roślin doniczkowych możliwe będzie wręczenie takich gatunków, które jeszcze przez wiele lat będą zdobiły mieszkanie rodziców. Kto wie może ich szczepki będą przechodziły z pokolenia na pokolenie, a Wy rozpoczniecie tradycję wręczania rośliny, która pochodzi od tej danej w dniu Waszego Ślubu? 

podziękowania dla rodziców (5)

Niezależnie od tego jakie kwiaty znajdą się w Waszym prezencie dla rodziców, warto włożyć do niego samodzielnie przygotowaną CEWE Fotokartkę. Uruchom aplikację CEWE bądź kreator online i rozpocznij projektowanie kartki, która będzie idealnie pasowała do Waszych rodziców, do Was, do motywu Waszego ślubu i do Waszego pomysłu na podziękowania. Macie pełną swobodę, a w dodatku możecie z łatwością skorzystać z wielu gotowych szablonów ślubnych. Lub dowolnie je modyfikować. 

Kosze prezentowe jako upominek dla rodziców. Co powinno się w nich znaleźć?

Kosze prezentowe to obok bukietu jeden z najpopularniejszych pomysłów na podziękowania dla rodziców na wesele. Wkłada się do nich przede wszystkim słodycze, herbaty, kawy, dobry alkohol ale również prezenty takie jak kubki z własnymi nadrukami czy inne fotogadżety. Dzięki temu dajecie rodzicom coś, co umili im czas po ślubie i pozwoli jeszcze przez jakiś czas się rozpieszczać i celebrować ten niesamowity czas, a jednocześnie umieszczacie w nim przedmioty, które będą pamiątkami na lata. 

Możecie przygotować wspólny kosz dla rodziców lub coś specjalnie dla Mamy i specjalnie dla Taty. Niezależnie od tego, jaką formę wręczenia podziękowań dla rodziców przyjmiecie, z łatwością znajdziecie pomysły na prezenty. Do takiego kosza możecie włożyć przykładowo kubek do kawy Latte dla Mamy i kubek emaliowany dla Taty. Umieszczając na nim Wasze wspólne zdjęcie (przykładowo z sesji narzeczeńskiej) czy zdjęcie z rodzicami (możecie wybrać Wasze ulubione z archiwum – nawet z dziecięcych lat) każdorazowo, gdy będą oni sięgali po ulubiony napój, będą mogli wspominać Ślub i cieszyć się Waszą miłością. 

W koszu z kreatywnymi podziękowaniami dla rodziców zmieścicie także różne tekstylia. Możecie połączyć słodycze i inne smakołyki z personalizowanymi poduszkami, koszulkami, torbami czy poszewkami na poduszkę z własnym zdjęciem. Dla Mamy lub Taty, którzy uwielbiają gotować miłą niespodzianką będzie fartuch szefa kuchni z ulubionym zdjęciem. Oczywiście każdy z tak przygotowanych ubrań czy ozdób do mieszkania może mieć dopasowane do okazji fotografie i tekst z podziękowaniami. 

Jaki utwór wybrać na podziękowanie dla rodziców?

Chyba nie ma bardziej popularnego utworu na podziękowania dla rodziców niż piosenka Urszuli Sipińskiej – Cudownych rodziców mam. Rzeczywiście jest to piękny utwór, który cudownie podkreśla uczucia wobec rodziców. Wspólny taniec do tej piosenki z rodzicami będzie z pewnością niezapomnianą formą wyrażenia wobec nich wdzięczności. 

Oczywiście szukając utworu możesz postawić także na nietypowe podziękowania dla rodziców. Mogą to być humorystyczne piosenki czy po prostu szlagiery z czasów młodości Mamy i Taty. Może to też być piosenka, którą uwielbialiście, gdy byliście mali lub często śpiewaliście z rodzicami podczas wycieczek samochodowych. Poszukajcie idealnie pasującego utworu – jego wybieranie będzie z pewnością miłym przypomnieniem wielu dawno niesłyszanych nut. 

Fotoksiążki i albumy jako podziękowania dla rodziców — wzruszający upominek

Pewnym i zawsze trafionym pomysłem na podziękowania dla rodziców będzie album fotograficzny. Możecie w nim zamieścić specjalnie przygotowaną na tę okazję fotografie, które będą korespondowały z tekstem podziękowań. Może to być także album ze zdjęciami z Waszego dzieciństwa lub ukazujący Waszą drogę do dorosłości. Wyjątkowym pomysłem będzie także album z Waszymi wspólnymi zdjęciami z okresu bycia poznawania, bycia parę i narzeczeństwa. 

Niezależnie od tego, jaki będziecie mieli pomysł na album fotograficzny dla rodziców przygotujcie go w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Taka publikacja zapewni Wam jakość, na której Wam zależy przygotowując nowoczesne podziękowania dla rodziców. Co więcej możecie zaprojektować ją w dowolny sposób, tak więc z pewnością dopasujecie ją do Waszego pomysłu. CEWE FOTOKSIĄŻKA może nawiązywać do zainteresowań rodziców, Waszych ulubionych motywów z dzieciństwa czy ogólnie być utrzymana w ślubnej stylistyce. Wewnątrz możesz wykorzystać świetnie dopasowane i starannie wyselekcjonowane kroje pisma a także ogromną bibliotekę clip artów. 

Możecie także przygotować oryginalne albumu fotograficzne z wysokiej jakości odbitkami. Skorzystajcie z usług CEWE, aby zdigitalizować Wasze archiwalne zdjęcia i wykorzystać je w CEWE FOTOKSIĄŻCE czy tradycyjnym albumie z wydrukami. Bawcie się fotografiami i stwórzcie prezenty, które będą zajmowały zaszczytne miejsca na półkach rodziców. Z pewnością z chęcią będą po nie sięgali. Podziękowania zostaną z nimi na długo, przywołując nie tylko ten magiczny dzień ślubu i wesela, ale również Waszą wspólną drogę. 

Kiedy wręczać prezenty dla rodziców podczas wesela?

Zastanawiasz się kiedy wręczyć prezenty dla rodziców podczas wesela? Oto kilka wskazówek.

  • po pierwszym tańcu,
  • po oczepinach,
  • przed lub po podaniu tortu weselnego.   

Są to najczęściej wybierane momenty każdego wesela na podziękowania dla rodziców. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać zupełnie inny moment, który będzie pasował do pomysłu i formy prezentu dla rodziców. Możliwe, że zaplanujecie coś, co chcecie pokazać na świeżym powietrzu, stąd będzie Wam być może zależało na zorganizowaniu podziękowań jak jeszcze będzie jasno. A może będzie zupełnie na odwrót – podziękowania będą świetnie wyglądały na zewnątrz, jednakże przy świetle latarni i świec? 

Warto być elastycznym i decydując się, kiedy będą podziękowania dla rodziców, wybierać moment pasujący do Waszego wesela. Każda uroczystość ma nieco inny przebieg i odmienne formy, tak więc warto być pod tym względem elastycznym. Możliwe jest także, iż Wasi rodzice mogą woleć otrzymać podziękowania jeszcze w domu Panny Młodej. Wtedy wykorzystajcie moment błogosławieństwa lub po prostu czas przed wyjazdem do urzędu lub kościoła. Takie podziękowania dla rodziców w rodzinnym gronie będą równie wspaniałe, jak te na sali weselnej. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *