Fotokalendarz jako magazyn na wspomnienia z wakacji

Posted on

Każdy z nas ma w swoim życiu szeroką paletę wspomnień, szczególnie dużo gromadzimy ich podczas wakacji. Do większości takich momentów z nich chcielibyśmy wrócić, ale często jest na to zbyt późno, bo znikają nam w gąszczu innych fotografii. Dlatego uwiecznia swoje najpiękniejsze wspomnienia za pomocą aparatu, a potem wybieraj najlepsze zdjęcia, które znajdą się w Twoim fotokalendarzu.

Dlaczego warto chwytać ulotne chwile?

Chwile, jak wiadomo, trwają czasami ułamki sekund i ciężko je zarejestrować. Oczywiście jest to możliwe , dzięki aparatom fotograficznym – nie ma więc problemu z uchwyceniem chwili. W ten sposób można je uwiecznić i pokazać w innych formach – chociażby na papierze, który jednak zawsze lepiej wygląda niż zdjęcia na ekranie komputera.  Wspomnienia utrwalonego za pomocą fotokalendarza już nie zapomnisz, bo będzie cieszyć cie na co dzień. Doświadczysz na nowo tych wszystkich uczuć, które towarzyszyły ci tamtego, wybranego i ważnego przez ciebie dnia wakacyjnego czasu.

foto album z wakacji

Podróżne, urlop, a może wakacyjna miłość?

Motywów jest tyle, pomysłów również, ale Fotoalbum z wakacji to zawsze szczególna sprawa, nawet jeśli na urlopie było się już jakiś czas temu i po powrocie do pracy zdążył nam się nie co zatrzeć w pamięci. Dlatego kalendarz ze zdjęć, który jest nie tylko ozdobą, ale ciekawym prezentem dla kogoś, jak i dekoracją dla nas samych. Spoglądając na wakacyjne zdjęcia obudzimy pozytywne uczucia z wyjazdu i lepiej poradzimy sobie z natłokiem codzienności. Poza tym, lepiej będzie się nam odliczać do urlopu czy kolejnych wakacji. W takim kalendarzu, a właściwie fotokalendarzu, można prezentować wszystkie szczęśliwe chwile, które zawsze podnoszą na duchu i nierzadko pozwalają wytrwać do następnego wolnego. Kalendarz podróżniczy z panoramą jest jedną z form kalendarza, które warto mieć w swoim domu. Zadziwia estetyką, wprawia w przyjemną melancholię i jak typowy kalendarz pomaga pamiętać o ważnych datach.

kalendarz ze zdjęć

Sam decydujesz i kreujesz

To ty jesteś twórcą niepowtarzalnej pamiątki po wakacjach, rodzinnych uroczystościach czy po weekendowych wypadach „za miasto”. To nie ktoś inny, a ty kreujesz kalendarz ze zdjęć, który zawiśnie u ciebie w domu lub w domu najbliżej rodziny. Jesteś w stanie podarować im jedną z piękniejszych, wyjątkowych pamiątek, które wykonałeś z sercem, a potem możesz ją z dumą prezentować. Jeśli w Twojej głowie pojawił się pomysł na Kalendarz ścienny z własnym zdjęciem, to z pewnością warto sięgać po większe formaty, czyli np. kalendarz ścienny XXL.

Fotokalendarz – inspirujący prezent dla bliskich

Kalendarz naścienny z podróży czy z innego wyjazdu stanie się też inspiracją, która będzie Cie motywować na co dzień. To coś więcej niż przedmiot, to Twoje pozytywne uczucia i wspomnienia ubrane w formę zdjęć. Cieszą oczy, cieszą duszę i porządkują codzienność. Ważne też, że możesz wybrać dowolny miesiąc początkowy. Nie musisz czekać z projektem kalendarza do końca roku – niezależnie kiedy go zrobisz, zawsze będzie ważny przez kolejne 12 miesięcy. Pokaż bliskim i sobie, że wakacje były świetne – przywołuj przyjemne wspomnienia i dziel się nimi, z kim chcesz.

kalendarz naścienny z podróży

Zobacz jakie fotokalendarze proponuje CEWE – pomysły są Twoje, my pozwalamy je realizować.

Więcej wpisów na temat fotokalendarzy znajdziesz Tutaj.

One Reply to “Fotokalendarz jako magazyn na wspomnienia z wakacji”

  1. Od ponad dwóch lat jak jeżdżę dłuższe trasy na rowerze to zabieram kamerkę sportową co mam z W9.1 z lamaxa, nawet nie jako zabezpieczenie, rejestrator jazdy, ale często trafią się urokliwe chwile, które trudno na rowerze nagle uchwycić o ile ma się priorytet na wykonaniu trasy, czasie itd. Fajnie jest mieć wspomnienia, zwłaszcza jak pokonujemy jakieś bariery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *