Idealny prezent na dzień chłopaka

Posted on

Dzień Kobiet to hucznie obchodzone święto, tak więc dlaczego by nie równie z pompą celebrować Dzień Chłopaka. Tak jak w przypadku pozostałych okazji – wyjątkowy prezent na Dzień Chłopaka pomogą stworzyć fotoprezenty. Jest w czym wybierać! Z łatwością znajdziesz inspirujące pomysły na prezent – CEWE Fotoksiążkę, fotokubek, CEWE Fotoobraz, fotokubek, czy puzzle z Waszymi zdjęciami.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – unikalny prezent na Dzień Chłopaka

Dla przyjaciela, ukochanego, brata, syna, kuzyna czy Taty – CEWE FOTOKSIĄŻKA to idealny prezent na Dzień Chłopaka. Dzięki temu że możesz zaprojektować niemal każdy jej element, to z łatwością dopasujesz ją do zainteresowań obdarowywanego. Piłka nożna, sporty ekstremalne, muzyka rockowa, snowboard czy samochody – po prostu wybierz motyw przewodni fotoksiążki i projektuj.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - dzień chłopaka

W stworzeniu albumu utrzymanego w wybranej stylistyce pomogą nie tylko odpowiednie fotografie (np. ukazujące obdarowywanego chłopaka jak uprawia swój ulubiony sport), ale także cała kolekcja clipartów. Obrazki te są podzielone w kreatorze CEWE FOTOKSIĄŻKI na poszczególne kategorie, tak więc z łatwością odnajdziesz takie, które się uzupełnią.

CEWE FOTOKSIĄŻKA może być także świetnym prezentem dla pasjonata fotografii. Jeśli chłopak, do którego ma trafić taki album uwielbia robić zdjęcia, to wykonaj dla niego album, który będzie stanowił przegląd jego najlepszych zdjęć. Możliwość obejrzenia swoich prac na wysokiej jakości papierze, złożonych w estetyczną książkę, to wyjątkowe doświadczenie. Będzie dodawało motywacji do dalszej, wytężonej pracy nad kadrami, a jednocześnie da wiele radości. Jeżeli chłopak-fotograf, do którego ma trafić album zajmuje się fotografią krajobrazową, to wybierz format panorama. Dla portrecisty idealny będzie format pionowy (np. CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża).

Fotoplakat – ozdoba, która spodoba się każdemu facetowi

Chłopcy uwielbiają w swoich pokojach rozwieszać plakaty ulubionych piłkarzy! I chyba nigdy z tego nie wyrastają, gdyż z pewnością każdy chłopak ucieszy się z możliwości rozwieszenia w mieszkaniu pięknego fotoplakatu. Wydrukuj na nim Wasze wspólne zdjęcie, jak np. wygłupiacie się na śniegu lub inną fotografię, która pokaże Waszą wspólną pasję. Może to być także fotoplakat przedstawiający obdarowywanego chłopaka, jak skupia się na swoich zainteresowaniach – np. prowadzącego swój ukochany samochód czy pozującego do zdjęcia ze swoją drużyną piłkarską.

dzień chłopaka

Podobnie jak w przypadku fotoksiążki możesz wydrukować zdjęcie wykonane przez chłopaka – pasjonata fotografii. Skorzystaj z różnorodnych formatów i podłoży, na których drukowane są zdjęcia, tak aby dopasować fotoplakat lub CEWE Fotoobraz do charakteru kadru. Taki oryginalny prezent na Dzień Chłopaka być może zachęci jego adresata do stworzenia własnej mini galerii? Obdarowanie go wydrukiem jego pracy z pewnością doda mu skrzydeł i pomoże uwierzyć we własne możliwości. Będzie to także miły gest, iż ktoś docenia jego wysiłki poczynione z aparatem w dłoni.

Praktyczne prezenty na Dzień Chłopaka

Poza prezentami, które maja charakter przede wszystkim dostarczania przyjemności estetycznych, istnieje także szeroka gama fotoprezentów, które łączą w sobie przyjemne z pożytecznym. Wśród nich jest rzecz jasna masa fotogadżetów, które świetnie sprawdzą się jako prezent. Poniżej znajdziesz kilka inspirujących podpowiedzi.

Jeżeli obdarowywany przez Ciebie chłopak lubi stylowe dodatki, to z pewnością spodoba mu się etui na smartfon z własnym zdjęciem. Możesz wybrać różne rodzaje tego akcesorium – etui premium, silikonowe cienkie, wsuwane, z klapką czy nawet drewniane. Dla chłopaka, który lubi sporty ekstremalne może przydać się etui na smartfon wytrzymałe, czyli takie, które pozwoli zadbać o bezpieczeństwo urządzenia mobilnego. Świetnie sprawdzi się np. podczas biegania.

kubek emaliowany

Fotokubek od CEWE to idealny prezent dla chłopaka – kawosza lub pasjonata dobrej herbaty. Co więcej możesz przebierać wśród oferty różnych typów fotokubków, tak aby dopasować go nie tylko do ulubionego napoju, ale również charakteru obdarowywanego. Przykładowo kubek emaliowany lub bidon aluminiowy to wspaniałe prezenty z własnymi zdjęciami dla każdego podróżnika. Kubek magiczny pomoże zrobić chłopakowi wyjątkową niespodziankę. Normalnie jest cały czarny, a gdy naleje się do niego ciepły napój, odsłania przygotowaną wcześniej fotografię. Wyobraź sobie jego minę, gdy zobaczy Wasze zdjęcie.

fotopuzzle

Fotopuzzle z Waszym zdjęciem również świetnie sprawdzą się jako oryginalny prezent z okazji Dnia Chłopaka. Może wybierzesz Twoje ulubione zdjęcie ukochanego i razem spróbujecie ułożyć puzzle. To świetna okazja, aby spędzić czas razem i wrócić wspomnieniami do pięknych chwil uwiecznionych na fotografii np. do pierwszego Waszego spotkania, pierwszych wakacji z dzieckiem lub dnia zaręczyn. Powrót do tych chwil na pewno jeszcze bardziej Was do siebie zbliży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.