Fotoobrazy do domu – udekoruj swoje ściany

fotoobrazy do domu

Po powrocie z cudownego urlopu wciąż możesz cieszyć się jego niezapomnianą atmosferą, beztroską i relaksem. Wystarczy, że wydrukujesz ulubione zdjęcie z wakacji w formie CEWE Fotoobrazu lub CEWE Fotoplakatu. W Twoim salonie, sypialni, kuchni lub dowolnym, innym pomieszczeniu na cały rok zagości lato!

Dlaczego warto drukować zdjęcia z wakacji na ścianę?

Po powrocie z wakacji wciąż trwa w nas ta niezastąpiona atmosfera beztroskich dni spędzanych nad morzem, nad jeziorem lub w górach. Po zakończonym urlopie dużo łatwiej jest wrócić do pracy i innych obowiązków, gdy można cieszyć się pięknymi zdjęciami, na których udało się uchwycić tamten klimat. Niezależnie od tego gdzie spędzasz swój urlop, fotografie pozwalają cieszyć się nim przez cały rok.

Aby jeszcze łatwiej zachować wakacyjny luz i nastrój, wydrukuj CEWE Fotoplakaty i CEWE Fotoobrazy. Takie wielkoformatowe wydruki z wakacji wspaniale udekorują Twoje wnętrza. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i relaksuj się, oglądając najpiękniejszy moment Waszego urlopu. Może to być nadmorski krajobraz, Wasze rodzinne zdjęcie na szczycie góry czy piękny zachód Słońca nad jeziorem. Świetnym pomysłem jest także wydrukowanie niezapomnianej architektury wakacyjnych kurortów czy popularnych turystycznych miast. 

Wakacyjny klimat w każdym pomieszczeniu — Fotoobrazy do domu

CEWE Fotoplakaty i CEWE Fotoobrazy dopasujesz do każdego wnętrza. Po prostu wybierz ulubione fotografie z wakacji i baw się, tworząc swoją własną, prywatną mini galerię zdjęć z urlopu. Dzięki szerokiej ofercie różnych wariantów wydruków z pewnością dopasujesz obrazy do charakteru wnętrza czy jego wystroju. W dalszej części artykułu znajdziesz więcej ciekawych pomysłów na wydrukowanie zdjęcia z wakacji.

Drukowanie zdjęć z wakacji pozwoli Ci cieszyć się najlepszymi momentami wczasów każdego dnia przez cały rok. To wspaniałe móc wracać do tej beztroski leżąc na kanapie we własnym salonie. Wieszając ulubioną fotografię z wakacyjnego wyjazdu w sypialni, możesz witać i żegnać każdy dzień pięknymi wspomnieniami z nad morza, znad jeziora czy z górskiego szlaku. Nawet jeśli lubisz spędzać wakacje, zwiedzając ulice różnych miast, to zachwycająca architektura z pewnością stanie się inspirującym dodatkiem do wnętrza, który jednocześnie będzie przywoływał relaksujące skojarzenia.

Kilka pomysłów na wykorzystanie zdjęć z wakacji 

Oferta CEWE Fotoplakatów i CEWE Fotoobrazów jest naprawdę szeroka, stąd z łatwością możesz realizować swoje wszystkie pomysły na zaprezentowanie na ścianach zdjęć z wakacji. Baw się różnymi formatami i wymiarami wydruków. Zajrzyj do poniższych pomysłów, aby znaleźć inspirujące propozycje i odkryć możliwości CEWE Fotoplakatów i CEWE Fotoobrazów. Niech wakacje trwają w Twoich wnętrzach przez cały rok!

Zdjęcia z wakacji na łonie natury — plakat z listwą lub na drewnie

fotoobrazy do domu

Jeśli spędziliście wakacje na kempingu lub pod namiotem to świetnym ich podsumowaniem będzie stworzenie wydruku w formie plakatu z listwą. Estetyczne, naturalne materiały już same w sobie budzą przyjemne skojarzenia z przyrodą, a w połączeniu ze zdjęciami z urlopu spędzonego na łonie natury będą tworzyły unikatowy relaksujący klimat przez cały rok. Powieś taką fotografię w salonie i stwórz własną oazę lub wykorzystaj go w salonie, aby codziennie zasypiać odprężonym.

Inną ciekawą alternatywą dla pasjonatów wakacji na łonie natury i w dziczy są zdjęcia na drewnie. Jeśli uwielbiasz długie marsze po górskich szlakach czy wzdłuż morskiego wybrzeża, to z pewnością przywiezione z takiego wypadu fotografie będą doskonale prezentować się na fotografii wydrukowanej na drewnie. To świetny dodatek do każdego wnętrza — przede wszystkim utrzymanego w naturalnej stylistyce. 

Kafelki hexxas — wakacje w nowoczesnym wnętrzu

Kafelki hexxas to oryginalny i designerski sposób na zapisanie wspomnień z wakacji. Te sześciokątne płytki doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Jeśli lubisz takie dodatki i jednocześnie chcesz każdego dnia wracać do świetnych momentów z wakacyjnego urlopu, to koniecznie przygotuj taką futurystyczną galerię. Takie kafelki hexxas będą w szczególności świetnie prezentować się jeśli spędzaliście wakacje w dużym, słynnym mieście. Architektura stolic świata czy nawet mniej znane budynki, ale o ciekawej formie, odnajdą się na nich bezkonkurencyjnie. 

hexxas z wakacji

Marynistyczny klimat dzięki CEWE Fotoobrazom

Fotoobraz na płótnie i nadmorski krajobraz to połączenie idealne. Klasyczny marynistyczny obraz będzie doskonale podkreślany przez płócienny podkład stanowiący bazę dla tego rodzaju wydruków wielkoformatowych. Jeśli oprawisz go dodatkowo w ramę, będzie wyglądał jak prawdziwe dzieło sztuki — stworzone z Twoich najlepszych, wakacyjnych wspomnień. 

Wspomnienia z wakacji w Twojej kuchni

CEWE Fotoplakaty i CEWE Fotoobrazy prezentują się doskonale w każdym wnętrzu — nie inaczej jest w przypadku kuchni. Świetnym pomysłem jest zaprojektowanie zdjęcia za szkłem akrylowym, który zawiśnie w Twojej kuchni. Wykorzystaj do tego fotografie przywiezione z urlopu, aby zawsze w trakcie przygotowywania posiłków czy ich spożywania towarzyszyła Wam taka sama beztroska radość jak w trakcie wakacji. 

obraz do kuchni

Zdjęcia za szkłem akrylowym wyróżniają się niesamowitą głębią kolorów. Połączenie tej soczystości kolorystyki i motywu wakacyjnego zachęca do drukowania w kuchni zdjęć pysznego jedzenia, sfotografowanego podczas urlopowego wypadu. Ozdób swoją kuchnię apetycznie wyglądającymi przysmakami z różnych stron świata czy cudownościami sfotografowanymi na targowisku. Przez cały rok będzie to doskonała inspiracja do eksperymentowania z kuchniami świata. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *