Fotoksiążka na 80 urodziny – pomysł na prezent

fotoksiążka na 80 urodziny (1)
Okrągłe urodziny to szczególna okazja, aby zrobić wyjątkowy prezent! A jeśli jest to 80-ta rocznica urodzin, to tym bardziej warto stworzyć coś wyjątkowego. Jeżeli poszukujesz pomysłu na prezent z okazji 80-tych urodzin, to postaw na fotografię. Poznaj kilka pomysłów na prezent – w roli głównej fotoksiążka na 80 urodziny! 

Gdy tegoroczni osiemdziesiąt latkowie przychodzili na świat, ten był zupełnie inny. Era cyfrowa była jedynie w sferze marzeń najbardziej śmiałych futurologów, człowiek nie wysłał w kosmos nawet pierwszej rakiety, a wiele wynalazków, które dziś należą do naszej codzienności, miało być dopiero wynalezionych. Wiele więc zmieniło się przez te osiemdziesiąt lat, tak więc nic dziwnego, że jest o czym opowiadać za pomocą fotografii. I celebrując te 80-te urodziny zdecydowanie jest co świętować. Poznaj więc kilka pomysłów na prezent w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI z okazji 80-tych urodzin.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla seniora – pomysły na prezent

Cofnijmy się kilkadziesiąt lat wstecz

Okrągłe, 80-te urodziny to niebywały jubileusz. Każdy celebrujący ten dzień zapewne z chęcią cofnie się o niemal wiek wstecz i przypomni sobie swoje młode lata. W tym celu warto jak zwykle sięgnąć po fotografię.
Chociaż obecni 80-latkowie pewnie nie dysponują tyloma zdjęciami ze swej młodości, iloma współcześni młodzi ludzie, to zapewne i tak mają bardzo ciekawe archiwum. Warto do niego zajrzeć i wybrać kadry, które teraz będą stanowiły niesłychaną podróż w czasie. Nostalgia, która będzie temu towarzyszyła, zapewne wywoła jednocześnie wzruszenia i uśmiechy.
Jeśli archiwum 80-latka lub 80-latki, do którego udało Ci się dotrzeć, zawiera tylko kilka fotografii, to wciąż możesz pozostać przy pomyśle stworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI. Wystarczy skorzystać z wariantu CEWE FOTOKSIĄŻKI Pure, które w wyjątkowy sposób podkreśli każdą z fotografii. Minimalistyczna, estetyczna forma stworzy świetną przestrzeń dla wyeksponowania archiwalnych zdjęć minionych czasów.
Osiemdziesiąt lat to naprawdę długi okres. Warto więc wykonać album, który będzie zabierał oglądających 70, 60, 50, 40 czy 30 lat wstecz. Wciąż to będą przecież sentymentalne podróże do już odległych dni. Fotografia pomoże je na nowo ożywić. Z pewnością przy takim czasowym przekroju kolekcja fotografii będzie ogromna. CEWE FOTOKSIĄŻKA jest w stanie pomieścić wszystkie najcudowniejsze chwile. Nawet jeśli były gromadzone przez 80 lat.
fotoksiążka na 80 urodziny (4)

Duże formaty dla starszych osób

CEWE FOTOKSIĄŻKI mogą być wydrukowane w dużych formatach XXL, które będą bardziej przystępne dla 80-latków. Ułatwiają one oglądanie nawet osobom, które mają już nieco mniej sprawny wzrok. Dzięki dużym rozkładówkom zdjęcia zachowują wyjątkową szczegółowość, umożliwiając cieszenie się różnymi detalami fotografii. Takie CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz wybierać w formacie panoramicznym lub portretowym – w zależności od tego, jakie zdjęcia chcesz w niej zgromadzić.

Elegancka CEWE FOTOKSIĄŻKA dla eleganckich 80-latków

Starsze pokolenie często lubi szyk i elegancję. Aby wpasować się w ich gusta, warto zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ozdobioną okładką płócienną Premium. Łączy ona w sobie klasyczny styl i wyjątkową elegancję. Będzie to naprawdę świetnie prezentujący się prezent, który podkreśli podniosłość tego okrągłego jubileuszu. Elegancki styl możesz podkreślić także oprawą z elementami z uszlachetnieniami. Będą świetnie pasowały do 80-letniego gentlemana lub 80-letniej damy.
80 urodziny

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla nowoczesnych 80-latków

Tworząc CEWE FOTOKSIĄŻKĘ możesz postawić na klasykę lub coś zgoła odmiennego. Jeśli obdarowywany przez Ciebie 80-latek lub 80-latka są cały czas na bieżąco z nowinkami technologicznymi, to zaprojektuj swój album z nowoczesnymi elementami. Możesz w niej umieścić filmy wideo, które będą uruchamiały się po najechaniu aparatem smartfona na specjalny kod QR.
Film wideo wyświetlający się na ekranie smartfona (przykładowo z życzeniami w formie filmu) będzie ciekawym urozmaiceniem i miłą niespodzianką dla 80-latków zafascynowanych współczesną technologią. Nawet jeśli nie posługują się nią specjalnie na co dzień, z pewnością będą zaciekawieni tym, jak tradycyjne książki mogą wzbogacać media cyfrowe. To, co było nie do pomyślenia za czasów ich młodości, na ich oczach stanie się prawdą!

Stwórz własną kronikę z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ

fotoksiążka na 80 urodziny (2)
CEWE FOTOKSIĄŻKA daje Ci nieograniczone możliwości projektowania i tworzenia własnych publikacji. Możesz nie tylko stworzyć wymarzony album rodzinny, ale w zasadzie dowolną publikację. Może to być także Twoja własna książka. W przypadku prezentu na 80-te urodziny może to być kronika 1941 roku lub lat młodości jubilatów.
W CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz zamieszczać zarówno fotografie, jak i teksty czy elementy graficzne. To pozwala na zabawę w projektanta książkę i wydawcę. Przygotuj więc kronikę, która będzie zawierała najważniejsze wydarzenia z młodości jubilatów. Wewnątrz możesz zamieścić fotografie z rodzinnego archiwum i zdjęcia obdarowywanego 80-latka lub 80-latki. Dzięki temu z łatwością przypomną sobie, co robili w czasie, gdy działy się ważne rzeczy na świecie. Często też będzie zaskoczeni, jak zmieniał się świat na oczach jubilatów.
Szukasz bardziej klasycznych rozwiązań? W CEWE możesz stworzyć kreatywne kartki urodzinowe z życzeniami i zdjęciem na kilka sposobów. Wydrukuj karki urodzinowe z własnym zdjęciem już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *