Jak udekorować letni balkon I taras zdjęciami?

Posted on

Letni balkon może być Twoją oazą spokoju, miejscem gdzie latem pijesz poranną kawę, a wieczory spędzasz z mrożoną herbatą. To sposób na świetne rozpoczęcie i zakończenie dnia. Balkon i taras mogą być też miejscami zabaw, jedzenia wspólnych posiłków, czy grania w ulubione gry – a to wszystko na świeżym powietrzu. Udekoruj go w swój oryginalny sposób i czuj się na nim świetnie za każdym razem. Dzięki CEWE fotoproduktom stanie się jeszcze bardziej nastrojowym miejscem, w którym świetnie będzie się rozmawiało i odpoczywało.   

Na swoim balkonie czuj się jak u siebie

Twój taras to kolejne miejsce, któremu wraz z CEWE Fotoproduktami możesz nadać wyjątkowy charakter stworzyć niepowtarzalny nastrój na letnie poranki i wieczory. Zadbaj przy tym o swój komfort, dekorując go poduszką z pełnym nadrukiem. Możesz ją ozdobić ulubioną fotografią, dzięki czemu zawsze będziesz mieć wrażenie, że Twoi bliscy są w pobliżu lub z łatwością wspomnisz najpiękniejsze chwile. Wybierz obrazy przypominające wakacje w ciepłych krajach i podczas odpoczynku na balkonie ciesz się tropikalną atmosferą niezależnie od pogody.

Wydrukuj kilka poduszek CEWE z fotografiami wszystkich domowników. Dzięki temu każdy poczuje się jeszcze bardziej jak u siebie na Waszym balkonie. Z pewnością zachęci to Twoich bliskich do częstszego, wspólnego relaksu na świeżym powietrzu.

Odbitki cyfrowe to niekończące się źródło inspiracji także podczas ozdabiania balkonu. Wydrukuj ulubione zdjęcia w świetnej jakości i poprzypinaj je do światełek np. typu cotton balls. Stworzysz dzięki temu wyjątkową ozdobę, która będzie cieszyć zarówno w dzień, jak i w nocy.

Odbitki cyfrowe możesz także wykorzystać w tradycyjny sposób, wieszając je w ramach na ścianie. Skorzystaj z opcji wydruków fine art czy w formacie kwadratowym. W pierwszym przypadku możesz wzbogacić swoje zdjęcia napisami wykonanymi przy pomocy estetycznych krojów pisma, natomiast drugi wariant wydruków pozwala na stosowanie filtrów, które nadadzą oryginalny klimat Twoim kadrom. Czemu Twój letni balkon nie mógłby być drugim salonem – tylko że na świeżym powietrzu?

Jeśli lubicie jadać śniadania na balkonie, to z pewnością świetną ozdobą i sposobem na uatrakcyjnienie posiłku będzie podkładka śniadaniowa z własnym zdjęciem. Możesz wpasować ją w motyw przewodni, który znajduje się na poduszkach (np. zdjęcia rodzinne czy ze wspólnych wakacji). Dobierz do nich także podkładki pod kubek z własnymi fotografiami.

Letni balkon - FOTOKUBEK EMALIOWANY

Twoja chwila relaksu

Chyba każdy uwielbia relaksować się na balkonie przy kawie, herbacie lub zimnym napoju. A gdyby tak jeszcze bardziej umilić sobie ten czas pijąc ulubiony napój w kubku z własnym nadrukiem? Fotokubki możesz tworzyć zgodnie ze swoim pomysłem, dobierając ulubione fotografię i kolorystykę naczynia. W ofercie znajdziesz np. kubek do kawy latte (mały lub duży), kubek emaliowany czy tradycyjne kubki. Tak więc niezależnie od tego, jaki jest Twój ulubiony napój, z pewnością znajdziesz odpowiadający Ci kubek.

Na fotokubku możesz umieścić dowolną fotografię. Wybierz zdjęcie swoich bliskich, aby zaczynać dzień z myślą o tym, co dla Ciebie najważniejsze lub nanieś na naczynie zdjęcie z malowniczym krajobrazem, aby móc na balkonie odpływać myślami na łono natury.

Balkon i taras – miejsce wspólnego spędzania czasu

Letni balkon oczywiście może być Twoją swoistą samotnią, gdzie masz chwilę dla siebie, ale też pełni rolę miejsca, gdzie spędza się czas z rodziną na świeżym powietrzu, bez konieczności opuszczania mieszkania. Jeżeli lubisz wraz z swoimi bliskimi właśnie w ten sposób spędzać wolne chwile, to w  CEWE znajdziesz dla siebie kilka interesujących propozycji.

Letni balkon - fotopuzzle

Ciepły letni dzień, kawałek cienia na balkonie lub tarasie i gry towarzyskie – czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia? Czas ten umilą w szczególności personalizowane gry, które możesz ozdobić własnymi fotografiami. Możesz umieścić najpiękniejsze wspomnienia na kartach gry CEWE Foto Memo i dopasowywać bezcenne chwile. Odrobina rywalizacji na pewno zapewni wiele świetnych emocji w czasie wieczoru gier na balkonie lub tarasie. Później ze śmiechem będziecie wspominać ten letni czas.

Zaproś swoich bliskich do rodzinnego układania FOTOPUZZLI na balkonie. Wybierz Waszą ulubioną rodzinną fotografię i spędźcie wiele przyjemnych momentów głowiąc się nad układanką. To świetna zabawa dla całej rodziny. Niezależnie, czy wybierzesz grę, czy puzzle będą gwarancją przyjemnych i relaksujących wieczorów.

Więcej na cewe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.