Fotoksiążka z wakacji

Czas czytania: 3 minuty

Wakacje to wyjątkowy i niezapomniany czas! Warto do niego wracać jak najczęściej i pielęgnować piękne wspomnienia, zgromadzone podczas słonecznych, pełnych zabawy i relaksu dni. Z pewnością pomoże w tym CEWE FOTOKSIĄŻKA! Zaprojektujcie znakomity album z wakacji i cieszcie się latem przez cały rok. W tym artykule znajdziecie wskazówki i informacje na temat tego, jak przygotować taką publikację, a także kilka projektowych inspiracji.

Fotoksiążka z wakacji – jak ją zaprojektować

Tworzenie fotoksiążek – niezależnie od ich tematyki – jest niezwykle proste. Nie potrzeba do tego żadnej specjalistycznej wiedzy czy umiejętności graficznych. Program projektowy CEWE FOTOŚWIAT ma niezwykle przyjazny interfejs, który przeprowadzi Was przez cały proces tworzenia i zamawiania Waszego albumu. Aplikacja dostępna jest na komputery i urządzenia mobilne z systemami Windows, macOS, Linux, Android i iOS, co sprawia, że możecie jej używać na niemal dowolnym sprzęcie. Jeżeli chcecie, możecie zacząć tworzenie jej już na wakacjach.

Oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT pozwala wybrać jeden z wielu dostępnych formatów fotoksiążki. Lista jest naprawdę długa – od miniaturowych formatów do dużych publikacji XXL. Możecie także wybrać jeden z niestandardowych formatów, np. panoramiczny. Gdy już tego dokonacie pozostaje jedynie zaprojektowanie i zamówienie albumu fotograficznego.

CEWE FOTOŚWIAT udostępnia bardzo ciekawą funkcję – Asystenta CEWE FOTOKSIĄŻKI. W trybie tym aplikacja może automatycznie wybrać i ułożyć zdjęcia, wykorzystując do tego gotowe szablony. Rozwiązanie to w niezwykły sposób przyspiesza tworzenie książki fotograficznej, co będzie szczególnie pomocne w trakcie realizowania wakacyjnej fotoksiążki. Oczywiście w każdej chwili możecie zaingerować w projekt i wprowadzać własne zmiany. Niemniej funkcja asystenta pozwala na stworzenie bazowego, wyjściowego projektu, omijając konieczność samodzielnego przeciągania i upuszczania poszczególnych zdjęć.

Wśród ułatwień oferowanych przez aplikację CEWE FOTOŚWIAT można jeszcze wymienić m.in. zestaw gotowych motywów. Stosując taki szablon możecie od razu dostosować wygląd Waszej publikacji do okoliczności. Oczywiście na długiej liście szablonów znajdują się również te wakacyjne. Z takim gotowym układem z pewnością uda Wam się oddać wyjątkowy klimat wakacji.

Program CEWE FOTOŚWIAT udostępnia szereg funkcji, które umożliwiają Wam realizowanie niemal każdego pomysłu. Przede wszystkim możecie skorzystać z obszernej kolekcji clipartów, teł, ramek i ozdobników. Co więcej, program oferuje różnorodne kroje pisma. Napisami i komentarzami możecie uzupełnić opowiadaną za pomocą obrazów historię. Ta funkcja w szczególności przyda się podczas projektowania fotoksiążki z wakacji, gdzie często konieczne jest podpisanie danego miejsca tak, aby po latach wciąż pamiętać, gdzie się wykonało dane zdjęcie.

Pomysły na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z wakacji

Różnorodne formaty fotoksiążek, dostępne papiery i okładki, a także wszechstronność oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT pozwalają na stworzenie unikatowych projektów. Uruchomcie wyobraźnię i kreatywność, aby utrwalić najpiękniejsze wspomnienia w niepowtarzalnej formie. Albumy możecie dostosować do różnorodnych sposobów spędzania urlopu, niezależnie czy pociągają Was ekstremalne przygody czy leniwy wypoczynek nad jeziorem. W każdym przypadku taka publikacja pozwoli ukazać Wasze fotografie w zupełnie nowy sposób.

Tak jak zostało to wspomniane w pierwszej części artykułu, CEWE FOTOKSIĄŻKI dostępne są w różnorodnych formatach. Miniaturowe książeczki mogą posłużyć do zaprojektowania albumu dla pociechy. Przydadzą się, gdy dziecko wróci z wakacji i będzie potrzebowało czegoś na poprawienie humoru. Możliwość powrotu do ulubionych miejsc czy momentów, które szczególnie zapadły w pamięć z pewnością doda otuchy i umili czas do następnego wyjazdu.

Panoramiczne fotoksiążki XXL sprawdzą się podczas tworzenia publikacji z wyjazdu w góry. W szczególności jeśli Wasze wakacje stanowią jednocześnie fotograficzną eskapadę. Dzięki temu możecie stworzyć nie tylko zachwycającą pamiątkę z urlopu, ale również imponujące portfolio. Formaty panoramiczne dostępne są nie tylko w rozmiarze XXL, ale również np. kieszonkowym.

Fotoksiążka może posłużyć także do stworzenia prawdziwej baśni o wakacjach. W przypadku tworzenia albumu dla dzieci można wprowadzić do niej trochę fikcji i elementów z bajek. W zasadzie czemu by nie zastosować takiego rozwiązania w albumach dla starszych członków rodziny? Lato to czas beztroski i zabawy, tak więc warto przenieść tego ducha do książki fotograficznej. Szeroki wybór krojów pisma i możliwość dodawania obrazków oraz clipartów z pewnością pomoże zrealizować każdy, nawet najbardziej szalony pomysł.

Dodaj komentarz